Uživatelský avatar
Hotler
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 198
Registrován: 03.11.2006 19:50
Bydliště: Pardubice

18.08.2015 18:34

Magnetický držák krátké

Ahoj,
začalo mi docházet místo v trezoru, tak jsem přemýšlel, ze bych si ho trochu přeuspořádal a krátké si pověsil na boční stěnu, kterou mám teď prázdnou. A protože bych chtěl nějaký držák snadný na manipulaci, hledal jsem hledal a někde jsem viděl "lepit" krátkou na magnet, připevněný na spodní stranu desky stolu. Dneska jsem si pořídil malý neodym, 4x2x1cm, vypadá to, že udrží slona. Katalog uvádí u tohohle Drobečka únosnost 140kg.
Než na něj ale začnu věšet majetek, napadlo mě jestli to vlastně není blbost. Co vy na to? Nehrozí zmagnetovaní dílů zbraně a třeba zhoršení jejího chování? Mate s tím někdo zkušenosti?

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8117
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

18.08.2015 19:13

Re: Magnetický držák krátké

nEBOJ NEHROZÍ. :D

Ruger1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 04.11.2012 18:53

18.08.2015 20:26

Re: Magnetický držák krátké

Taky jsem to tak vyřešil a je to v pohodě.

Uživatelský avatar
Hotler
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 198
Registrován: 03.11.2006 19:50
Bydliště: Pardubice

18.08.2015 20:29

Re: Magnetický držák krátké

No ten CAPS mě moc neuklidnil. Zní to jako ironie. Ten magnet je opravdu něco, ze stěny trezoru ho rukou neutrhnu, teď jsem ho čtvrt hodiny páčil plochým šroubovákem z rohu, kam mi zajel jako blesk. Odpoledne jsem ho měl v kapse bundy a ve vlaku se mi při vystupování přilepil přes látku na kliku dveří, málem jsem tam musel nechat kabát. Lidi za mnou nechápali, co se děje, bylo to jako z grotesky, když jsem se tam s tím přetahoval :)
Vážně, nerad bych měl ve výsledku z pistole lapač pilin, mincí a klíčů i z cizích kapes :O

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník