Shiva
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1567
Registrován: 09.06.2004 20:20
Bydliště: ln@sniper.cz

17.02.2008 8:17

2Harp
Tohle je predni podlozka, nikoli zadni fusekle s fazolema. X-bag je snad nejvice rozsirena podlozka mezi strelci (kdyz pominu bipods), pro svou stabilitu. Na vetsine soutezi v zahranici jsou volne dostupne pytle s piskem a vetsina strelcu si je bere i presto ze maji bipod. pytel s piskem potom vytvaruji prave do neceho obdobneho jako je x-bag. Pravda je, ze kdyz nekdo neumi strilet tak mu to je houby platne. ale zase vsichni vime, ze cim stabilnejsi poloha, tim lepe se strili. Kdyby to tak nebylo, tak se nebudou proti tomu delat pravidla.
2lukash.
pokusim se najit ten co mam ja.
Naposledy upravil Shiva dne 17.02.2008 17:24, celkově upraveno 1

Shiva
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1567
Registrován: 09.06.2004 20:20
Bydliště: ln@sniper.cz

17.02.2008 13:52


Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

17.03.2008 9:46

věnujte se laskavě X-bagu, o tom je tohle vlákno
pytlíky s rýží, hrachem či pískem, se řešily jinde

jbiker
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 351
Registrován: 13.11.2006 22:03

07.03.2016 10:23

Re: X-Bag

Máte nějaký tip na dobrý bag?

Našel jsem tohle: BullsBag

nebo tohle: Tack Driver

Bag chci používat i vleže a na to se mi ten Bulls Bag zdá dost nízký. No a to druhé je Caldwell - značka která obvykle nenadchne ani neurazí, ale na netu se dá dočíst, že když se Číňan blbě vyspí, tak nedrží stehy a párá se to. Bag chci vycpat plastovými granulemi do vstřikolisu, které jsou docela těžké, takže by to mělo něco vydržet.

A když už jsme u téhle značky, co říkáte na tohle: Dead Shot Combo? Chci to na ověřování soustřelu, takže X nebo H design se mi zdá lepší než tohle. Pod pažbu mám samo domo fuseklo-polštářek, takže mi jde o ten přední bag.

Na střelnici jsem měl půjčený bágl typu X, který měl spodní část stavitelnou páskem (rozchod těch spodních "nohou"), takže se, byť omezeně, dalo pracovat s výškou flinty nad podložkou - celkem příjemná vlastnost. Ten se mi líbil, ale už byl značně jetý bez identifikačních znaků a kolega si nepamatoval, co to bylo za značku.

Dík

J.

Uživatelský avatar
Kall
 
Příspěvky: 2286
Registrován: 20.01.2004 17:44
Bydliště: Vepřov

08.03.2016 14:51

Re: X-Bag

na přesný střílení bych doporučil dozadu toto

http://www.naboje-prebijeni.cz/protekto ... -zadni-13a

dopředu nejlíp nožičky, pro začátek ,asi Harris
jestili mužu radit,krátký a s kloubem.

jbiker
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 351
Registrován: 13.11.2006 22:03

08.03.2016 20:09

Re: X-Bag

Krátký harrisky s kloubem mám, ale na zkoušení patron je bágl lepší. Zjistil jsem, že lépe eliminuje třes :-). Já vím, že s bagem mě na závody nepustí, takže představa je trénovat s bipodem a experimentovat s bagem. Asi zkusím ten Caldwell ...


Reklama

JR.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 14.07.2013 9:23

11.03.2016 18:35

Re: X-Bag

Ten trochunastavitelnej bag vyrábí firma Milec. Tack Driver je skvělej, osobně bych s nim střílel radši, než s nohama, jen se vůbec nehodí na soutěže, při kterejch střílíš na různý vzdálenosti - právě díky absenci "vejškoštelovátka". Ale puška je v něm daleko klidnější, než na nohách, výstřel konzistentnější. Vycpanej pískem váží kolem 14 kilo. Mimochodem je to i výbornej (a i levnej) stativ na pozorovák.

jbiker
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 351
Registrován: 13.11.2006 22:03

11.03.2016 21:09

Re: X-Bag

Aha, už vidím, u Milců na stránkách. Škoda, že ho nenašel vyhledávač. Caldwell už je doma a musím říct, že na fotkách vypadá o moc lépe než ve skutečnosti. Je to prasecky ušité, koženka vypadá dost fórově. Detailistům vřele nedoporučuji. Snad něco vydrží, hodlám ho naplnit PP granulátem.

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

12.03.2016 10:01

Re: X-Bag

Mám Caldwel už pár let a drží dobře.

navip
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 961
Registrován: 24.09.2010 14:37
Bydliště: okr.Český Krumlov

13.03.2016 2:01

Re: X-Bag

jbiker píše: hodlám ho naplnit PP granulátem.

PP granulky oproti písku trochu pruží, není to pravé "ořechové", lepší je co největší zrno písku, které ještě projde nadívacím otvorem, stejného rozměru- aby nesesedal.

jbiker
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 351
Registrován: 13.11.2006 22:03

22.04.2016 22:30

Re: X-Bag

Nacpal jsem na fest těmi granulemi (malé "lentilky", na pytli byl nápis Taboren, tedy dle strýce Googla polyolefin). Je to dost těžké a nezdá se, že by něco pružilo.

Caldwell Tack Driver je klasický čínský šmejd! První jsem vracel, protože byl na jednom místě nedošitý, druhý už "netekl". Ta zelená látka je celkem pevná, ale koženka pod hlaveň je bídná. Prořízl jsem ji hranou adaptéru na harrisky nebo spodní hranou gasbloku u samonabíječky (nevšiml jsem si kterou flintou to bylo). Ne nějakým brutálním zacházením, ale jen jsem párkrát šoupl flintou dopředu - dozadu, prošlo to jak máslem. Tenký, fórový šmejd, atrapa koženky! Ještě, že babička vlastní a ovládá kvalitní šicí stroj - nějak se to dobastlí silnější látkou. Jinak bágl je vymyšlený dobře, střílí se z něj parádně, šikovné ucho na nošení, ale ta koženka a provedení - švy jak od prasete. Podruhé bych nekoupil!

Předchozí

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Dlouhé zbraně - ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník