Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

26.01.2009 23:30

V poradku, ja bych jeste dodal vyssi kapacitu CZ83 (pokud se nemylim, tak 12), coz je pro nektere lidi dulezite. Pro me ne, pro normalni sebeobrranu 7 (nebo kolik) by melo stacit. Na druhou stranu CZ83 je tezsi i prazdna, a kdyz ji plne naladuju, tak jeste tezsi. Co se tyce presnosti, to zatim nevime, ale jelikoz ji nikdo nebude kupovat na mirenku, tak to je celkem fuk. Pak tu je ergonomie - P22 se mi nadherne drzela. A uz vubec nemluvim o kvalite zpracovani, tam myslim ciza uz vubec nemuze soutezit. No a vubec, se zbranema to je jako se zenskejma - kazdymu se libi jina. :wink:

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

27.01.2009 0:03

Souhlasím s tebou, že co člověk, to názor. Kapacitu jsem právě taky ani nezmiňoval, protože mám stejný názor na kapacitu jako ty a navíc nosím revolver :D . Walter je skvělá značka výborné kvality a asi má dobře zjištěný po čem je poptávka. Já jsem totiž bohužel beznadějnej mířenkář zaměřenej na přesnost, takže krátká hlaveň, holý neštěstí. Podle toho, co jsem četl jinde na netu, něktří se na tuhle zbraň těší stejně jak ty, tak ti snad nepřeberou i ty ženský :lol:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

27.01.2009 13:42

Jen přípodotek. Walther byla "skvělá značka výborné kvality".

Dnes už jsou to jen "ostré" UMAREXy.

Uživatelský avatar
Blesk76
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 76
Registrován: 19.04.2008 19:19
Bydliště: Kutná Hora

27.01.2009 21:27

Necháme se překvapit, co na to řeknou první uživatelé, kterým se pistole dostane do ruky a budou mít možnost z ní střílet. Sám vlastním P22 a co se týče ergonometrie rukojeti, hmotnosti zbraně jí nemám celkem co vytknout. Jedinou slabinou byla vždy její spolehlivost, zjistit, které střelivo jí vyhovuje a i tak ho lépe přimazávat. Možná by pro tuhle zbraň bylo lepší, kdyby se objevila jako první a teprve pokud by byla úspěšná aby na ní navázala malorážková varianta. Ne tenhle obrácený vývoj. Spousta lidí si pořídí velkorážovou zbraň na sebeobranu a teprve později se kvůli vyšší ceně velkorážového střeliva začne poohlížet po nějaké malorážce pro ušetření financí při tréninku. Jinak v dnešní době je trh s krátkými zbraněmi tak zasycený, že leckteré nové zbraně, i když nejsou asi úplně špatné mají trnitou cestu, aby se vůbec uchytili. Inu, konkurence je konkurence.

ubi 007
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28.07.2012 19:31

01.09.2012 12:38

Re: Walther PK380 - novinka na ShotShow09

Walther pk 380 mám asi dva měsíce a mohu říct že zatím žádný problém dobře se drží a co se týče přesnosti tak vše v pohodě když nechci soustřel 5 CM na 25 m :D přeci jen je to obranná pistole a né terčová spolehlivost zbraně absolutně bezkonkureční co naladuješ to bezproblémů sežere.Chtěl jsem zbraň na denní nošení a tenhle kousek je super velikost tak akorát ale ta váha s plným zásobníkem prostě paráda.Pro ty kteří hkedají obannou zbraň na denní nošení a né mega kanon mohu jen vřele doporučit 8)

pelanj
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 06.02.2014 18:53
Bydliště: Okres Beroun

15.01.2015 10:21

Re: Walther PK380 - novinka na ShotShow09

Má někdo s touto pistolí nějaké dlouhodobé nebo i nové zkušenosti?


Reklama

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník