itchy355
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 54
Registrován: 08.01.2014 10:31

16.09.2015 10:29

Re: Teleskopický obušek

johnnyjak píše:A nebo rovnou koupit nový "kompaktní". Na živo jsem je ještě neviděl, ale líbí se mi.


tak už mi leží tenlenc kompakt na stole, černej 18". Určitě lepší než můj ztracenej samodomo vyrobenej kompakt z normálního; to jsem jen stáhl tu gumu a očistil sračky pod ní. Velikost úplně ideál, mám z toho radost.

Je k tomu takovej malinkej klip na nacvaknutí; nacvaknutí/vycvaknutí jde tak akorát těžko aby to omylem někde nevypadlo a aby to člověk nemusel páčit pajsrem.

Vnitřnosti klasický ESP.

Na konec asi zase umotám malou botku ze samovulkanizační gumové pásku, aby to nemohlo vyklouznout z ruky a tradá..

jan.ondrejka
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18.10.2015 14:59

10.04.2016 11:29

Re: Teleskopický obušek

Teleskop nosim asi tri roky. Merim 193 cm, stihla postava. Vsechny byly kalene ESP. Prvni 16 protiskluzovy. Moc kratky a pro skryte noseni za pasem kalhot uvnitr pro me moc tlusty a na holou kuzi ta rukojet tlacila. Prodal jsem ho a koupil kompaktni 18. Vybornej kus! Na denni noseni uvnitr kalhot jsem o nem nevedel. Klidne cely den. Delka taky lepsi. Libil se svarovi a ja uvazoval cim dal vic o kompaktni 21. Svarovi jsem prodal 18 a uz pres rok nosim tu 21. Naprosta spokojenost a uz bych asi nemenil. Prakticky bez nej nevychazim, ale opravdu temer nevim, ze ho mam. Pro denni nenapadne civilni noseni doporucuju 21 pro vyssi nez 185, pro ostatni spis 18. Je dulezity taky silny uchop. Preci jen ta kompaktni klouze trochu vic, nez guma.

Předchozí

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků