Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

28.01.2016 21:45

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Vily- Ahoj, jednu 1866 od GG mají v zbrane Dave v komisi za 20k....

vily
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 26.09.2010 10:16

29.01.2016 16:03

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Vdaka Sean. Volal som tam, ale nema kratky chod. Volal som aj do GG ale pani dnes nebola v praci´(volal som na mobil) a tak mi nevedela povedat kolko by stala uprava na kratky chod. Vsetky objednane zbrane budu udajne urcite do konca roka, no presny termin neviem...

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

29.01.2016 16:12

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Před pár léty byl krátký chod, myslím, za 2,5 tis., ale jen zároveň snovou puškou.

scorpions-cz
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 53
Registrován: 03.05.2013 13:12

30.01.2016 10:36

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Vsetky objednane zbrane budu udajne urcite do konca roka, no presny termin neviem...

ale neřekla do konce kterýho :lol: :lol: :lol:

vily
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 26.09.2010 10:16

01.02.2016 1:04

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Prípadne ma napadlo či by sa do GG dal namontovať short stroke určený pre Uberti. Má s tým niekto skúsenosť?

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

01.02.2016 16:09

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Jen tak z voleje určo ne a jestli to půjde upravit to netuším...


Reklama

vily
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 26.09.2010 10:16

01.02.2016 16:19

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

chcelo by to odskusat, no najblizsia zbran od GG o ktorej viem je cca 200 km daleko.
Pisal som aj do GG, no odpoved zatial neprisla...

Pavel Tringela
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 469
Registrován: 01.07.2007 14:23
Bydliště: JM,Vracov

11.02.2016 17:34

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Tak jsem zrušil objednávku u GG.Paní měla upřímnou radost,protože nejsou schopni dodržet termím který byl domluven :D

FrankJ
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 455
Registrován: 21.07.2014 7:56

11.02.2016 19:15

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Vily - do GG nepasuje short stroke který je určeny pro Uberti, mám na mysli orig. Uberti
SS a stejné je to i se všemi americkými SS. Stejně tak tyto nelze použít do orig. Winchester by Miroku. Ted mě napadá, že je nikdo nezkusil do orig. historického Win 73,
nebo to nevím,tam je velká pravděpodobnost, že by to mohlo jít, protože Ubertiho flinty jsou téměř přesné kopie starých originálů.

vily
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 26.09.2010 10:16

11.02.2016 20:34

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Ďakujem za info. Akurát ma trocha mrzí že z GG som odpoveď na túto otázku nedostal, a predpokladám že ani nedostanem...

Uživatelský avatar
jiml
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 249
Registrován: 21.05.2007 17:07
Bydliště: PRAHA

11.02.2016 21:11

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Tuto firmu sleduji řadu let, od jejího vzniku a nikdy jsem nic nekomentoval!
Dnes se s Vámi podělím o své dojmy:

Je mě s konečnou platností na zvracení, i když v celém tom průběhu to nebylo o moc lepší.
Kuřil a celá ta jeho banda kolem, jsou lháři a vlastně podvodníci od samého počátku. Vy sami, ale můžete za to, že tato banda šmejdů, vůbec mohla existovat, protože měla Vaši podporu! Uvěřili jste jejich lžím a slibům, často jste je obhajovali, nevadilo Vám, že prakticky nekomunikují. Dobře Vám tak.

Viděli jste ten jejich Derringer, nebo pušku Eleanor? Ten člověk co to vede, by měl jít na léčení, tedy v lepším případě. Dovede si někdo z Vás představit, že by tímto způsobem, mohli úspěšně fungovat třeba na trhu v USA? Ani náhodou.

Kdy konečně, dostanete odvahu, nazývat věci pravým jménem?
J.M.

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

11.02.2016 21:36

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Derringer je v pohodě, nebo snad ne?

Uživatelský avatar
jiml
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 249
Registrován: 21.05.2007 17:07
Bydliště: PRAHA

11.02.2016 21:56

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

gunman :

To má být argument? A když už jsme u toho, má snad konstrukčně nějakou historickou předlohu - nemá. Takže? Opravdu ti to přijde v pohodě? Nebo je ta pohoda jenom o výdělku?

A kde je ta doživotní záruka na všechno, co GG vyrobí? A jak je to vlastně myšleno, to (doživotně), je to životnost zbraně, tvoje, nebo výrobní firmy?

Nic proti tobě chlape, jen jestli se nezastáváš někoho, kdo za to nestojí :wink:

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

11.02.2016 22:03

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Jiml: Tvůj příspěvek jsem nepochopil...

Aktuálně mám do GG 1860 Henry, 1873 Win, Eleanoru a derringerů pět... To nepíši proto, abych se chlubil, ale proto, aby bylo jasné, že jsem zbraně od nich nejen viděl...
A ted by mne zajímalo, z čeho je ti na zvracení? Z toho jak komunikují? Z toho, jaké dělají výrobky? Máš vlastní zkušenost, nebo jen čteš, co někdo popisuje?

Vily: Tak tam ten mail pošli ještě jednou... Ale odpovědi už máš. Do existují produkce ty díly nepasují. Co se týče výroby připravované, tak to se řeší. Pušky v ráži .45ACP jsou samostatná kapitola, protože to má jinak rozměry rámu atd.

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

11.02.2016 22:08

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Jiml: Derringer má historickou předlohu, tedy záleží na tom, jak dalekou historii myslíš... Ale nechápu, co v tom má být za problém... Je celá řada zbraní s perkusním zápalem, která nemá předlohu ve zbrani řekněme z let 1821-1890 a co? Nelíbí se ti? Tak si ji nekupuj...

Doživotní záruka prozatím byla naplnována tak, že opravili jakoukoliv svoji zbran tomu, kdo ji dovezl... A je logické, že kdyby skončili, tak asi už nebude nikdo, kdo by tu záruku držel... :roll: Pokud by nevznikla nástupnická firma atd. Ale nechápu, co na tom kdo nechápe...

Uživatelský avatar
jiml
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 249
Registrován: 21.05.2007 17:07
Bydliště: PRAHA

11.02.2016 22:24

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

hlade:
Ty platíš za spíše mé oblíbence a nerad Ti oponuji. Vím, že jsi jeden z prvních zákazníků GG. Bohužel musím konstatovat, že díky přízni lidí jako jsi Ty, vděčí firma GG za svou existenci, kterou si podle mne vůbec nezaslouží.

Nejsem jak píšeš jen nějaký kecal, co si jen někde něco přečte, ale ono je to ve výsledku jedno, čas totiž ukáže, kdo měl pravdu, jak se věci mají a na tom žádná "propaganda" nic nezmění. Ani jeden relativně úspěšný výrobek to nezmění.

Ale ano, přispěchal jsi na pomoc (nikdo neví proč a čemu to pomůže), pomoc se hodnotí, jak kdy :?:

FrankJ
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 455
Registrován: 21.07.2014 7:56

11.02.2016 22:57

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Konečně se našel odpůrce GG takže nejsem sám. Musím hodně souhlasit s Jiml. Deringery
super zpracování,mechanika nadrůměrná, ale žádný historický základ, pro mně má cenu
jako in-line flinta,čili 0,-Kč, klidně by je mohli ještě dělat z plastu. Ale toto bych překousl, každý at si vybere a koupí co se mu líbí, ale nepřekousnu, že používají hlavnovinu z CZ určenou pro pistole cal. 45ACP a 9mmLuger. To nepatří do perkusky a jen diletant to tak může v honbě za ziskem vyrobit a diletant pak koupit.

TomSmith
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 09.09.2012 12:52

11.02.2016 23:13

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Některým se prý ta použitá CZUB trubka právě že zamlouvá :mrgreen: nic tím nemyslím a už raději mlčím :wink:
Naposledy upravil TomSmith dne 11.02.2016 23:27, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
Pavel-K
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 191
Registrován: 16.12.2006 22:50
Bydliště: Zlín

11.02.2016 23:17

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Snažím se nevyjadřovat se k věcem, o kterých se obávám že nevím vše. Musím ale říct, je Hungryho zbraně jsou krásné, viděl jsem a měl v ruce i pár dalších zbraní od GG, tím spíš dávám absolutně za pravdu Jiml v tom, že:
1. Nerozumím fungování takovéto firmy, to říkám opakovaně a nechápu to.
2. Ale opravdu mě vadí chování pana Kůřila (zejména ml.) a vůbec GG, který skutečně umí několik měsíců nekomunikovat a především neříkat pravdu a neplnit sliby. To se prostě nedělá a mám potřebu říct nahlas že to i v této době není normální.
Sám jsem měl jednu zbraň objednanou přes 5 let. Komunikace po celou dobu probíhala tak, že mé tel. i několikrát denně, často po řadu měsíců nebyly opětovány, maily to samé, žádný ze slibů nebyl dodržen, padla spousta nepravd.
Naštěstí mi nakonec byla vrácena i záloha (zřejmě především díky Michalovi) a po 5-ti letech jsem objednávku zrušil.
Druhou zbraň jsem zrušil už po dvou letech.
Ať je věci mají jakkoliv, mám při lahvince dobrého portského neodolatelný pocit že takovýto přístup jakékoliv firmy a jakéhokoliv člověka rozhodně není normální a není v pořádku.

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

12.02.2016 1:06

Re: GREAT GUN - znáte někdo.

Taky trochu přispěji do diskuse- mám od GG flintu, kterou jsem koupil za super prachy, funguje krásně, doživotní záruka funguje v pohodě (vyzkoušeno na prasklém zápalníku), ALE mám objednanou další pušku v .45 ACP na WB a tam nevidím bohužel žádný progress.
Posledně svatosvatě slibovali, že pušky budou na jaře, teď do konce roku (otázka jakého)
No, na Evropu mám na WB flintu tak nějak pořešenou (buď to bude .45 ACP nebo .40 SW), takže to mám celkem u prdele, ale již scháním mírně jetou W1873- pro mě není zas tak velký problém si zajistit jakýkoliv díl na short stroke z US za dobrý peníz a i .45LC jde při troše úsilí předělat na .45 ACP.
btw doufám, že si to tady někdo z GG občas přečte, aby měli taky nějaký ten feedback od zákazníků :D

PředchozíDalší

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Sportovní a lovecké

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník