Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

07.05.2012 7:21

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

když už jsi nakousnul tu demagogii
z Alfova pohledu to bude o 180°obráceně,
ne z důvodu principiálního nesouhlasu ale právě proto, že pro to co střílíme oba jsou
1/ maskáčen nepřípustné
2/ o nic vhodnější než Tebou negované sportovní oblečení

na kšeftování s maskáčema kanadama apod. jsou armyburzy a jiný fora
99% inzerátů jsou věci jež do burzy patří
minority jsou v tomhle státě pozitivně diskriminovaný dostatečně jinde, tady to nečekejte :!:
3/ závazná pravidla
Tým Střelectví.cz píše:1. Střelectví.cz je diskuzní fórum primárně zaměřené na palné zbraně, střelivo, legislativu týkající se zbraní, střelecké doplňky, střelecké techniky a věci s nimi přímo související........

0.45 magnum píše:4 Gobey - dobrý nápad ! Měli by se zamyslet moderátoři. Vše se vyvíjí ...

pokud máte dojem, že by se měl někdo zamyslet, obávám se že modeři to nebudou

Uživatelský avatar
DeadMan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 963
Registrován: 13.02.2009 7:51
Bydliště: Slezsko

07.05.2012 8:59

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

Obecně inzeráty na kočárky atd. tady nemusím ale pohled 4mike přesně vystihuje charakter tohoto fóra které by se mělo asi přejmenovat na IPSC protože vše ostatní ho nezajímá a protože on je mod tak to bude podle něj né podle uživatelů kteří jsou velice různorodí od myslivců/lovců přes mířenkáře LOSáky až po hobby střelce/sběratele a neřekl bych že je to o minoritách protože ty skupiny jsou mnohem početnější než aby se tak o nich hovořilo :(

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

07.05.2012 9:21

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

ano a s těmi všemi máme společné zbraně a střílení
o tom to forum taky je :idea:

poposedni nebo si to přečti znova, ty minority byly zmíněny ve vztahu k potřebě rozšířit burzu o výše diskutované hadrnictví
a netýká se to výhradně maskáčů ale stejné platí i pro střelecký kabáty (který se střílením souvisejí mnohem víc než maskáčová kombinéza), boty či hejkaly
klidně to tu nabízejte ale v OT

Uživatelský avatar
DeadMan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 963
Registrován: 13.02.2009 7:51
Bydliště: Slezsko

07.05.2012 9:55

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

v oblečení nevidím problém a to že to bude v OT taky né jen mi nesedělo to o těch minoritách protože to není až tak pravda jinak vyskytují se tady hojně i BP a ti zas mívají dobové "kostýmy" a pokud to tu někdo bude inzerovat tak si myslím že je to naprosto v pořádku :wink:

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

07.05.2012 10:16

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

takže pokud správně chápu tvůj předposlední příspěvek , tak jeho jediným smyslem bylo otřít si hubu o IPSC ikdyž to bylo zcela mino obsah debaty a vlákna

pokud se hodláš vyjadřovat k nějaké ze střeleckých disciplín , nebylo by na škodu investovat nezbytně nutnou energii, čas a prostředky patřičné disciplíně alespoň natolik aby jsi pochopil o čem vlastně je (nikoliv sledováním youtube ale nejlépe pár sezon závodění)

Uživatelský avatar
DeadMan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 963
Registrován: 13.02.2009 7:51
Bydliště: Slezsko

07.05.2012 11:43

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

smyslem bylo to že tohle forum není jen o IPSC a ostatní nejsou minorita

koukám, že nehodláš přestat, považuj se za napomenutého za OT
4m


Reklama

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

07.05.2012 12:15

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

0.45 magnum píše:
alfonss píše:a někdo jezdí na střelnici na kole, tak se zde budou inzerovat i picykly. A někdo na střelnici kouří, tak se zde budou prodávat popelníky. Někdo si na střelnici rád sedne, tak se budou prodávat židle. Někdo si na střelnici zatelefonuje, tak zde budem prodávat mobily....

To je přece demagogie ! Jde přece jen o přímou souvislost. Na střelnici nebo v terénu se mi pracuje ve střeleckém oblečení vhodném do dané situace a počasí lépe než ve sportovním. To je ale věc vkusu. To, co jsi napsal nesouvisí se střelbou - alespoň si myslím já.

4 Gobey - dobrý nápad ! Měli by se zamyslet moderátoři. Vše se vyvíjí ...


Takže ty se nám zde objevíš, všechny tvoje příspěvky jsou v burze (celkem 34 ), v dalších pěti příspěvcích si stěžuješ na přesun inzerátů se starým ošacení do OT a dále nám milostivě radíš jak bychom se měli zamýšlet ? Neděláš si legraci, že ne ? :shock: :!:

GOD
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 475
Registrován: 15.08.2008 12:59

07.05.2012 14:26

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

mne pristup moderatorov vyhovuje, a musim sa ich zastat.
poriadok aky tu vladne a odbornost, to su dovody prečo sem chodim. Disciplina musi byt.

Na čo mam ale tažke srdce je maznutie toho vlakna: minimalni velkost pozemku pre sebestačnost?... boli tam fakt dobre veci.

Uživatelský avatar
spawnik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 406
Registrován: 29.11.2008 11:04
Bydliště: Kvasice

07.05.2012 20:31

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

Já s modama taktéž souhlasím, je přeci jenom spoustu jinak zaměřených fór kde umístění inzerátu má i větší šanci na úspěch. Střelectvi je dle mě nejlépe moderované fórum, podívejte se na gunshop, nebo knife, to je hrůza.... i když jsem na nich registrovaný nepřipívám na ně z toho důvodu, že se věci s vypovídajícím obsahem hned ztratí v balastu.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

07.05.2012 21:36

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

Dělat tady s toho sekáč není opravdu dobrý nápad.Hadry možu prodat na Aukru.

0.45 magnum
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 53
Registrován: 11.08.2011 22:04
Bydliště: Olomouc

07.05.2012 22:39

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

Petzold píše:
0.45 magnum píše:
alfonss píše:a někdo jezdí na střelnici na kole, tak se zde budou inzerovat i picykly. A někdo na střelnici kouří, tak se zde budou prodávat popelníky. Někdo si na střelnici rád sedne, tak se budou prodávat židle. Někdo si na střelnici zatelefonuje, tak zde budem prodávat mobily....

To je přece demagogie ! Jde přece jen o přímou souvislost. Na střelnici nebo v terénu se mi pracuje ve střeleckém oblečení vhodném do dané situace a počasí lépe než ve sportovním. To je ale věc vkusu. To, co jsi napsal nesouvisí se střelbou - alespoň si myslím já.

4 Gobey - dobrý nápad ! Měli by se zamyslet moderátoři. Vše se vyvíjí ...


Takže ty se nám zde objevíš, všechny tvoje příspěvky jsou v burze (celkem 34 ), v dalších pěti příspěvcích si stěžuješ na přesun inzerátů se starým ošacení do OT a dále nám milostivě radíš jak bychom se měli zamýšlet ? Neděláš si legraci, že ne ? :shock: :!:


Hmm. Vždy se někdo někde objeví - někdo dříve, někdo později. Já jsem rád za toto diskuzní fórum, nejsem proti němu - to bych ho nevyužíval !! :!: . Vím ze zkušenosti, že často tvůrce někdy nevidí to, co vidí někdo jiný. Nemusí to být ovšem vždy k dobrému ! To přece není útok, ale třeba jen rada, upozornění, nasměrování. Ale o tom přece diskuzní fórum je. Nebo ne ? Pokud někdo nesmí mít vlastní názor, který zveřejní, pak to není diskuzní fórum. A nestěžoval jsem si, jen jsem vznesl dotaz na diskuzním fóru :wink: . Víš, a to jsou slova ( dále nám milostivě radíš jak bychom se měli zamýšlet ), která rozpoutávají zbytečné neadekvátní reakce - stupňují se invektivy a ostrá slova. To pak není diskuze. Vždy s přehledem a slušně. Nikoho neurážet a nezesměšňovat :wink: .

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

09.05.2012 15:18

Re: Přesunutí témat, úpravy názvu a obsahu.

jsou holt debaty , jež nikam nevedou

Předchozí

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník