vitor
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 225
Registrován: 27.12.2004 1:08
Bydliště: Olomouc,

03.03.2012 0:22

Re: ZaN - S pistolí do Německa je o hubu

Problém může mět taxikář, který naloží zákazníka třeba do Vidně a má u sebe legální zbraň. Jednou se mi to také stalo, že jsem jel na Slovensko a zapoměl jsem, že mám u sebe zbraň. Naštěstí to bylo v pohodě ale jinak zaděláno na velkej problém.

Faber
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18.06.2007 17:14

04.04.2012 14:15

Re: ZaN - S pistolí do Německa je o hubu

hurtak: nikdy nepodepisuj papír, kterýmu nerozumíš. Jestli tě do toho nutí a máš strach, co ti provedou když nepodepíšeš, napiš jim tam česky že tomu nerozumíš a pak podepiš.

Jednou se mi taky stalo, že mě chtěli přinutit podepsat, když jsem byl v centru Prahy něčeho svědkem, že se nic nestalo. Když jsem se je snažil přesvědčit, že nebudu lhát do protokolu a řekl jim pravdu, napsali to, co se jim hodilo a abych to podepsal. Přitom mě sami obeslali k podání vysvětlení. Tak jsem k tomu rukou napsal, že to není pravda a podepsal. Zatvářili se jako že mě chtějí zabít, ale nic mi neudělali.

Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

28.08.2012 19:49

Re: ZaN - S pistolí do Německa je o hubu

Hurtak a všici ostatní cestovatelé do Germánie by si možná měli přečíst toto: Aktuální upozornění (portál MVCR 12. 10. 2011)

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc / Zahraničí (dovozy, vývozy, legislativní odlišnosti)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků