Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

16.07.2012 12:21

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Kdyz mi smazal fotky nastrelu Experta z vlakna o USP, tak jsem je pro porovnani dal do vlakna o P30.
Tam mi je taky smazal. Kde jsem je tedy mel dat?
Proc mi smazal photoshop montaz fotky hypoteticke zavodni verze P30, to je take zcela OT? Kdyz to bylo ve vlakne o P30 a tyka se to P30?
Jakekoliv porovnani nejake zbrane s jinou zbrani (stejne znacky) je dle 4mike ocividne taky zcela OT.

Diskuzni forum je odvozeno od slova diskuze. Ne ban ani promazavani prispevku, ktere pouze obsahuji neci nazor, zadne vulgarity apod, a ktere jsou delsi nez jeden radek.

Ocividne nejsem (vzhledem k dnesnim SZ) jediny, kdo ma s 4mike problem. Nestrannost jedineho cloveka nelze nikdy zarucit. Existuje duvod, proc jiz cca deset let radeji nelezu na zadne pocitacove fora.
Nejenom kvuli vysoce odbornym pubertalnim uzivatelum, ale take administratorum/moderatorum, kteri se domnivaji, ze pouze jejich nazor je ten spravny. A samotny moderator si dela ocividne co se mu zachce.

Mazani prispevku a udeleni napomenuti by se melo odhlasovat minimalne tremi moderatory, aby to bylo alespon trochu spravedlive.

Nadale nevidim duvod se ucastnit jakekoliv diskuze na tomto foru, kdyz ocividne veskere nazory a myslenky jsou upravovany tak, aby odpovidaly predstavam jedineho cloveka, ktereho nelze oznacit za nestranneho.

Vitr z 4mike ci jineho moderatora take nemam, ono vyhrozovani banem IT technikovi, ktery si muze menit IP adresy dle libosti, by se dalo taky povazovat za OT. Ale nemam k tomu duvod.

Registraci si nadale ponecham pouze pro vyuziti sluzeb bazaru.
Zbytek je pro me OT resit, 4mike bude mit alespon mene prace.
A vsem uzivatelum, kteri maji s 4mike ci jinymi obdobnou zkusenost, doporucuji udelat totez.
Vzhledem k tomu, ze stiznosti jinych uzivatelu na jednani moderatora 4mike u majitele serveru ocividne zustaly bez odezvy ci reseni.
Toto neni jedine strelecke forum v CR.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.07.2012 12:33

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

MKabar píše:...........
Toto neni jedine strelecke forum v CR.

ale zřejmě jediné kde se bráníme zaplevelování a duplikování vláken

to že v v paralelně existujících vláknech HK se navzajem porovnává pořád to samé dokola zajisté vede k lepší přehlednosti a jednoznačně navyšuje informační hodnotu
stejně jako smazaná fotka nikoliv fotky nastrelu USP v vláknu P30

zřejmě jsem v USP ty posty , kde ze sebe děláte veřejně pitomce a pár userů Vám to nechává sežrat měl ještě nechat chvíli viset :wink:

P.S mám plnej PM box děkovných dopisů na Vaši adresu :lol:

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

16.07.2012 13:24

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ano, rozumim, pleveleni vlaken netykajicich se 1911 ci IPSC je tady zakazano.
Sam se pridavam k dekovnym dopisum, dekuji za dukladnou osvetu.
Mejte se.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

16.07.2012 13:39

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Btw nemel by byt nahodou ban alespon tak na mesic, za verejne nazvani/oznaceni kohokoliv pitomcem?
Nemel by kazdy uzivatel tohoto fora byt slusny a moderator predevsim?

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.07.2012 13:51

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

pitomost (ze slovníku)
tupost, nechápavost, omezenost, hloupost, blbost, nesmysl, bezvýznamnost, nepříjemnost, protivnost,

není myšleno urážkou, toho jste ze sebe ráčil dělat sám
pro případné nedorozumění nebudu nadále označovat autora pitomosti pitomcem ale autorem pitomosti
omlovám se za nedorozumění

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

16.07.2012 13:58

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Co znamena pitomost vim, Vy jste vsak primo a verejne napsal "pitomce" na mou adresu.
Kazdy ma pravo na svuj nazor, ale urazet nekoho verejne oznacenim za pitomce, je ponekud nevhodne, nemyslite? Ja tady na Vasi adresu zadna hanliva ci urazliva oznaceni nepisi ani verejne, ani soukrome.
Na zaklade jakeho prava jste Vy opravnen oznacovat uzivatele tohoto fora za pitomce?
Na zaklade toho, ze jeho nazory nesouhlasi s Vasimi a proto jsou automaticky pitome ci od pitomce?
O Vasi vhodnosti na moderatora si tedy ocividne muzu myslet svoje.
Dekuji. Mejte se.


Reklama

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.07.2012 14:17

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

4mike píše:....... kde ze sebe děláte veřejně pitomce a ........

prosím nepřekrucovat, děkuji

MKabar píše:Ano, rozumim, pleveleni vlaken netykajicich se 1911 ci IPSC je tady zakazano.
.............

bud konkrétně , nebo se laskavě držte tematu

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

12.11.2012 19:24

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Myslíte že bylo vhodné odsud vykopnout Grinche, který ze všech přítomných dělá pro střelecký sport skoro nejvíc?
To že si udělal vlastní web, inzeruje zde závody které sám pořádá, de facto baví lidi, kteří si k němu jezdí zastřílet, a to vše nedělá jako klub ale sám jako jednotlivec a za své prostředky, to mi přijde trochu škoda....... Nestálo by to zato toto rozhodnutí přehodnotit?

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

12.11.2012 20:16

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Chtěl jsem to napsat už v práci, ale nestihl jsem. Grinch na tom maká sám a udělal dost pro střeleckej sport a jeho popularizaci navíc vhodným a zajímavým způsobem. Jestli je jeho web komerční, tak to už pak všechny. Zase znechutíte dalšího aktivního střelce, zamyslel bych se nad tím.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

13.11.2012 10:19

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

OK
protistrana se zjevně vybrečela, takže budme třeba i trochu objektivní
Především díky tomu, že Grinch něco dělá pro ostatní (jako nemalá řádka jiných pořadatelů) nenafasoval BAN na IP za komerci, když tu obchodoval s triky a nášivkami (za což se uděluje nafurt a na IP) ale komerci jsem v tichosti smazal a vyhuboval mu.
Opakovanému porušování pravidel (především bodu 5) se mi nepodařilo zabránit ani domluvami přes PM, napomenutími ani krátkým varovným BANem
-nelze ustupovat donekonečna,
už jen na základě toho, co jsem právě napsal se tu pravděpodobně někdo vypotí na téma měření stejným metrem
-nelze každému, kdo něco dělá pro střeleckou komunitu přidělit osobního modera či korektora, který by dohlížel nad obsahem jeho příspěvků

Uživatelský avatar
Metox007
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 150
Registrován: 11.02.2011 0:25
Bydliště: Brno

01.12.2012 1:41

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

nehodlam tu za nikoho orodovat, ale kdyz uz se to tu ohani objektivitou odkazovani na externi stranky, kdo treba posuzuje tyto prispevky? (nehlede na to, ze bod 5 resi pouze jina diskuzni fora)

harrykv
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 113
Registrován: 26.10.2010 12:22

01.12.2012 12:56

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nedá mi to ale musím po letech přispět a reagovat na příspěvek výše. Lex je snad něco jiného ne? Lex je o.s., je tu kvůli nám všem a tamní fórum je hlavně neveřejné (členské). Takže jakoby neexistovalo. O konkurenci nebo komerci taky nemůže být řeč ani omylem.
Sorry ale trestat za odkazování na stránky lexu už by byl opravdu vrchol.

Uživatelský avatar
Metox007
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 150
Registrován: 11.02.2011 0:25
Bydliště: Brno

01.12.2012 21:09

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

rozhodne nechci nic namitat proti lexu, osobne mu fandim...ale kdyz uz nekdo zminuje objektivitu, tak bych rad slysel proc jedne skupine zabyvajici se strelectvim odkazy projdou a druhe ne (nehlede na to, zda jde o o.s. nebo FO...oboji je pro sirokou verejnost, oboji poskytuje informace a ani v jednom neni poradne nic jako forum...aby porusili bod 5)

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

14.12.2012 11:38

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Navrhuji moderátorům zvážit kulturnější formu upozornění na porušení pravidel v diskuzi. Já se snažím hlídat, ne vždy se uhlídám a jsem třeba OT. Ocenil bych, kdyby se mi nedostalo nějakého výkřiku v podobě "A dost !" či jiného obdobného, ale něčeho slušnějšího; méně aspirujícího na to udělat ze mě malého fakana, který potřebuje vychovávat. Třeba prosté konstatování "Jste OT". Nebo (nevím jestli nechci moc) "Prosím respektujte téma".

Tvrdší (byť stále zdvořilý) postup by mi přišel adekvátní až při nerespektování výše uvedeného upozornění.

Nebo jsou snad rozhořčené umravňující výkřiky nezbytnou součástí firemní kultury Střelectví?

Nevím jestli to patří sem, snažil jsem se hledat jiné vhodné vlákno, nenašel.
Snad nejsem OT.
Děkuju.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

14.12.2012 11:54

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Jericho
pokud je debata opakovaně modem odmazána od OT balastu a účastníci na to neberou zřetel, je to jakási forma bouchnutí do stolu

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

16.12.2012 23:16

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Jenže tady se "bouchá do stolu" víc než v hospodách IV. cenové skupiny před zavíračkou, taky mi už jistou dobu připadá, že sem za chvilku budou přispívat už jen moderátoři. Už jsem byl několikrát napomínán pro naprosto zanedbatelné odchýlení od tématu, ztrácí se příspěvky, které k dané věci mají vztah (odbornější diskuze, které moderuje moderátor bez patřičných znalostí a "pro jistotu maže") atd.....

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

17.12.2012 14:21

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Tohle je vystrel do tmy. Pokud se me neco nelibi nebo mam k tomu vlastni nazor, tak existuje SZ/PM a dotazat se MODa proc to ci ono.

Sorry kluci, ale vypisovat

'' Dobry den,
je me lito, ze jsem Vam smazal/upravil(whatever) prispevek, protoze byl proti zavedenym pravidlum, proti nazvu vlakna, atd. ''

fakt nebudu. Pokud nekdo napsal slusnou otazku proc to ci ono, dostal slusnou odpoved. V opacnem pripade dle stylu napsani.
Tot vse co jsem k tomu chtel rict/napsat.

Konec debaty z me strany.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

17.12.2012 18:19

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

UFO nechci rýpat , ale mě taky zmizeli přízpěvky , které nebyl proti pravidlům.
Jen se to týkalo fungovaní Lexu.
A někomu se to očividně nelíbilo.
A psat PM všem modům , čí je to práce se mi teda nechtělo.
Ale co už život jde dál , jsou horší věci.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

17.12.2012 18:43

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Prispevky se natvrdo mazou jen v udalostech.
Pokud mozno, presunuju a slucuju v jinych vlaknech.

Ale jak tak koukam, tak neomylni jsou jen ostatni uzivatele. :)

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

17.12.2012 19:40

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

V klidu nechci se hádat. Zítra ti pošlu jedno vlákno a přešti si ho jak dáva smysl. :D

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků