Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

27.11.2004 21:39

Povoleni - Praha zapad

Tak mi ve ctvrtek prisla obalka s modrym pruhem, od PCR ... Tak si rikam, kde jsem zase jel rychle ... a ejhle, co je obsahem (kurzivou vpisovan jejich text):

Dostavte se dne pondeli nebo streda po obdrzeni do jednoho tyden 8.00-16.30 hodin do budovy {preskocena adresa PCR OR PZ} za ucelem dne 30.6.2004 jste prevzal rozhodnuti na koupi zbrane, dejte vedet, co s tim dal hodlate ucinit... pak je tam jeste telefon a jmeno :)

Tak vida, takova pece ... povoleni ma stejnou platnosti jako ZP, coz je v mem pripade jeste rok. Zadne omezeni na nem uvedene nemam :) Shodou okolnosti se jedna o toho G26, ktereho mi dali jenom na koupi a drzeni, i kdyz jsem zadal i o noseni ... Tak zaskocim na navstevu a pokecam :)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

27.11.2004 22:12

Re: Povoleni - Praha zapad

premek píše:dejte vedet, co s tim dal hodlate ucinit

to je huuuuustaa formulace ... :D

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

29.11.2004 17:41

Tak to jsem zvědav, co je to za moresy... :? Doufám, že se proti tomu ohradíš?

Uživatelský avatar
Adalbertus
 
Příspěvky: 182
Registrován: 15.04.2004 21:11
Bydliště: Olomouc

29.11.2004 22:51

Re: Povoleni - Praha zapad

premek píše:Dostavte se dne pondeli nebo streda po obdrzeni do jednoho tyden 8.00-16.30 hodin do budovy {preskocena adresa PCR OR PZ} za ucelem dne 30.6.2004 jste prevzal rozhodnuti na koupi zbrane, dejte vedet, co s tim dal hodlate ucinit... pak je tam jeste telefon a jmeno :)


Tohle by se dobre hodilo do vtipu ... kdyby to nebylo k nasrani :?

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

30.11.2004 6:17

Hungry píše:Tak to jsem zvědav, co je to za moresy... :? Doufám, že se proti tomu ohradíš?


Dneska jsem tam zaskocil, jelikoz z toho prodeje seslo, tak jsem to povoleni prinesl zpatky (sel jsem si pro dalsi formulare, takze to ani cesta navic nebyla) ... Ani nevedeli co maji delat, kdyz jsem ho vracel ... nakonec jsme se domluvili, ze na oba vytisky rozhodnuti napiseme, ze z nakupu seslo a podepsali jsme to ... nicmene tuhle predvolanku jsem si nechal :) tu oskenuju a vystavim :)

Uživatelský avatar
PETRGLOCK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 103
Registrován: 21.01.2004 8:32
Bydliště: su z Prahy

30.11.2004 8:56

Pokud vím, tak nákupní povolení má ze zákona platnost po celou dobu platnosti ZP ke kterému bylo vystaveno. Tzn. pokud máš ZP platný ještě 3 roky a oni ti schválí nákupní povolení, tak bych je s takovýmhle dopisem poslal akorát do řiti. Co je jim kua po tom ?? Zbývá ještě např. 2 roky a 11 měsíců, pak vám řeknu, co jsem s ním udělal.


Reklama

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

30.11.2004 9:58

PETRGLOCK píše:Pokud vím, tak nákupní povolení má ze zákona platnost po celou dobu platnosti ZP ke kterému bylo vystaveno. Tzn. pokud máš ZP platný ještě 3 roky a oni ti schválí nákupní povolení, tak bych je s takovýmhle dopisem poslal akorát do řiti. Co je jim kua po tom ?? Zbývá ještě např. 2 roky a 11 měsíců, pak vám řeknu, co jsem s ním udělal.


Jelikož má platnost jakou můj ZP, tak když si prodloužím, tak by měli platit dále,ne?

Uživatelský avatar
Samuraj
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 440
Registrován: 05.05.2004 12:43
Bydliště: Brno

30.11.2004 12:18

PETRGLOCK píše:Zbývá ještě např. 2 roky a 11 měsíců, pak vám řeknu, co jsem s ním udělal.

a je vubec potreba rikat, co jsem s nim udelal? ja tedy navim, ze by tam bylo napsano "po uplynuti expirace vratte do lekarny" :wink:
je vystaveno na konkretniho cloveka s konkretnim cislem ZP, takze nikdo jiny ho nemuze pouzit, z toho plyne, ze bud se policajtum dostane do rukou pote, co zbran koupim, nebo ho mam doma, nebo jsem ho nechal sezrat psovi. V prvnim pripade se to dozvi, ve druhem a tretim je jim po tom imho houby...

Uživatelský avatar
PETRGLOCK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 103
Registrován: 21.01.2004 8:32
Bydliště: su z Prahy

30.11.2004 13:22

357mag: Přeně tak jak říkáš.

HUNGRY:Mám za to, že to je vázáno na konkrétní číslo ZP.

Uživatelský avatar
Gustav
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 63
Registrován: 07.06.2004 23:21

30.11.2004 13:50

PETRGLOCK píše:a je vubec potreba rikat, co jsem s nim udelal? ja tedy navim, ze by tam bylo napsano "po uplynuti expirace vratte do lekarny" :wink:
je vystaveno na konkretniho cloveka s konkretnim cislem ZP, takze nikdo jiny ho nemuze pouzit, z toho plyne, ze bud se policajtum dostane do rukou pote, co zbran koupim, nebo ho mam doma, nebo jsem ho nechal sezrat psovi. V prvnim pripade se to dozvi, ve druhem a tretim je jim po tom imho houby...


Murphyho aplikovana policejni poucka:

Muze-li se libovolny urednik PCR domnivat, ze ma pravo buzerovat, ucini tak v mire vetsi nez je u urednika obvykle. Zaroven vlozi do problemu buzerace obcanu prilis energie, takze bohuzel neni schopen vyrizovat jejich eventuelni zadosti/stiznosti/pripominky.

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník