~Stepan~
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01.06.2013 20:59

30.07.2013 20:08

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

mocima píše:Stepan: Asi mas dost problem s respektovanim autorit a starsich lidi, co?

Moderátoři mají naplňovat pravidla. To je jejich úkol. Pokud tenhle úkol plní svědomitě a spravedlivě, není jediný důvod, proč je nerespektovat. Když se moderátora, který mě napomenul, zeptám, podle jakého pravidla to bylo a jak bylo naloženo s člověkem, který mě schválně vyprovokoval a porušil minimálně stejná pravidla, jako já, a on se neobtěžuje mi odpovědět, jak ho mám respektovat?

graver píše:Nažvaníš toho hodně, ale pokud se tě někdo zeptá na tvé vlastní zkušenosti, mlčíš.

Moje informace o nové verzi byla velice stručná. Jsou to celkem tři věty.

Otázka glocka1719 měla takový smysl, kdyby se mě někdo na moto fóru poté, co jsem informoval o faceliftu nějakého auta, někdo zeptal, kolik mám naježděno se současným modelem a kolik s novým, který ani není v prodeji.

Mimochodem, gravere, jaktože mluvíš s použitím takových slov jako "žvanit", "vysírat", s úplně cizím člověkem? Neznáš alespoň ty nejdůležitější zásady lidské slušnosti?


Odpovědi jsem se nedozvěděl, smířil jsem se s tím, a na další už nebudu reagovat, asi to nic pozitivního nemůže přinést.

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

30.07.2013 20:19

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Prosím slušně.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

30.07.2013 20:35

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Už jsem tu ani nechtěl psát . :roll:
Ale pokud tu chceš fungovat začni se normálně projevovat a přispívat do technických temat.
Mas tu cca 25 příspěvku a s toho jen 2-3 a to ještě prapodivne v technických tématech .
Prosel jsem si tvé řádění na fóru mujglock hodil reč s tamejsim modem a obrázek mám hodně ucelený .
Tak tě chci poprosit chovej se zde normálně nebo to udělej jako tobě podobný .
Jmenoval se Chorche .
Založil si své vlastní forum.
On ma klik a tu je klid.
PS: na všech forech mám stejny nick jako zde.

Uživatelský avatar
SEXYaSMYSLNY
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 435
Registrován: 20.09.2010 3:01
Bydliště: Slovácko

30.07.2013 21:56

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nějak jsem nechtěl reagovat, už ale musím.Chlapi, nemá smysl reagovat. Mně úplně stačily připomínky ve vlákně 1911, ohledně zastaralosti...

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

31.07.2013 7:34

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

~Stepan~ píše:Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale LCP bylo vylepšeno, kromě lepšího chodu spouště byla vylepšena mířidla, ta předtím jsou tak strašná, že tohle je úplný luxus!
Vyžadujte od prodejců a dovozce novou verzi. Přestaňte kupovat starou verzi, ať prodejci vrátí ty staré dovozci a ten ať se postará o nové.

na tohle bych patrně stejným dotazem reagoval stejně jako G1719 (tedy kdybych si toho všimnul dříve než on)
mně a patrně i jemu z toho vyplývá (formou i obsahem příspěvku) , že máš se starým modelem pár sezón nepříjemných zkušeností a po koupi nového a jeho otestování letěl starej do burzy či rovnou na znehodnocení

stačilo stručně a popravdě odpovědět, že oba znáš z obrázků a ZP máš měsíc a nereagovat jako hysterka ke všemu s citací předešlého příspěvku

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

31.07.2013 7:45

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

~Stepan~ píše:.................
Mimochodem, nic, co se tady děje po tom, co jsem tady položil několik jasných dotazů, ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM nepřipomíná "soudní dvůr".


ty jasné dotazy mají vyplynout z příspěvku úte črc 30, 2013 8:19 o stranu zpět ??
já tam vidím jeden nezodpovězený a to ohledně Tvého názoru, že G1719 příspěvek byl či nebyl OT
(za což měl či neměl byt napomínán)
za mne OT nebyl , šlo o příspěvek k tématu ale bez informační hodnoty, čili podléhající režimu smazání
nikoli napomínání
napomíná se tu např za příspěvek , jež cituji, a to pro citování předešlého příspěvku a sice Tvoji osobou, tady a také ve vláknu LCP, čili 2x


Reklama

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

31.07.2013 7:52

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

andy rybar,
když už bez návaznosti na obsah debaty "kydneš bláto", tak to prosím blíže objasni
nerad bych to musel považovat za flame

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2441
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

14.10.2013 18:26

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

http://www.strelectvi.cz/forum/zadrzeny-kamion-plny-samopalu-bez-dokumentace-t28182.html

Chápu mazání nějakých vlastních fabulací, ale může mi někdo vysvětlit smazání vyjádření člověka z firmy, které se zpráva týká?

graver
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 44
Registrován: 20.09.2012 8:33
Bydliště: Brno

14.10.2013 18:43

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nebylo by možné alespoň některé příspěvky, kandidující na smazání, místo výmazu přesouvat do nějaké specielní žumpoidní sekce? Nemyslím tím samozřejmě trollení, invektivy, reklamy a jiné fragrantní porušení pravidel, ale "Vaše názory či fabulace si patří do debat na původním zdroji" (vyjádření moderátora u původního tématu) mi přijde jako čirá svévole. Nic podobného jsem v pravidlech nenašel a jsem přesvědčen, že i názory a fabulace sem patří (nevím samozřejmě, jak vypadal ten komentář).
Nicméně, je to jen můj názor, takže předpokládám, že bude ošetřen obdobným způsobem :wink:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

14.10.2013 19:19

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Hm, tak jednak to není vyjádření moderátora, ale citace z názvu vlákna. Druhak s...ky typu : na co si platíme za 21 % DPH celníky, asi fakt nebudeme někde schovávat. A jestli jsi přesvědčen, že názory a fabulace do událost patří, tak je mi líto, ale nepatří. :wink:

Justinian: pokud to skutečně bylo vyjádření člověka z dotyčné firmy, o čemž silně pochybuju, tak to rozhodně nebylo z příspěvku zřejmé, a nebylo to k věci a k danému případu.

Uživatelský avatar
andy.rybar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 961
Registrován: 15.08.2011 20:30
Bydliště: Liberec

14.10.2013 19:30

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

No tak to jsme všichni zřejmě četli jiný příspěvek nežli ty :lol: .Řekl bych že vyjádření p.Rudolfa bylo přesně k tomuto případu a bylo to dost zřejmé.

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2441
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

14.10.2013 19:36

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Petzold píše:Justinian: pokud to skutečně bylo vyjádření člověka z dotyčné firmy, o čemž silně pochybuju, tak to rozhodně nebylo z příspěvku zřejmé, a nebylo to k věci a k danému případu.

MartinRst. se asi nebude někdo pojmenovávat proto, že je to velký fanda MA/ZS, nehledě na to, že to nebyl jeho zdaleka první příspěvek na fóru k tématům, které se dotyčné firmy týkají, to není zrovna státní tajemství. Jinak se nepovažuju za obzvláštního intelektuála a netroufám si na velké rozbory psaného slova, ale přišlo mi dost zřejmé, že v příspěvku popisoval buď přímo konkrétní případ ze zprávy, nebo praxi, která k němu vedla. :roll:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

14.10.2013 19:52

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ok. Musím uznat svoji chybu. Pan MartinRst. popisoval případ, kdy si policista spletl severojižní směr a místo Slovensko - Francie zapsal Francie - Slovensko. Za dvě hodiny bylo vyřešeno. Přiznám se, že jsem to vyhodnotil jinak. Omlouvám se dotčeným a autorovi napíšu omluvnou nótu :oops:

Nicméně u Coltíka si za smazáním stojím.

graver
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 44
Registrován: 20.09.2012 8:33
Bydliště: Brno

14.10.2013 20:02

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ok, Petzolde, já jsem ten příspěvek nečetl - nevím, co v něm bylo. A pokud říkáš, že názory sem nepatří, těžko s tebou jako s moderátorem můžu polemizovat - nikam by to nevedlo. Jen říkám, že v pravidlech nic takového není. Bod 9 říká, že "mazány jsou převážně jen příspěvky, jež odporují pravidlům fora či legislativě ČR, popřípadě příspěvky s nulovou informační hodnotou" - nemá-li názor (byť v Událostech) informační hodnotu, pak bychom se zde mohli omezit na citace zákonů.
Pokud se mýlím, jistě mě opravíš.

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2441
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

14.10.2013 20:10

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

O tom nemá cenu znovu vířit debatu, mě jen trochu udivilo, že by si moderátoři - jako členové střelecké veřejnosti - jak se říká u nás "srali do ruk" mazáním příspěvků asi jediného člověka, který do tématu může vnést něco jiného než zdivočelé spekulace z Novy a třeba uvést věci na pravou míru

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

14.10.2013 20:16

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

graver: Kdysi tady v Událostech drbník, kde si každý majitel klávesnice ventiloval své "názory" byl a pochybuji že se vrátí. Doporučuji přečíst třeba toto.:
strelectvi-cz-po-zmene-pravidel-2011-t16389.html

Justinian: Chybu jsem pojmenoval, autorovi zaslal PM.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

15.10.2013 9:31

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Střelectví se krom svých plenkových počátků snaží držet odbornou úroveň, a profiluje se na ty uživatele, jež takovou formu ocení.
Těm, co se sem chodili vykecat do událostí a OT a pak v podobném duchu "zhodnocovali" i odborný vlákna
tu už snad odzvonilo,
přesto přetrvává možná nejen u mne jistá forma "alergie" na nové vlákna v Událostech jež obsahují více než 1 příspěvek :lol: a pravděpodobně nejsem sám, kdo odtud již smazal něčí reakci a vůbec nekoukal na to, kdo je jejím autorem už jen proto, že nepředpokládal, že se jedná o účastníka události

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

01.07.2014 18:20

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Proč je zamklé vlákno CZ 805 ?
A když už to nějaký moderátor zamkne mohl by se podepsat.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

02.07.2014 7:36

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

pár dnů na vychladnutí aktérům :-)

nebo Ti snad to okopávání kotníků připadalo přínosný ?

Uživatelský avatar
jpp
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2136
Registrován: 12.01.2012 0:57
Bydliště: Tam kde zítra již znamená včera...

02.07.2014 9:34

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Snad mezitím Jimram udělá ten cook-off test 805, tady počet ran do samozápalu a mezitím stihne vychladnout i flinta :mrgreen:

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků