Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

09.02.2012 15:53

CZ-USA Canvasback

Zdravim,
nemate nekdo tuhle hracku?
http://www.lovecky-obchod.cz/brokova-ko ... nvasback-/
Zhanim levnou kozlici na ciste rekreacni asfaltaky alias trap pro zabavu.
Pet zahrdleni, jednospoust, vyhazovace, pekna cena. Nazivo jsem to nevidel.
Zajimala by me kvalita zpracovani...posilhaval jsem po IZ Bajkal, ale jak jsem videl ten vnitrek, tak me to preslo :-(. Nemam rad hrube opracovane povrchy uvnitr apod.
U tohodle samozrejme primhourim oba oka :-), bo hraju na cenu. Nechce se mi davat tricet za nakou solidni kozlici, bo se nechystam na zavody.
Nejradsi bych 887 Tactical, ale to ma na holuby moc kratkou hlaven (jedna rana na holuba by mi nevadila).
Diky za kazde info.

pultik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 14.10.2009 17:59
Bydliště: Hradec Králové

09.02.2012 18:47

Re: CZ-USA Canvasback

ma druhym rokem wodcook, jeden z prvních co se prodal v čr(jen jina porchovka baskule a ta je opravdu špatná - rezne už jen při pohledu)canvas má baskuli ve stejne upravě jako jsou hlavně a ty jsou OK. Mám nastříleno cca 1500ran bez závad.Zpracování oproti Iž sporting co jsem měl je min o třídu lepší a trefuji také víc než s rusákem. Další zahrdlení byl docela oříšek objednat, ale po třech měsících se jim to v Brodě povedlo.Moje zbraň nemá zkoušku na ocelové broky a mám pocit že ji nedělají dodnes.Pojistka se sama nezajištuje a je na ní volba pro odpal hlavní- podle mě plus pro sport stělbu.Zbraň nemá poutka na řemen. Zkoušel jsem do papíru brenek a na 30metrů to chodí 15cm nad sebe.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

09.02.2012 23:33

Re: CZ-USA Canvasback

Tak to jsou potesujici zpravy. Diky moc za info. Tak do ni pujdu. Za desitku to vypada jako fakt dobry kauf.

Uživatelský avatar
Prim
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 134
Registrován: 04.10.2011 9:21
Bydliště: Vojkovice

25.04.2012 18:24

Re: CZ-USA Canvasback

Ahoj,
neozivil by tenhle topic nekdo dalsi referenci? Uvazuju o necem na skeet/trap a nevypada zle, zvlast za ty penize... ale zas bych se docela nerad spalil.

Predem diky

pepe123456
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 105
Registrován: 29.12.2009 20:47

26.04.2012 21:57

Re: CZ-USA Canvasback

jen dotaz, na jaký "urovni" to chceš střílet?
skeet-trap jsou totálně odlišný disciplíny.. zahrdlení odlišný, délka hlavní... jestli to chceš alespoň trošku vážně, s jednou flintou nevystačíš..
a pro rekreakční bouchání je lepší nějaká kozlice s výměnnými choke - starší rusák co trefuje atd atd...

za 10 už je výběr docela slušnej...

Uživatelský avatar
Prim
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 134
Registrován: 04.10.2011 9:21
Bydliště: Vojkovice

27.04.2012 8:22

Re: CZ-USA Canvasback

ohledne odlisnosti skeet/trap mam predstavu (i kdyz nebudu nalhavat, ze kdovijak velikou :D ). Nicmene se strelbou zacinam, mam v planu jen amaterskou strelbu + mozna sem tam nejake mistni "sranda souteze".

Z toho duvodu jsem koukal na kozlici s vymennym zahrdlenim, ale problem je rozpocet... vic jak tech 10-12 do toho nechci davat, navic pro moje ruce by to bylo hodne zbytecne, mozna casem kdybych naaahodou z moznosti napr. Canvasbacku vyrostl.

Takze secteno podtrzeno mi z toho vypadla bud rusanda, nebo prave tenhle kousek. Otazka, co je lepsi. V kazdem pripade jsem za radu vdecnej, jak jsem psal, mam spis teoreticke povedomi :(


Reklama

Uživatelský avatar
Mirek12
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 189
Registrován: 13.09.2010 0:16
Bydliště: Znojmo

27.04.2012 11:19

Re: CZ-USA Canvasback

kup si rusáka. Sám mám Spotringa , vyzkoušíš o čem to je , čoky si přehodíš aji na baterku a sám potom poznáš jak dál..

Uživatelský avatar
cartmann
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 165
Registrován: 20.01.2004 21:14
Bydliště: Liberec

27.04.2012 12:29

Re: CZ-USA Canvasback

Novou IZ bych uz nedoporucil, prvni mi odesla asi po mesici, ustrelila choke uvnitr.. vydut na hlavni, vymeneno za novou... druhej kus vyhazoval i nevystrelene patrony... 3x reklamace pokazde ze uz opraveno... delalo to porad.. takze vraceni penez
uz jsem znovu do rusandy nesel.. byl to sporting

Uživatelský avatar
Mirek12
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 189
Registrován: 13.09.2010 0:16
Bydliště: Znojmo

27.04.2012 15:35

Re: CZ-USA Canvasback

tak to nezávidím.. já mám odstříleno cc 5tis na holubech a teprve tedka se trochu usadila, vyhazováky se serou když jsou moc volné a přemazané ty aktivační přesouvací táhla baskule.. dulčík tohle vetšinou opravil :) já zatím nic, vyhazovák mám nastavenej stejně jenom na spodní hlaven.

Uživatelský avatar
gewarosse
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 521
Registrován: 11.04.2006 12:22
Bydliště: Praha

27.04.2012 19:12

Re: CZ-USA Canvasback

Bohužel v téhle cenové relaci se těžko hledá něco 100% spolehlivého. Osobně bych se přikláněl spíž na stranu rusáka. Vůbec nejlepší brokovnice v téhle cenové relaci je IŽ MP-153.

jen dotaz, na jaký "urovni" to chceš střílet?
skeet-trap jsou totálně odlišný disciplíny.. zahrdlení odlišný, délka hlavní... jestli to chceš alespoň trošku vážně, s jednou flintou nevystačíš..
a pro rekreakční bouchání je lepší nějaká kozlice s výměnnými choke - starší rusák co trefuje atd atd...


Pokud si někdo nevěří tak, že chce vstoupit do reprezentace, tohle vůbec nemusí řešit.

pepe123456
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 105
Registrován: 29.12.2009 20:47

28.04.2012 23:07

Re: CZ-USA Canvasback

psal jsem "staršího rusáka".. za 10-12 je k prodeji spousta kozlic, bajkaly i ZH (otázka jak kvalitní).. rozhodne lepší než nový rusák...

chce to ale mít někoho kdo tu zbraň zná a řekne v jakým je stavu...

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

29.04.2012 7:31

Re: CZ-USA Canvasback


Uživatelský avatar
Prim
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 134
Registrován: 04.10.2011 9:21
Bydliště: Vojkovice

30.04.2012 18:57

Re: CZ-USA Canvasback

Promin, puvodni dotaz byl primo na Canvasback, pak se to trochu zvrhlo.

Kazdopadne k veci, Canvasback je doma :) Krasne sedl do ruky, zpracovani mi prijde slusny. A body k dobru tomu pridali i panove v Praze, v podnikove prodejne CZ - super pristup, vysvetlili, ukazali, nechali vybrat. Az neco odstrilim, dodam reference

Marcus.DAs
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 71
Registrován: 27.10.2006 17:24

28.05.2013 21:35

Re: CZ-USA Canvasback

Tak taky se pridam, jakozto cerstvy majitel.
Hned po koupi jsem asi 20x otevrel (po promazani snad vseho) na prazdno, po chvili uz skoro neslo otevirat..a mista styku predpazbi a baskule se nechutne odrely-ryhy tak 0.5mm v predpazbi(to je z duralu,baskule ocel).Takze vsechno zalestit, zase promazat a chodi krasne. Dalsi vec byla problem s oteviranim hlavne-paka pro otevirani se po rychlem zavreni hlavni zacvakla a nesla otevrit...oznacil jsem si mista, kde se hlavne zajistuji po zavreni, fixou a sledoval, kde to dre. Nasledne dopiloval pilnickem....a zase promazal...a slape krasne.
Od te doby nastrileno asi asi 300 ran (3 tydny) a zda se bez problemu.
Ciste osobni zkusenost-trefuje se mi s ni lip nez s baikalem iz 27. Merim skoro 2metry a pazba je tak akorat, mozna malinko kratsi, naopak pro kolegy okolo 170cm je pry az moc dlouha. Botka prijemna, akoratni tuhost.

franco
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 45
Registrován: 21.05.2008 16:22
Bydliště: sever jihu Čech

17.04.2015 12:56

Re: CZ-USA Canvasback

Šťastní i méně šťastní majitelé této kozlice, můžete mi, prosím, říct, jak je na liště upevněná perlička? Je našroubovaná? Chystám se ke koupi Canvasbacku a rád bych perličku vyměnil za světlovod. Jako nejlepší způsob vidím našroubování, moucha na magnetu se mi tolik nelíbí. Děkuji

Marcus.DAs
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 71
Registrován: 27.10.2006 17:24

20.05.2015 13:27

Re: CZ-USA Canvasback

Přišroubovaná-chtěl jsme měnit a nevím jak, ale utočil jsem ji. Naštěstí tak, že část lomu zůstala nad okolním materiálem lišty, takže jsem hlavně zabalil do hadru, opatrně upnul do svěráku, pilkou vyřezal drážku v tom lomu a malým šroubováčkem bez problémů vytočil. Nevím kde byla chyba, že se to předtím utrhlo...ale nejspíš ve mě.

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Brokovnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků