dokdok
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21.01.2008 2:23
Bydliště: ZSL kraj

07.09.2009 14:20

Re: Beretta UGB25 Xcel

SW_FOX to vystihnul naprosto dokonale. Ja si dovolim len pridat :
Beretta je sklamana s predajom tejto zbrane, predpokladany uspech sa nedostavil, na strelniciach sa to potvrdzuje, je ich vidiet iba velmi sporadicky (v Taliansku)
Okrem toho ma dost materialov zo zliatin a duralu --- neviem aka bude zivotnost, ale ja preferujem ocel.
Je lahsia a manipuluje sa s nou lepsie
Rozmyslal som , ze ju kupim pre zenu ...
Otravuje strelcom na sutazi ak to dr..be naboje pod nohy.
Zaver paci sa mi ale bude stacit ak zozeniem pouzitu, predava sa v Taliansku za 1500 euro... ja si na nu pockam.
Ale kozlica je to prave orechove !!!!

Uživatelský avatar
gewarosse
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 521
Registrován: 11.04.2006 12:22
Bydliště: Praha

08.09.2009 23:29

Re: Beretta UGB25 Xcel

Moc lahsia není,když moje má 4,1kg.
Vyhazování spodem neotravuje,padá to před stanoviště,kam to většinou hážou i majitelé kozlic.V mém okolí dokonce uvítali,že ted už nedostanou prázdnou hilznou z boku do hlavy jako z benellky. :lol:

Uživatelský avatar
lovec_1
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 417
Registrován: 26.02.2008 15:06

09.09.2009 13:25

Re: Beretta UGB25 Xcel

Mne sa pozdava cim dalej, tym viac. Mozno na rok....

Uživatelský avatar
$emtex
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 493
Registrován: 24.05.2009 19:14
Bydliště: lounsko

01.06.2011 9:54

Re: Beretta UGB25 Xcel

Oživím staré téma. Moc zajímavá hračka, dvouranná zlamovací jednuška, jednu patronu dáš rovnou do komory, druhou na bok podavače, zavřeš, střílíš. Má to velmi krátký chod závěru, zpětný ráz skoro necitelný, pěkně se převažuje na předek, široká lišta, zlamování širokou gumovou páčkou na levém boku zbraně, ovládání velmi jemné a přesné. Včera jsem měl možnost si z toho vystřelit, příjemně mě překvapila ergonomie zbraně, člověk ji v rukou skoro necítí, příjemné přilícení, dobře zpracovaný zpětný ráz. Kolega, který ji vlastní druhým rokem zatím nezaznamenal závadu, chová se k ní jak miminku, zbraň skoro nenese známky používání, ačkoliv už s ní nastřílel tisíce ran. Má model Gold Trap, je to jednoznačně trapový speciál, i když on s tím velmi slušně střílí i na loveckém kole.

4 lovec_1: pořídil jsi nebo jsi dal přednost jinému modelu?

Uživatelský avatar
lovec_1
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 417
Registrován: 26.02.2008 15:06

01.06.2011 13:06

Re: Beretta UGB25 Xcel

Nie, zatial som do toho nesiel, brokova strelba sa posunula trosku do pozadia....

Předchozí

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Brokovnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků