Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

08.02.2012 14:55

Re: Kožená pouzdra (vs kydexová)

asi stejně vážně jako výraz tactical u půlky "střeleckých" produktů
za ceny andrews je CR speed či amadini a těch už je jednoznačný, že nejde o kočkopsy

Uživatelský avatar
KM Saddlery
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: 17.10.2011 10:37
Bydliště: Frýdlant nad Ostr.

14.02.2012 18:35

Re: Kožená pouzdra (vs kydexová)

tak cena je 1999,-

OndraF
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 03.04.2008 12:54
Bydliště: Zlínský kraj/Brno

01.03.2012 10:39

Re: Kožená pouzdra (vs kydexová)

ufo píše:Otazkou je(hlavne pro vyrobce) jestli se ubirat smerem k rychlotaznym pouzdrum, kde si osobne myslim, ze nemaji sanci se poradne prosadit nebo zdokonalovat funkcnost a design pro pouzdra na noseni/prepravu.


Přesně moje řeč, podle mě je tohle pro KM slepá cesta.. na druhou stranu mi u nich chybí širší sortiment kožených věcí pro lovce, tam kůže jednoznačně patří.. konkrétně by to chtělo řemeny na flinty - širší a podšité neoprenem na pohodlné nošení dlouhé, pak různé sumky na náboje, návleky s držáky nábojů na pažbu.. Pak je tu celá další oblast potřeb pro lovecké psi: obojky, řemeny, barvářské šňury.. KM mi příjde jako pouzdra na krátké, western a motorky.. ta myslivost mi tam tak třošku chybí. Inspirací může být konkurence - například Zubíček. Každopádně to chce vymyslet něco svého a hlavně funkčního.

Béďa
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 406
Registrován: 11.10.2011 19:23
Bydliště: Pečky

04.03.2012 13:57

Re: Kožená pouzdra (vs kydexová)

Nechápu proč je tady tolik kritiky, když někdo přijde s něčím novým... Podle mě asi nikdo nepředpokládá, že tohle pouzdro je zamýšleno jako konkurent speciálů na IPSC, tady nemá šanci. Na druhou stranu speciál na IPSC si zas těžko vezmu na denní nošení což pouzdro od KMS umožňuje...
Osobně ho chápu jako rozvoj starších pouzder a určitý univerzál, kdy mám jedno pouzdro na nošení, LOS a třeba nejnižší soutěže v IPSC.

Uživatelský avatar
jpp
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2136
Registrován: 12.01.2012 0:57
Bydliště: Tam kde zítra již znamená včera...

28.03.2014 2:03

Re: Nejen Glock Safe Action system spoust

Patří to asi sem... Aneb jak to nedělat... Auuu...

Předchozí

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník