popundekl
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 590
Registrován: 08.12.2006 19:31
Bydliště: Jihlava

02.07.2014 9:18

Výměna vratných pružin (bezplatná) Glock IV + problém u G30

http://www.mpicz.cz/aktuality/clanek/vy ... uzin-gen4/
Ahoj vespolek, mám problém s Glockem 30 generece 4 - vykazuje nachlup stejné závady jako uvedené modely v článku (17,19...). Tj silná pružina, dost často vůbec nepřetáhne, zvláště závadí lehčí 200grs střely. Pokud vezmu navážku, tak pod 200 grs střelu mi začíná brát laborace od 7,3 grs SO20. Vůbec mu nechutná komolý kužel - tento se v zásobníku převrací "dolů" kdy závěr zůstane opřený o nábojnici a tato je ploskou komolého kužele opřena o stěnu zásobníku - jakoby zápíchlá dolů - kolmo ke stěně zásobníku. Když už vyhazuje a přetahuje (u ogiválu 230), tak mě hilzny s pravidelností třískají do čela. Měl jsem G30 III generace a vše bylo bez problémů. Přebíjené náboje používané v Norincu či Llamě fungují bez problémů a fungovaly i u G30-III a to i podstatně slabší navážky. Když jsem volal do MPI - ochotně mě vyslechly ale bylo mi zděleno, že G30 vůbec nezávadí a problém nejsou ani s domečkem spouště a vyhazovačem a ani pružiny o 8% silnější se této pistole netýkají. Máte Někdo G30-IV a podobnou zkušenost? Jde mi o to když na tento model nejsou reklamace, kolik jich vůbec putuje mezi střelci. Díky za rady a diskusi. Zbraň je vyrobena březen 2013. PS: kupované 230 grs fungují

Uživatelský avatar
Milan N.
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 334
Registrován: 24.07.2006 13:37
Bydliště: Brno

05.07.2014 10:33

Re: Výměna vratných pružin (bezplatná) Glock IV + problém u G30

dnes rano jsem potkal znameho s mesic starou G30Gen4 na strelnici, strilel tovarni MFS 230 gr bez zavady, ja jsem z toho vystrelil 13x Black Mambu 185 Gr kuzel a 13 x Remington 185 Gr MC ještě kuzelovitejsi kuzel a nebyla jedina zavada...
Chybu bych hledal spis v nabojich nez ve zbrani.

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků