~Stepan~
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01.06.2013 20:59

25.06.2013 19:29

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Mám dotaz, od 4mika jsem dostal hned dvě varování, je to tady běžné??? Na to, že mám tady asi 7 příspěvků, mi to připadá nějaké divoké.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

25.06.2013 19:41

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Na to , že tu máš 7 příspěvků je to hodně divoké.Jsi na foru o zbraních.Cos tu o zbraních přínosného napsal?Nic.Od začástku tu řešíš provoz zaběhleho fora.Proč?Kdyby se nám nelíbylo dávno bychom si změnili.
Být tebou se zapojím do technických témat a snažím se být přinosem tohoto fora.Pokud chceš dál vyrypovat
tak ti doporučím tohle forum:
http://forum.gunshop.cz/
Tady vas bude víc takových.

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

25.06.2013 19:44

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ne není to běžné, snad ještě nikdy se nestalo že z první příspěvek uživatele by chtěl měnit pravidla a dalších pět je porušovalo :D

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

26.06.2013 7:18

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

ne, není to běžné ale ani vzácné, cca 1x ročně sem někdo z kategorie exotů holt najde cestu

~Stepan~
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01.06.2013 20:59

30.07.2013 9:19

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Zdravím.

Informoval jsem o nové verzi LCP, která u nás zatím není k dostání.
Člen glock 1719 poslal příspěvek "Kolik si nastřílel se starého modelu a kolik s nového?", která je nesmyslná jednak protože nová verze tady vůbec není a za druhé moje zkušenosti s uvedením nové verze nemají naprosto nic společného.

Na tento příspěvek jsem nereagoval.

Člen glock 1719 citoval svůj příspěvek a napsal "čekáme".

Odpověděl jsem mu tímto příspěvkem: "Kdo všechno čeká? Na nesmyslnou otázku se těžko dočkají odpovědi, v USA jsem nebyl. Takže by měli přestat čekat. A také by měli přestat otravovat, dělají sami sobě ostudu. Ruger a nová verze LCP se mnou osobně opravdu nemají nic společného."

Moderátor Sided mi udělil varování. Do příspěvku mi nepodepsaný moderátor napsal:
"za podobné chování jsi dostal pauzu na ZK a tady už máš taky vroubek, jestli chceš skončit tak pokračuj"
Nebylo mi sděleno, kvůli kterému pravidlu konkrétně jsem byl varován.

Rád bych se zeptal, jestli za off-topic příspěvek a za vyžadování odpovědi na něj dostal stejné varování uživatel glock 1719. Za druhé bych se rád zeptal, co na mojí odpovědi bylo závadné, neslušné, porušující zákony ČR a podobně.

Myslím, že by se moderátoři měli spíš zaměřit na útočné chování uživatele glock1719.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

30.07.2013 9:25

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

- ses novy
- flame vyvolavas sam
- kdy se co doveze je otazka na dovozce a ne na uzivatele


Reklama

~Stepan~
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01.06.2013 20:59

30.07.2013 9:27

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

ufo píše:- flame vyvolavas sam

Ne. Provokoval a otravoval glock1719. Já jsem na něj nejdřív vůbec nechtěl reagovat, reagoval jsem, až když se dožadoval odpovědi. Navíc byl off topic.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

30.07.2013 9:41

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

~Stepan~ píše:Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale LCP bylo vylepšeno, kromě lepšího chodu spouště byla vylepšena mířidla, ta předtím jsou tak strašná, že tohle je úplný luxus!

Vyžadujte od prodejců a dovozce novou verzi. Přestaňte kupovat starou verzi, ať prodejci vrátí ty staré dovozci a ten ať se postará o nové.


Sorry, brecis na spatnym hrobe a pro me uz je tohle nastrel flame-u...

Vlezu do kseftu, kde jsem pred tydnem koupil Octavii I aby me ju vymenili za II? Nebo jsem to kupoval s tim, ze jednicka konci a dostanu lepsi cenu?
Dovoz zbrani je dost specificka disciplina, jestli mas love, chut a cas, tak se do toho dej a predved se. Strelecka verejnost to rozhodne oceni.

A dotaz na mnozstvi vystrilene munice z typu zbrane neni OT. Jak chces hodnotit hracku, ze ktere jsi ani nevystrelil?

nico
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 108
Registrován: 09.05.2012 18:13

30.07.2013 11:28

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Stepane, mas problem skoro s kazdym uzivatelem a snad na kazdem foru, na kterem se zacnes projevovat. Statisticky vzato nebudou vsichni vsude jen a sami idioti, takze asi bude problem v tobe a tvem chovani. Klidne si to nakresli, u koho se ty cary vsech konfliktu sbihaji. Nedelam si iluze, ze by sis moji radu vzal k srdci, ale protoze je uprimna, treba mi to zlepsi karmu. Urcite mam take co dohanet. ;)

~Stepan~
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01.06.2013 20:59

30.07.2013 11:58

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

nico píše:Stepane, mas problem skoro s kazdym uzivatelem ...
Vy opravdu nedokážete objektivně posoudit, kdo si v tomhle případě začal? A provokoval? A rýpal? A útočil? Náladu a určité projevy skupinového chování dokáže rozdmýchat jediný člověk. Konkrétně je proti mně vyslověně vysazená JEDINÁ OSOBA, Satan z Mujglock a glock1719, předpokládám že je to jeden člověk.

Že vyzvu spotřebilete, aby si dobrovolně nekupovali starou horší verzi výrobku, snad žádný rozumný člověk nemůže brát jako provokaci?

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

30.07.2013 12:08

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

~Stepan~ píše:Konkrétně je proti mně vyslověně vysazená JEDINÁ OSOBA, Satan z Mujglock a glock1719, předpokládám že je to jeden člověk.


není :D

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

30.07.2013 12:11

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

~Stepan~ píše:Že vyzvu spotřebilete, aby si dobrovolně nekupovali starou horší verzi výrobku, snad žádný rozumný člověk nemůže brát jako provokaci?


Nejsem clovek. Dost lidi(nejen tady) by s tim i souhlasilo...

Kdyby jsi napsal, ze je venku EVO II a napsal + a -, tak nikdo ani nestekne. Konfrontacni ton sis zacal sam.

Uživatelský avatar
andy.rybar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 961
Registrován: 15.08.2011 20:30
Bydliště: Liberec

30.07.2013 12:13

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Tak už se s tím konečně smiř!Všichni jsme si zde rovni,ale někteří jsou si tu rovnější!To už je prostě život a realita na střelctví.A už vůbec nekomentuj varování od admina jelikož jeho slovo je slovem božím.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

30.07.2013 12:23

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Precti si pravidla, reagovat nemas JEN na modrou... Stiznosti pres SZ/PM...

Ad rypani - jinak to bude u zavedeneho uzivatele, jinak u novacka. A pokud vim, tak je to tak na vetsine forech.

nico
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 108
Registrován: 09.05.2012 18:13

30.07.2013 12:28

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Pokud jsi ani nepostřehl, kolik lidí na fórech obecně nesouhlasí s tvými názory a zejména pak s formou jejich prezentace, tak uznávám, že jsi mimo realitu ještě víc, než jsem si sám myslel. Já zažít takovou doslovnou smršť nesouhlasných reakcí mnoha uživatelů, jakou ty vždy rozpoutáš, asi bych se nad sebou minimálně zamyslel.

No nic, odpustím si obvyklé kecy, že to je v takovém případě na odbornou pomoc, a budu mlčet. Je to tvoje věc, chovej se dál jak sám uznáš za vhodné a v životě pak za to nes následky přímé i nepřímé. A tím nemyslím nějakej ban na fóru.

Omlouvám se za zaplácávání vlákna, ač jsem předem věděl, že to nemá sebemenší smysl. :)

Uživatelský avatar
S474N
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 03.08.2004 15:31
Bydliště: www.MujGLOCK.com

30.07.2013 12:52

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Stepan: nejak nerozumim, proc si me tady beres do pusy. A ze ja jsem na tebe vysazenej? Tak to te zklamu, protoze ty ses mi uplne volnej. Jen tu chci dodat, ze nepouzivam jine nicky, pouze tento muj vlastni.

red.dog
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: 20.11.2011 16:53

30.07.2013 13:06

Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Stepane, to bude perioda. Pred mesicem (skoro presne) jsi uz byl 4mikem upozornen. Ty si vubec dobre minene rady neberes k srdci, tak co potom od ostatnich chces? To si opravdu myslis, ze se diky tomuto chovani posunes nekam dale??

~Stepan~
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01.06.2013 20:59

30.07.2013 13:18

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

red.dog píše:Stepane, to bude perioda. Pred mesicem (skoro presne) jsi uz byl 4mikem upozornen. Ty si vubec dobre minene rady neberes k srdci, tak co potom od ostatnich chces? To si opravdu myslis, ze se diky tomuto chovani posunes nekam dale??

Kritepane, jakému chování? Co jsem v tom vlákně o LCP napsat tak strašného?
JAKÝM PRÁVEM posuzujete chování moje a ne chování člena glock1917 a moderátora Sided?

Pokud tady platí dvojí metr, měli byste to jasně dát do pravidel. Měli byste si tam dát, že moderátoor se ke komukoli může chovat jakkoli aniž respektuje jakákoli pravidla. Napiště tam jasně, že pravidla jsou na každého uplatňována jinak.

Mimochodem, nic, co se tady děje po tom, co jsem tady položil několik jasných dotazů, ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM nepřipomíná "soudní dvůr".

Uživatelský avatar
mocima
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 274
Registrován: 08.04.2010 22:06
Bydliště: Uherské Hradiště

30.07.2013 13:38

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Stepan: Asi mas dost problem s respektovanim autorit a starsich lidi, co?
Nevim co jste si s Glockem1719 napsali a je mi to jedno, ale mel bys cleny fora delit i podle dulezitosti s ohledem na technickou uroven fora a podle toho se k nim chovat. Protoze forum bez odborniku je k nicemu.
A Glock1719 tady patri mezi spicku!

graver
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 44
Registrován: 20.09.2012 8:33
Bydliště: Brno

30.07.2013 18:01

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Štěpán: jsi troll. Vygoogli si obsahovou náplň toho pojmu, pak pochopíš. Vysíráš, honíš si ego a diskutuješ pro diskusi, ne pro téma. Ukrýváš se za za šablonovité informace, které jsi zřejmě získal jen pár minut před jejich prezentováním. Nažvaníš toho hodně, ale pokud se tě někdo zeptá na tvé vlastní zkušenosti, mlčíš. Zamysli se nad tím, proč sem vlastně chodíš.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků