Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

14.10.2008 22:42

nn, povolení k nošení - zaškrtáváš přímo při vyplňování žádosti o povolení a nahoře podtrhneš celý řádek že jde o .."nabytí vlastnictví, držení, nošení zbraně kat.B" na základě toho ti vydají nákupní povolení, kde budeš mít zaznamenáno, že schvalují i nošení, s tímto nákupním povolením koupíš zbraň, zaregistruješ do 10 dní a při registraci ti vymění ZP za nový, kde budeš mít dopsáno oprávnění k nošení zbraně kat.B. tedy pokud to tam ještě nemáš. takže si sebou vem rovnou fotky na nový ZP.

no tak jsi stihl další otázku umazat, než jsem dopsal odpověď :twisted:

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

15.10.2008 8:29

My v Plzni nic podtrhavat nemusime, noseni cehokoliv je samozrejmost :twisted: :D

Uživatelský avatar
wolf
 
Příspěvky: 698
Registrován: 16.04.2008 0:06
Bydliště: Frydek-Mistek

15.10.2008 8:52

Missak píše:jirka: zhruba jsi to popsal dobře, jen tu nejhorší variantu. záleží i na tvém obvodním oddělení. pokud jsou opravdu vstřícní, tak si můžeš dát nákupku včetně povolení k nošení předem a vyplnit tam jen druh zbraně - pistole a ráži (někde snad i tohle nechtějí. ...........


U nas chteji jen "pistole + raze" pouze v pripade, ze je uplne nova a objednava se (neznas tedy jeji ser. cislo), pokud je to nakup starsi zbrane, chteji take seriove cislo zbrane uz v zadosti o nakup.
Co se tyce zadosti o noseni, davaji to u nas automaticky.

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

15.10.2008 16:44

já vím, ono se to občas liší. u staré u nás taky chtějí všechny údaje. potom si myslím, že je lepší říct, že kupuju novou. pak mám na vybranou. jak zde bylo psáno několikrát, někde jim stačí snad i jen pistole, když si dotyčný vybírá a neví co chce. je to lepší, zejména, když za zbraní musíš někam jezdit třeba přes půl republiky. nošení zatrhávám automaticky já, protože co kdyby.... :twisted: tady opravdu platí - každý pes jiná ves, čili každé oddělení to má trochu jinak a dotyčný nenapsal odkud je. potom by se dalo radit konkrétněji, podle toho, kdo to tam zná.

German.P
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 198
Registrován: 14.09.2009 20:24
Bydliště: Liberecko

29.07.2010 19:37

Re: Kolik se dnes platí za nákupní povolení a následnou reg. ?

Zdravím.
Jak je to s nákupním povolením které je vydané před novelizací a má neomezenou platnost?
Platí i teď nebo ne?

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník