Uživatelský avatar
silwik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31.10.2014 17:46
Bydliště: Brno

11.12.2014 1:30

Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Zdravím všechny střelce/střelkyně!

Prosím o chviličku vašeho času stráveným vyplněním krátkýho dotazníku týkajícího se střelby a střelnic. Tento dotazník je naprosto anonymní a odpovědi budou sloužit jako podklad pro vypracování Diplomové práce pod vedením Prof. Ing. Vojtěcha Korába, Dr., MBA na VUT v Brně (Fakulta Podnikatelská). Dotazník se skládá ze 20ti otázek a vyplnění Vám zabere přibližně 5-10 minut.

Odkaz: http://www.survio.com/survey/d/F9K4H3Z9W2D1R7B4E

Předem děkuji za poctivé vyplnění, a zároveň Vás prosím o sdílení mezi další střelce/střelkyně, protože čím více odpovědí získám, tím kvalitnější může Diplomová práce být.

Silvie Nečasová
e-mail: sil.nec@seznam.cz

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

11.12.2014 6:03

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

o čem ta práce bude a jaký bude mít přínos?

Tempest
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 81
Registrován: 29.09.2012 20:27
Bydliště: HK

11.12.2014 7:36

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Silwik získá titul. To ti nestačí? :D

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

11.12.2014 8:23

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

mně to nestačí
je každého věc, co kam napíše, či pod co se podepíše a je věcí autora jak to použije

KarelP
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 65
Registrován: 07.01.2012 19:12

11.12.2014 10:17

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Já ho začal vyplňovat, ale hned první otázky jsou: pohlaví, věk, PSČ, a průměrný čístý měsíční příjem. To je hodně "zvědavý" dotazník. Takže jsem to přerušil a taky si počkám na nějaké upřesnění.

ludo
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 200
Registrován: 19.01.2012 12:42

11.12.2014 11:50

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Dotazník jsem vyplnil.Pohlaví a věk je téměř v každém dotazníku.PSČ a mzda v přesných číslech jako mezi 10000 až 20000 mi moc zvědavá nepříjde.Na konci je možné se osobně vyjádřit, což jsem využil a zkrytizoval jsem macešský přístup eráru ke sportovním střelcům
a novelu zákona o zbraních týkající se střelnic a nutných změn provozních řádů.


Reklama

Uživatelský avatar
silwik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31.10.2014 17:46
Bydliště: Brno

11.12.2014 12:24

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Práci vystihuje její název "Podnikatelský záměr - zřízení střelnice v okolí Brna" (neznamená to ale že hledám jen odpovědi od lidí z okolí Brna). Vaše odpovědi jsou podkladem mých rozhodnutí jakou střelnici zřídit, jak daleko, jaký ceny, služby, atd.
Projekt musí být samozřejmě realistický, případně realizovatelný a z hlediska investic i návratný (což je asi největší oříšek).
Přínosem by měl být (v případě realizace) vznik nové kvalitní střelnice s atributama o který je zájem, s přiměřenýma cenama, takovým zařízením a službama který by vyhovovaly širokýmu spektru střelců.
Zvědavý dotazník je to proto aby analýza odpovědí byla co nejpřesnější :) - jinak se chová střelec student s příjmem pod 10tis a ještě teplým zbrojákem a jinak se chová střelec kterej jezdí střílet po celé ČR, má doma bohatej arzenál "hraček" a odpovídající příjem. Tohle všechno potřebuju analyzovat. Ale jak už jsem psala - dotazník je naprosto anonymní takže ani já nedokážu spojit odpovědi s konkrétním člověkem. Což mi i znemožňuje odpovědět na vaše otázky v dotazníku (nemám prostě kam a komu odpovědět). Pokud máte dotazy - pište mi sem, na mejl, na FB.. a ráda vám odpovím :)

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

11.12.2014 12:30

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

No, podle mě hlavně dotazník nepokrývá všechny střelecké disciplíny a jejich často protichůdné požadavky na střelnici. A to je jen začátek ...

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

11.12.2014 12:37

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Tohle není dobrý podnikatelský záměr

Uživatelský avatar
silwik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31.10.2014 17:46
Bydliště: Brno

11.12.2014 12:43

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Peggy: myslím že jsou zahrnuty všechny "nejoblíbenější" disciplíny, vím že jich existuje víc, ale není možný v dotazníku vyjmenovat kompletní seznam existujících disciplín - proto je tam taky kolonka "jiné" :)
Navíc není reálné vytvořit střelnici na které by bylo možné střílet naprosto všechno.. Jde o to pokrýt ale co nejširší skupinu střelců.. (Bohužel, Pepík z Horní Dolní který chce střílet na všechny strany a ideálně na 300m si u mě asi nezastřílí)
Naposledy upravil silwik dne 11.12.2014 12:49, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
jpp
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2136
Registrován: 12.01.2012 0:57
Bydliště: Tam kde zítra již znamená včera...

11.12.2014 12:46

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Já myslím že co se týče disciplín, tak se tam najdeš. Pokud střílíš perkusáky, je to mířenka, pokud kovbojskou, je to akční.
Jinak dotaz není směřován na konkrétní disciplínu, ale na to, zda stačí jedna palebná čára pro všechny (typicky tréning mířenkářů) a nebo v danou chvíli potřebuje celou střelnici / střeliště pouze jeden střelec (IPSC, LOS atd.)

Jinak doufám, že si každý svých 5 minut najde a slečně pomůže.
U mě má za odvahu uchopit tohle téma 100 bodů!

Uživatelský avatar
silwik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31.10.2014 17:46
Bydliště: Brno

11.12.2014 12:47

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

gunman: jo, tak s takovýma reakcema se setkávám poměrně často, přesto si myslím že existuje hodně projektů který podle slov ostatních neměli šanci na úspěch a ejhle, ony najednou úspěšný jsou.
Ano, mohla jsem psat třeba projekt na kadeřnictví :) Ale to by nebyla žádná výzva a navíc, chtěla jsem něco co je mi blízký, což střelba je. Navíc, jde jen o Diplomku a ne o reálný peníze (zatím) :)

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

11.12.2014 13:07

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Hoď sem čísla:

1. projekt,pozemky,stavba......
2. dotace......
3. náklady na provoz......
4. předpokládané tržby.......

a hlavně - kde ty peníze vezmeš? Máš naškudleno? Úvěr? Půjčka?

Uživatelský avatar
silwik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31.10.2014 17:46
Bydliště: Brno

11.12.2014 13:17

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

gunman:
1.-2. + "a hlavně": Práce není/nebude psaná na konkrétní pozemek ani člověka, tudíž mě teď vůbec nezajímá jestli to bude investice 100 tisíc nebo 100 milionů a kde investor peníze vezme. Důležitější je parametr návratnost investice.
3.-4.: Dokud nebudu mít udělanou analýzu potencionální klientely, nemůžu začít s nákladama na provoz ani odhadem tržeb.

Práce je teprve v zárodku, tak se omlouvám, ale konkrétní čísla ti opravdu hodit nemůžu.
Samozřejmě hotová diplomka je pak veřejně dostupná, takže se na ni po červnu 2015 můžeš podívat ;)

Skalik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21.11.2011 19:18

03.01.2015 17:56

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

máš to tam, až na ty zvědavé otázky (hlavně psč) se mi dotazník líbil.

cipis
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 528
Registrován: 02.06.2012 19:14
Bydliště: blízko Brna

03.01.2015 19:24

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Vždyť to tu už vysvětlovala, navíc ty údaje dostane anonymně, takže to není schopna dohledat, od koho jsou konkrétní údaje.

Uživatelský avatar
silwik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31.10.2014 17:46
Bydliště: Brno

11.06.2015 11:12

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Tak konečně přišel ten čas kdy vás mohu seznámit s výsledky mé práce. Včera jsem diplomku úspěšně obhájila, u komise mělo téma velký úspěch.

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kdo svými odpověďmi přispěli k těm mým třem vytouženým písměnkům Ing. :) DÍÍÍKY!!!!

Pro zájemnce - práce je veřejně dostupná zda:
https://www.vutbr.cz/studium/zaverecne-prace?action=detail&zp_id=85504&rok=&typ=2&jazyk=&text=Silvie+Ne%C4%8Dasov%C3%A1&hl_klic_slova=1&hl_abstrakt=0&hl_nazev=0&hl_autor=1&str=1

(P.S. jsem si vědoma toho že pro znalé střelce práce obsahuje určité nedostatky a faktory díky nimž není projekt realizovatelný, ale i tak jsem s výsledkem spokojena a účel to splnilo :)

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

11.06.2015 15:09

Re: Dotazník pro střelce/střelkyně (podklad k diplomové práci)

Takže gratuluji!

Ačkoli jsem měl k dotazníku jisté výhrady, pro daný účel to jistě bylo v pořádku. Se zájmem jsem si práci pročetl, a myslím, že by ledaskomu, kdo uvažuje o zřízení střelnice mohla pomoci, minimálně jako inspirace.

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník