Uživatelský avatar
czexit
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 143
Registrován: 19.09.2009 19:02
Bydliště: Plzeň

01.03.2011 22:37

Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s http://shop.czub.cz/cz-olej-sprej-150ml/d-70533/ ?
Obrázek

V březnovém "Zbraně a náboje" jsem objevil reklamu, tak jsem hned zabrousil a zatím to vypadá, že na českém internetu není o tomto nikde ani zmínka, pouze na Střeleckém Portálu se někdo zeptal, ale bez odpovědi...
Reklamní povídačky zní úžasně, cena je lidová (i když je toho jen decka a půl), design "náboje" super :-)
Máte už to někdo vyzkoušené?

Exkluzivně vyvinuto pro zbraně, testováno a doporučeno profesionály:
- skvěle odstraňuje pozůstatky výstřelových spalin, zbytky kovů v hlavních a stará maziva
- výborně vzlíná - prostředek se dostane do všech součástí zbraně
- zaručuje spolehlivý chod zbraně a prodlužuje její životnost
- dlouhodobě chrání proti korozi, není potřeba zbraň dodatečně konzervovat
- Dokonale čistí
- Lubrikuje
- Dlouhodobě chrání proti korozi


Gun Remedy benefit plus:
- po aplikaci zasychá = zbraň je velmi příjemná na dotek a perfektně se ovládá
- odpuzuje vodu a nezachycuje prach = použití v každém prostředí
- minimálně ovlivňuje první výstřel = zbraň je vždy 100% přesná
- každé následné čištění zbraně s Gun Remedy je méně pracné a časově kratší
- přípravek je šetrný k ostatním součástem zbraně a výstroje - guma, plast, dřevo....
- praktické balení s aplikátorem = aerosol s náplní 150ml (5,07 fl.oz)

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

01.03.2011 22:44

Re: Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

Zatím jsem četl jen PR článek v střelecké revue, jelikož aktivně střílím a stejně aktivně čistím už od roku 1996, tak jsem již získal jistou obezřetnost k univerzálním zázračným a zaručeně vyzkoušeným prostředkům a tak si je nekupuju :-)

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8117
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

02.03.2011 21:58

Re: Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

Taky mám osobně vyzkoušeno , že univerzální olej na zbraně( maže kluzné části , rozpouští spaliny a konzervuje) neexistuje.Pouze reklamní tah asi tak.

Uživatelský avatar
czexit
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 143
Registrován: 19.09.2009 19:02
Bydliště: Plzeň

02.03.2011 22:14

Re: Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

Já si také nedělám iluze a používám kombinaci Brunox + Break Free.

Jen mě zajímalo zda to někdo zkoušel a verdikt zní "Je to lepší/horší než Brunox/WD-40... protože ... a doporučuji/letělo to z baráku" :-)

Uživatelský avatar
RoXoR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 26.02.2010 15:06
Bydliště: ŠAKALOV

03.03.2011 15:41

Re: Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

Mám vyzkoušeno - zplodiny podle mě rozpouští trošku líp než BRUNOX a fakt je že zasychá což je docela praktický a z pistole po vyčištění nic nevytejká. S mazáním je to tak že na střelnici chodím 1xtýdně a po každé střelbě poctivě čistím po tom tejdnu nošení je pistole "mastná" takže se dá říct že se neodpařuje třeba jako WDčko který podle mě vůbec nemaže. Na nějakou dlouhodobou konzervaci by to chtělo vyzkoušet. Největší plus spatřuju v tom zasychání.

Uživatelský avatar
czexit
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 143
Registrován: 19.09.2009 19:02
Bydliště: Plzeň

22.12.2012 21:14

Re: Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

Postřehy:
+ rozpustil v hlavni zbytky které ani Brunox nedokázal
+ když jím potřu zbraň, tak na povrchu zůstane zaschlá vrstvička: jednak zbraň chrání aniž by byla mastná a zbraň se i leskne, takže pokud si potrpíte i na vzhled nebo budete zbraň prodávat, tak se to hodí :)
- nepříjemně mi smrdí
- nádobka je pod velkým tlakem. Brunox dokážu dávkovat po kapičkách, tady je to nic, nic, nic, nic, ku***, postříkal jsem všechno kolem.


Reklama

Alci
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 158
Registrován: 19.04.2012 19:23

22.12.2012 23:13

Re: Olej "Gun Remedy" od České zbrojovky

brunox je podle me lepsi olej, pouzivam ho na vsechny novy zbrane. Ty se prakticky nespini. Gun remedy je o neco lepsi rozpoustedlo a cistim s nim hlavne stary vojensky zbrane (zvlast po levnych nabojich). Je fakt, ze mi dost smrdi (ale to cisteni po starych kulometacich taky, tak to vyjde nastejno) a ze solidne chladi, kdyz se na neco nastrika. To se muze taky chodit. Ani jeden z nich bych asi nepouzil jako dlouhodobejsi konzervant.

WD je uplne k nicemu. Je to ochrana hlavne proti vode a vlhkosti. Vybornej na retezy na kole ve vlhkym sklepe. Ale cisteni a mazani mu moc nejde.. resp. ne lip nez cemukoliv co tece.

Jeste mam Balistol, ale nemel jsem prilezitost ho zkusit. Brunox/Remedy dela svoje dobre.

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník