Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

15.10.2004 12:22

Výstava "Lovecké a sportovní zbraně "

Tak vážení přátelé - NE. To jsem musel dnes konstatovat poté, co jsem během dopoledne navštívil výstavu zbraní na pražském výstavišti. Je pátek, druhý den výstavy, dle mého názoru by již měla být naplno rozběhlá. Celkový můj dojem je ale dost ubohý. Stánek CZUB je víc než ubohý. Jediné dva či tři stánky z celkových asi deseti, kde bylo jakž takž něco k vidění stály za to - stánek firmy "Zbraně Brymová" má skutečně úroveň a jejich výstava předovek je opravdu pěkná. Vedle stánek s noži je taky pěkný a Browning tam má opět pár hezkých zbraní, Alfa-proj vystavuje kompletní sortiment revolverů a několik zajímavých coček,. Walter-trading také docel ujde, ale tím to víceméně končí. Škoda, že jsem nepočítak kolik stánků tam je, ale vč. Ondrovy vitríny, vydavatelství Z&N popř. Střel. Revue a Magazínu bych to odhadoval tak na 15 ks. Dojem může vylepšit jen bohatý doprovodný program, který je asi v plánu na víkend, popř. na odpolední hodiny - ten bych i oželel. Bohužel zbraní tam moc k vidění není - o sportovních ani nemluvím. Kolekce nožů je docela ucházející, když k tomu připočtu i malé nožíře , kteří se tam vydají taky asi až v sobotu, tak to je výstava spíš o nožích.

Uživatelský avatar
Kall
 
Příspěvky: 2286
Registrován: 20.01.2004 17:44
Bydliště: Vepřov

15.10.2004 18:47

Já tam byl loni a předloni a už tam taky nemusim.

Ace
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 18
Registrován: 21.01.2004 18:29

19.10.2004 9:01

Stacilo

Taky jsem tam byl. Obesel jsem vsechny tri stanky a zacal hledat, kde je hlavni cast vystavy. Nenasel. Stacilo, dekujeme, priste uz nejdu...

Uživatelský avatar
Kall
 
Příspěvky: 2286
Registrován: 20.01.2004 17:44
Bydliště: Vepřov

19.10.2004 19:51

ACE: jo jo nejlíp se člověk poučí ze svý chyby

Uživatelský avatar
glokr
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14.06.2004 8:28
Bydliště: Praha,Kladno

20.10.2004 8:46

Jestli to měla být největší výstava zbraní v tomto roce v ČR, tak to byla tragedie. Je to ostuda, že nikdo nedokáže přilákat vystavovatele a udělat akci na úrovni. Příště už taky nejdu.

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

20.10.2004 10:55

Výstava

Já si myslím, že to není ani tolik o přilákání vystavovatelů, jako o tom, kolik stojí nájem výstavní plochy. na tom právě na výstavišti stejným způsobem skončil zpočátku velmi pěkný Comnet (telekomunikace) a dojíždí na to i Invex - taky stojí čímdálvíc za hovno a vystavovatelé tam jsou jen proto, že tam je konkurence a letos u zákazníků sondovali, zda tam jejich konkurence bude i příští rok. některé formy jako třeba Ericsson BS (dnes už DAMOVO) raději na Invex vůbec nejdou a už léta dělají v sousedícím hotelu Voroněž prezentaci a malou výstavu - přijde je to asi na třetinu.
každopádně mi přijde nepochopitelné, když už si tu plochu někdo pronajme, tak proč jí nevyužije - CZUB měla stánek opravdu dost ubohý, na to, že je náš největší výrobce se světovou pověstí.


Reklama

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník