lupo01
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 14.10.2007 22:39
Bydliště: okres ZL

20.01.2011 20:27

Zmizelý inzerát - vazba Střelectví na server Armyburza.cz ?

Prosím někoho z lépe informovaných (snad admini ?) o info.
V neděli 16.1.2011 jsem tady v Burze vyvěsil inzerát na prodej určité věci. vyvěsil jsem ho i na několik dalších serverů, ovšem nikoliv na server Armyburza.cz. Přesto jsem ve středu 19.1.2011 dostal z Armyburza.cz e-mail, že když budu chtít svůj inzerát smazat, mám kliknout na uvedený odkaz a inzerát bude z Armyburza.cz automaticky smazán. Díval jsem se tam, můj inzerát se tam skutečně objevil, aniž bych ho tam já sám dal. Nu což, bez práce jsem inzeroval na dalším serveru...Pro info dodávám, že totéž se mi s Armyburza.cz stalo i u dalších dvou inzerátů, které mám nyní vyvěšené jak na Střelectví, tak i na dalších serverech.
Když jsem dnes inzerovanou věc prodal, kliknul jsem na odkaz v e-mailu od Armyburza.cz a inzerát odtamtud zmizel. Ovšem když jsem ho hned poté chtěl "uzamčít" i na Střelectví, už jsem ho tady nenašel, a to ani pomocí vyhledávání.
Takže můj dotaz zní, zda je Burza tady na Střelectví nějak propojena se serverem Armyburza.cz?
Dík za info.

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

20.01.2011 22:25

Re: Zmizelý inzerát - vazba Střelectví na server Armyburza.cz ?

Nevím o tom, že by to bylo nějak propojené.
Ostatně zdejší burza nemá automatizované ani ty nejzákladnější věci a vše dělají ručně moderátoři, takže si nemyslím, že by někdo kopíroval tvé inzeráty jinam (alespoň nikdo z týmu moderátorů).
Pokud ti tady inzerát zmizel, buď nedodržoval něco z pravidel burzy, nebo zde byl déle než půl roku bez aktivity a byl přesunut do archivu.

:wink:

lupo01
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 14.10.2007 22:39
Bydliště: okres ZL

20.01.2011 22:57

Re: Zmizelý inzerát - vazba Střelectví na server Armyburza.cz ?

Tím propojením jsem měl na mysli, jestli třeba majitel/provozovatel tohoto fóra není zároveň majitelem/provozovatelem taky serveru Armyburza.cz. Takže tedy asi není. Pak je divné, jak se můj inzerát dostal na Armyburzu, když já jej tam nedal.
Podle mého názoru jsem žádné pravidlo zdejší burzy neporušil, takže nevím, proč by můj inzerát někdo z moderátorů mazal (pokud ano, ocenil bych patřičnou informaci, ať vím, na co si dát příště pozor). A půl roku bez aktivity taky nesedí, protože od 16.1. tady inzerát visel. A byl tady ještě dnes, myslím, že to bylo před polednem. Takže zůstává druhá otázka, proč a kdy zmizel a jestli je nějaká souvislost s jeho vymazáním z Armyburzy. A s ostatními servery, na kterých jsem ten inzerát měl, to asi souviset nemůže, protože z nich jsem ho mazal až po Armyburze a to už tady na Střelectví nebyl.
V podstatě je to už fuk, protože co jsem chtěl prodat jsem prodal, ale prostě mě to zajímá vzhledem k dalším mým inzerátům.

lupo01
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 14.10.2007 22:39
Bydliště: okres ZL

20.01.2011 22:59

Re: Zmizelý inzerát - vazba Střelectví na server Armyburza.cz ?

Jo a ještě zdůrazňuji, že jsem ten inzerát nenašel ani v archivu...

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

20.01.2011 23:42

Re: Zmizelý inzerát - vazba Střelectví na server Armyburza.cz ?

S kým je spojen provozovatel to nevím, za toho mluvit nemohu. V každém případě pochybuji o jakémkoli propojení zdejší burzy s cizí (ale nejsem admin).
Inzerát jsem ti nemazal, nemůžu sloužit. Inzerátů nesplňujících pravidla se zde objevuje příliš velké množství na to, aby bylo v silách moderátoru každému jednotlivě psát. Pokud zmizí, asi něco bylo špatně, stačí přečíst pravidla a zkusit znovu lépe. (Čímž neříkám, že tomu tak bylo v tomto případě, ale obecně.)

Snad je vše - v rámci možností - vysvětleno ;)

lupo01
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 14.10.2007 22:39
Bydliště: okres ZL

21.01.2011 1:17

Re: Zmizelý inzerát - vazba Střelectví na server Armyburza.cz ?

2MarK: Dík za odpověď, ale nesedí to. Ani po opětovném prostudování podmínek inzerce v burze jsem nenašel nic, co bych porušil. Snad jen bod 3) - ale ten jsem už splnit nemohl, poněvadž mi mezitím inzerát jaksi zmizel...
No nic, třeba se k tomu ještě někdo vyjádří a když ne, tak "chuj s tym..."
A až budu (po snad úspěšném prodeji) rušit další svoje inzeráty, tak uvidím, jak se to bude chovat.


Reklama

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků