Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

28.03.2012 10:49

Re: ClipDraw

Koupim desticku primo na CD a vymenuju desticku i s CDckem. A mam klid. A klidne to zalepim cervenym nebo zelenym Loctite.

Uživatelský avatar
dykmore
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 326
Registrován: 21.06.2009 17:49
Bydliště: Ostrava

28.03.2012 13:54

Re: ClipDraw

No to neni zrovna nejlepsi reseni-ze dvou duvodu: desticku nemusis kupovat,je v baleni kazdeho clipdrawu,ale protoze je hlinikova,tak i trochu trpi pri montazi/demontazi na zaver. No a klip je koncem delsi casti pritlaceny k zaveru-v miste ohybu totiz svira mensi nez pravy uhel,takze nasouvat ho zaloctitovany k desticce je dost neprakticke.

Uživatelský avatar
MiP9
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 264
Registrován: 23.11.2008 11:25
Bydliště: BRNO

25.05.2012 22:22

Re: ClipDraw

Tak už cca. měsíc nosím G 26 s CD ( 16 hodin denně ), předtím jsem nosil G ve vnitřní Dastě a pokud můžu srovnat komfort nošení vnitřní Dasta x ClipDraw, tak dávám CD 90% oproti 100% Dasty, takže spokojenost veliká a s klidným svědomím můžu všem doporučit. Jen asi potím kyselinu a CD mi za ten měsíc pěkně obrostl liškou, ale ten samej problém mám s TFO mířidlama od Trugla..............poradíte mi co s tím? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Pěkně mě to se.e. Diky za reakce. MiP9.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

25.05.2012 23:42

Re: ClipDraw

Trugla reznou musí čas od času maznout.

petamelich
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: 25.10.2012 19:21

12.11.2012 1:08

Re: ClipDraw

nosim na spone denne G19 nemam s tim problem nezavazi netlaci a hlavne nikde necouha..myslim ze i taseni je rychlejsi kor kdyz ma clovek bundu...chce to poradny opasek a zbran se ani nehne :D

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

27.04.2013 20:23

Re: jaké pouzdro?

Netuší někdo výrobce-prodejce tohoto clipu na sw rám J? Nemohu to nikde najít.
Přílohy
clip.jpg


Reklama

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

22.07.2013 9:36

Re: ClipDraw


Uživatelský avatar
warag
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 50
Registrován: 17.02.2010 22:31
Bydliště: Praha

27.03.2014 20:41

Re: ClipDraw

Ten clip na dva šrouby byl "Classic Clipdraw", který už se ovšem bohužel nevyrábí a byl nahrazen verzí "Original Clipdraw" pro J frame. Ten ovšem dost lidí kritizuje pro nestabilitu a špatnou polohu zbraně a soudě podle toho, co jsem četl, tak mnoho majitelů používá i na J frame místo něj Universal Clipdraw pro revolvery (https://www.clipdraw.com/store/index.php?rn=395&action=show_detail).

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

28.03.2014 12:48

Re: ClipDraw

Nakonec jsem koupil clipdraw nanšroub, protože nesvěřím zbraň lepidlu, a po přetvarování je použitelnej.

Uživatelský avatar
warag
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 50
Registrován: 17.02.2010 22:31
Bydliště: Praha

28.03.2014 13:41

Re: ClipDraw

Můžeš sem hodit fotky, jak jsi to přetvaroval? A nosíš mezi kalhotama a páskem, nebo přes pásek? Plánuju nějaké takové řešení na S&W642 a váhám mezi tím Clipdraw na šroub a DeSantis Clip-Grip. Mám universal na Kevinovi, na kterém drží a funguje skvěle (už prakticky nenosím jinak), ale na novou 642 se mi fakt nic lepit nechce.

Obrázek

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

28.03.2014 16:12

Re: ClipDraw

Vypadá to furt stejně, jen to tolik neodstává. Na fotce by to nebylo vidět.

Bohemund
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 193
Registrován: 29.04.2013 6:54

01.09.2014 19:44

Re: ClipDraw

Různí uživatelé měli s Clip Draw různé zkušenosti.... To je jednoduché. Může někdo ze zasvěcených napsat, jak moc se ošoupe, orezne, nebo jinak opatinuje Glock po dlouhodobém nošení na Clip Draw? Případná fotka takového ošoupání apod by taky udělala radost.

Hledám nejvhodnější způsob nošení svého Glocka 19. A Clip Draw je jedna z možností, která mě zaujala. Pak ještě kydexové pouzdro se mi zdálo vhodné.......

A moc prosím ještě o jednu věc. Kdesi na internetu byl článek, myslím od nějakého američana, který popsal svoji "cestu" od Coltu 1911 ke Glockovi. Nemáte to někdo přeložené?? Moc bych si to chtěl přečíst.
Díky, Bohemund

Uživatelský avatar
MiP9
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 264
Registrován: 23.11.2008 11:25
Bydliště: BRNO

12.09.2014 21:35

Re: ClipDraw

Můžu přidat moje zkušenosti...... denní nošení G 17 po dobu 5 let v pouzdrech Fobus a Blackhawk znamenalo mírné oleštění rámu na lučíku, za který rám ve zbrani držel (byla to samosvorná pouzdra), oproti tomu při následném 2 letém nošení G 26 s klipem jsem zaznamenal škaredé šrámy na pravé straně závěru, které ale nebyly způsobeny samotným Clip Draw, ale byly od oblečení, přesněji od kovových druků, které jsou na většině riflích skrz látku (drží např. poutka, kapsy atd... Bohužel jsem si to uvědomil dost pozdě, druky jsem u kalhot nahradil plastovými nebo obšil čtverečky látky a od té doby bez závad.... Jinak samotný klip se po rámu ani závěru zbraně nijak nepohybuje, nijak ho nedře, jen při vytáhnutí zbraně vlivem napružení "cvakne" na závěr v bodě dotyku, ale absolutně žádné stopy mi za dva roky na zbrani nezpůsobil... V případě nošení zbraně s CD je ale podle mě potřeba věnovat větší pozornost ochraně proti korozi a abnormálnímu zanášení zbraně prachem, protože zbraň je neustále v kontaktu s potem, oblečením a jejich vlákny. Já jsem každý týden při "přepáskovávání" zásobníku nebo před každou střelbou provedl základní rozborku, protáhl hlaveň Bore Snakem a kartáčkem na zuby očistil rám. Glock je naprosto úžasná zbraň z hlediska korozivzdornosti, závěr a hlaveň jsou chráněny karbonitridací (TENIFER®). Je to opravdu účelná a samozřejmě funkční ochrana i při mechanickém poškození vrchní vrstvy závěru (poškrábání či sedření původního černění), což samozřejmě neplatí u ostatních dílů jako jsou např. kovová mířidla nebo samotný Clip Draw, který mi trochu rezl a občas je potřeba tyto součástky trochu namazat.

Vova
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09.02.2012 22:23

13.09.2014 16:38

Re: ClipDraw

Ja som si tak isto záver poškriabal na vnútornej strane riflí o kovové patenty, ale takmer to ani nevidno. Preto, keď nosím rifle, clip prestrčím cez opasok a záver zastrčím do toho malého vrecka na vonkajšej pravej strane. Mám ho azda na každých nohaviciach. A aj pri šoférovaní je to OK...

Bohemund
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 193
Registrován: 29.04.2013 6:54

26.08.2015 20:57

Re: ClipDraw

Co si myslíte o tomhle způsobu nošení? Používat Clip Draw na Glockovi a zároveň mít ještě to lučíkové pouzdro MIC holster z kydexu.

Tady je video:
https://www.youtube.com/watch?v=GeXC2Tx1ysk

Je to takové vlastně dvojí jištění CD + MIC a při tasení nemusí být patrná ani ztráta času.

Docela mě to zaujalo. Jediné, co by mi na CD možná trochu vadilo je to, že "naruší" vzhled zbraně (na to bych si ale nejspíš zvyknul) a pak taky to, že se dost zanáší hlaveň prachem a nejen hlaveň - jak už bylo řečeno jiným přispěvatelem.

Co ale říkáte na ten nápad Clip Draw + MIC holster?
Díky za názory.

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

27.08.2015 10:58

Re: ClipDraw

POkud nosíš v komoře, tak jo.
Mám tohle
http://glockshop.cz/index.php?cPath=74_103

Bohemund
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 193
Registrován: 29.04.2013 6:54

07.09.2015 17:02

Re: ClipDraw

Přesně tak, tohle řešení se mi na pohled líbí čím dál víc. Zbraň nabitá, náboj v komoře, na lučíku MIC holster a celý kvér zavěšený na CD. Svého Glocka 19 jsem sice před časem prodal, ale už tehdy jsem věděl, že to bude jen na přechodnou dobu a pořídím jiného, tentokrát - G 26. Způsob nošení by byl tedy vyřešený, teď už jen sehnat toho Glocka :)

Jak ale už psal kolega výše, tak se zbraň hodně zanáší prachem z vláken oblečení. To jediné mi trochu vadí. Holt se bude muset víc čistit rám a protahovat hlaveň. Ale Glock je dělník, tak to vydrží.

Reznutí CD by mi tolik nevadilo. Mám rád, když má železo na nošení svoji typickou patinu.

Předchozí

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků