holeys
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2012 14:23

04.09.2012 21:14

Re: holek 22LR

Ještě prosím o jednu informaci. Uvolnil se mi "šroubek" - správně podle rozkresu "čep držáku", tak jsem jej vyšrouboval a zároveň jsem nechtěně vytáhl jeho "matku" - správně podle rozkresu "pouzdro závitové". Odmastil jsem je a dost silně dotáhl "šroubek" - "čep držáku" do "matky" - "pouzdra závitového". Teď se mi nic nepovoluje, ale otáčí se spolu s "držákem válce" při jeho pohybu i "šroubek" - "čep držáku" a zákonitě i "matka" - "pouzdro závitové" v těle rámu. Nevím jestli je to správně, jestli by se neměl otáčet "držák válce" na "šroubku", tj. na "čepu držáku" a ten by měl být pevný. Mám strach, aby jak "matka" -"pouzdro závitové", tak "šroubek", tj. "čep držáku", nevybrousily své uložení v rámu a nebyla pak vůle ve válci - souosost válce a hlavně. Poraďte prosím, jak to má být. Má být "šroubek" - "čep válce" pevný a na něm se točit jen "držák válce", nebo mají vlastně stáhnout "šroubek" a "matka", tj. "čep držáku" a "pouzdro závitové", "držák válce" a mají se otáčet "čep držáku" a "pouzdro závitové" v rámu? Omlouvám se za zřejmě hloupý dotaz, ale jsem technický antitalent a nechci běžet k puškaři s blbostí.

holeys
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2012 14:23

06.11.2012 10:32

Re: holek 22LR

Revolver jsem reklamoval a už je zpět s diagnozou, že se nedotáčel válec, tak tam něco vyměnili a seřídili. Střílí pěkně.

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Malorážky, flobertky, vzduchovky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků