Vrana
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 27
Registrován: 26.08.2009 20:10

12.11.2010 8:59

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Proden píše:serafin >
to mě zase včera na střelnici tvrdili, že to rušej v Mostě a stěhujou do Chomutova ... já bych to přestěhoval všechno do Kocourkova :lol: :lol: :lol:


tam už jsme...

Uživatelský avatar
$emtex
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 493
Registrován: 24.05.2009 19:14
Bydliště: lounsko

12.11.2010 9:31

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Tak poslední čerstvá informace, odd pro zbraně a střelivo v Lounech zůstane, po sečtení všech držitelů ZP a vyhodnocení rizik při převážení tolika zbraní sem a tam. Hurá. :twisted:

Ale je docela možný, že v Mostě to zruší a bude se jezdit k nám do Loun.

Uživatelský avatar
*serafin*
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 77
Registrován: 13.07.2010 15:33
Bydliště: Chomutov

12.11.2010 15:20

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

$emtex: Takže když v Lounech zůstává, znamená to, že CV se bude rušit?

Jaká je asi šance, že na těch sloučených inspektorátech bude možné o nákupku požádat přes net a techničáky budou vydávat na počkání, abychom nemuseli kvůli jedné zbrani podniknou 4 cesty? Šance asi limituje k nule, co?

Uživatelský avatar
Proden
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 122
Registrován: 14.06.2010 20:17
Bydliště: Mladoboleslavsko

12.11.2010 20:24

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Pokud nejsou informace přímo od zdroje (tedy vedení konkrétního pracoviště krajského ředitelství policejní správy), nechává mě to chladným.
Už zde padlo, že na VH LEXu nám odpověděli zhruba toto:
- zhruba 90% stávajících pracovišť by mělo zůstat zachováno
- ke sloučení dojde na základě rozhodnutí krajských ředitelství
- hlavní kriteria jsou množství střelců a zbraní v té které lokalitě + dojezdová dostupnost (tuším padlo číslo 40km)
- možnost vyřízení "nákupky" prostřednictvím datových schránek se musí nejprve zjistit, prvotní názor je, že by to neměl být problém (ovšem rychlejší bude fyzické provedení v kanclu)
- podle názoru přítomných pracovníků MV je v zájmu samotných zaměstnanců v daných kancelářích, aby odbavovali žádosti nejlépe obratem, tato pracoviště by měla mít úřední hodiny celý pracovní týden

Samotné rozhodnutí a finální podoba bude plně v pravomoci krajských ředitelství, můžeme tedy čekat, že budeme opět někde spokojeni a jinde půjde o stressovou záležitost.

Nobel
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 172
Registrován: 23.12.2007 22:42
Bydliště: Prostějov

15.11.2010 13:36

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Jsem se dneska ptal v Prostějově, prý by to u nás rušit neměli. Nic prý není ale definitivní, vše jsou zatím jen návrhy a žádné rozhodnutí k rušení jakéhokoliv ředitelství prý ještě nepadlo.

Uživatelský avatar
aifelov
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 52
Registrován: 30.04.2009 21:07
Bydliště: okr.Ústí nad Orlicí

16.11.2010 16:10

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Dobrý den,
oddělení pro zbraně a bezpečnostní materiál "zbraně a střelivo" i nadále zústává v Ústí nad Orlicí na tom samém místě, v přízemí Okresního ředitelství.
por. Milan Pecháček
No alespoň nějaká dobrá zpráva :wink:


Reklama

Uživatelský avatar
gespa
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.09.2010 19:58

16.11.2010 23:19

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Nobel píše:Jsem se dneska ptal v Prostějově, prý by to u nás rušit neměli. Nic prý není ale definitivní...


Znojmo DETTO (také tak)...

Uživatelský avatar
Proden
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 122
Registrován: 14.06.2010 20:17
Bydliště: Mladoboleslavsko

22.11.2010 12:29

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Aktuální informace - Mostecké pracoviště evidence zbraní zůstává zachováno (prozatím)

harrykv
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 113
Registrován: 26.10.2010 12:22

22.11.2010 22:11

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Dotaz:
To by se mělo týkat všech krajů celoplošně nebo jde jen o některé jako Praha, středočeský kraj a pod.
Existuje nějaký předběžný seznam? Pochopitelně asi ještě nedefinitivní.
Zajímá mě jestli v Karlovarským kraji taky budou nějaké změny

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

22.11.2010 22:15

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Budou, jen ještě nikdo neví jaké :roll:

Tada
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 701
Registrován: 15.09.2010 18:53

29.11.2010 10:54

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Dnes jsem si byl v Nymburce pro ZP a ptal jsem se jich, od kdy budu muset se zbraní do Kolína, jestli od 1.12. nebo od kdy. Řekli že sami NEVĚDÍ :shock:

Takže až si tento týden zajedu pro zbraň tak nevím, jestli mám jet do Kolína nebo do Nymburka, kde mi ten průkaz zbraně vydají :?

Tak menší zážitek z dneška: ve středních čechách to už vypuklo je to bordel a nesjou mi schopní ani dát průkaz zbraně, protože prostě NEVĚDÍ, kdo mi ho má dát, jestli Nymbruk po staru (pořád funguje) nebo Kolín (kam nově spadám)... :evil:

Uživatelský avatar
Majkl.Marila
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21.09.2010 16:55
Bydliště: Hořovice

19.12.2010 14:56

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Tak moje nejhorší obavy se naplnily, oddělení pro zbraně v Berouně od 16.12.2010 přesunuly do Příbrami. Zrovna zítra si jedu pro novou pušku do Prahy a pak vesele musím jet ještě do Příbrami a to vůbec nevím, jestli mi dají PZ na počkání jako v Berouně.... Už jsem napsal pěkně naštvaný email na Krajské ředitelství PČR Středočeského kraje. Takhle si kvalitní správní služby občanům nepředstavuji...

Uživatelský avatar
*serafin*
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 77
Registrován: 13.07.2010 15:33
Bydliště: Chomutov

20.12.2010 15:20

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Dnes jsem si byl vyřídit nákupku, tak jsem se poptal. Výsledek je takový, že nikdo nic neví. Takže jsem zvědav jak to nakonec dopadne.

Uživatelský avatar
Majkl.Marila
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21.09.2010 16:55
Bydliště: Hořovice

20.12.2010 18:48

Re: Rušení okresních ředítelství pro zbraně

Majkl.Marila píše:Tak moje nejhorší obavy se naplnily, oddělení pro zbraně v Berouně od 16.12.2010 přesunuly do Příbrami. Zrovna zítra si jedu pro novou pušku do Prahy a pak vesele musím jet ještě do Příbrami a to vůbec nevím, jestli mi dají PZ na počkání jako v Berouně.... Už jsem napsal pěkně naštvaný email na Krajské ředitelství PČR Středočeského kraje. Takhle si kvalitní správní služby občanům nepředstavuji...


Tak jsem dneska absolvoval cestu do Příbrami. Spojení pro mě není nic moc. Hlavně upozorňuji všechny kdo byli zvyklý kupovat kolky v Berouně na recepci, že v Příbrami je nevedou. Takže jsem šlapal hezky 1km zpátky na náměstí na poštu a zpět... Jinak vyřízení velmi vstřícné, PZ na novou pušku na počkání... Budu si muset zvykat.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků