Uživatelský avatar
Spock lone wolf
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 117
Registrován: 17.01.2010 18:02

05.07.2010 10:26

Re: Reklamní lišta navrchu

glock1719: V Opeře pravým tlačítkem kliknout někam mimo reklmau, z nabídky vybrat "Blokovat obsah...". Kliknout na reklamu a pak na hotovo.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

05.07.2010 11:18

Re: Reklamní lišta navrchu

Super díky. :D

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

05.07.2010 11:25

Re: Reklamní lišta navrchu

Jako aby mně při každém načtení střelectví skákala přes celé okno <> tak na to opravdu nejsem zvědavý. Navíc skáče se zpožděním, takže se nezřídka stane, že nechtíc kliknu a místo na střelectví přejdu do ř*ti.

Bylo by od vás, administrátoři, hezké, kdybyste prosím snížili agresivitu reklamy. Takhle místo Střelectví vidím většinu času reklamu na <>

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

05.07.2010 11:27

Re: Reklamní lišta navrchu

Jak to ještě jednoduše odjebat v Exploderu?

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

05.07.2010 11:44

Re: Reklamní lišta navrchu

ta vyskakéovací reklama mě teda silně vysírá. byl bych nesmírně vděčen, kdyby ten, kdo ji sem strčil si ji strčil za klobouk. (horší sráč než renault se nevyrábí a chápu, že bez reklam si ho nikdo nekoupí, ale já nemám prachy na žádný auto a sem na ty stránky nelezu kvůli tomu, abych se hrabal v autech)

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

05.07.2010 11:54

Re: Reklamní lišta navrchu

kruciš... Jedu, po předchozích radách výhradně ve FireFoxu s AdBlockem a žádnou reklamu jsem ani nezaregistroval...

A Renaulta mám doma... Na "NaTahlku" mi nešahejte, je to takový "Nornik" mezi auty, na mý ježdění dobrý... :mrgreen:


Reklama

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

05.07.2010 12:14

Re: Reklamní lišta navrchu

Tak blokovat reklamu je samozřejmě nesmysl. Nejsem opensource fanatik ani komunista (totéž), abych obracel svět na víru, že vše musí být zadarmo, ani nejsem zloděj, abych užíval služeb a neplatil za ně (zobrazováním reklamy).

Musím však uznat, že ten plovoucí banner přes většinu obrazovky je víc, než jsem ochoten za služby Mittonu zaplatit. Pokud to do pár dnů nezmizí, asi začnu využívat služeb jiných firem. Z hlediska odborného tu zajisté nebudu nikomu chybět, takže ztráta pro Střelectví bude rovna nule, přesto je to pro mě jediný legitimní způsob, jak jako spotřebitel tlačit na "dodavatele". Výše zmíněné blokování reklamy považuji za zlodějinu podobnou kradení softwaru.

Uživatelský avatar
Spock lone wolf
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 117
Registrován: 17.01.2010 18:02

05.07.2010 12:22

Re: Reklamní lišta navrchu


Uživatelský avatar
PetrL3
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 604
Registrován: 28.03.2010 13:12
Bydliště: Praha

05.07.2010 12:56

Re: Reklamní lišta navrchu

Píše se tam, že cena platí do 31.7., takže v nejhorším se rozloučíme do konce července a pak se tu shledáme znova, až tu reklamu nechají zmizet (snad).

Uživatelský avatar
Poli
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 30.09.2006 17:17
Bydliště: Západ

05.07.2010 13:36

Re: Reklamní lišta navrchu

Prosím, jak tu skvělou reklamu vyblokovat v Mozille? Jde to nějak v nastavení, nebo? Díky.

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

05.07.2010 14:11

Re: Reklamní lišta navrchu

neřeknu, kdyby ta reklama skočila jednou, při načtení stránky, ale takhle to je vážně protivné

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

05.07.2010 14:17

Re: Reklamní lišta navrchu

Tomu se můžu snad jen smát :roll:

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

05.07.2010 14:47

Re: Reklamní lišta navrchu

Poli- nainstaluj si do prohlížeče AdBlock a máš po problému. Jo, kdyby to byla reklama na flinty za zajímavé ceny, tak se na ni podívam a něco si koupím. Renaulta bych si za svoje peníze nekoupil nikdy :D

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

05.07.2010 15:12

Re: Reklamní lišta navrchu

Reklamu většinou neblokuji, ale co je moc...Kdyby aspoň přestala vyskakovat po tom co na ni kliknu

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

05.07.2010 15:27

Re: Reklamní lišta navrchu



AdBlock si my, uživatelé, totiž neinstalujeme proto, abychom poškodili provozovatele stránek! Instalujeme ho proto, abychom jim řekli, že nám na reklamě, kterou nám servírují, něco vadí tak moc, že překonáme lenost a zablokujeme ji!

Klasický marxistický blábol. Bojujete proti vlezlým reklamám blokováním reklamy. Asi jako piráti "bojují proti vysokým cenám softwaru" tím, že ho kradou. Asi jako čtyřkolkáři "bojují proti nedostatku crossových tratí v ČR" tím, že drancují lesy a plaší zvěř v CHKO.

Dokud se nevyhrabeme z téhle zaprděnosti a nezačneme vidět dál, než k novějšímu autu našeho nenáviděného souseda, tak to daleko nedotáhneme.

Nic na světě není zadarmo. Pokud se někdo snaží tvrdit, že je, tak to většinou znamená, že tě to stojí 3x víc. Chceš mít informace z nějakého webu, platíš za ně tím, že máš zobrazenou reklamu. Blokování reklamy je prostě krádež, ať si to ospravedlňuješ jak chceš. Třeba že ti zlí bohatí kapitalisté odírají chudáky "obyčejné lidi".

Uživatelský avatar
urquell
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 29.10.2007 17:02
Bydliště: Západní Čechy

05.07.2010 16:21

Re: Reklamní lišta navrchu

Vzdy si budu rozhodovat, co si na svem PC ve svem strojovem case pustim, nad cim budu travit svuj cas a cim budu zatezovat svuj procesor a co si budu zobrazovat na sve obrazovce. To neni nic marxistickeho. Nemam zadnou povinnost nechat si na svem PC zobrazovat neco, co nechci. Sledovani reklamy nelze vynucovat. Provozovatel serveru neresi moje financni problemy, ja nebudu resit jeho. On ma spocitane sve naklady, vydaje a zisky, ja take sve. Budu jen respektovat pravidla, ktera stanovi. Az si zacneme vzajemne nevyhovovat, on se obejde beze me a ja bez nej.

EDIT: Dusevniho vlastnictvi si vysoce vazim a software nekradu. Toto je zcela neco jineho. Proste nepatrim do cilove skupiny tohoto reklamniho produktu a s touto skupinou lidi samozrejme kazdy zadavatel reklamy pocita.
Naposledy upravil urquell dne 05.07.2010 16:41, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
armytec
 
Příspěvky: 317
Registrován: 22.05.2006 17:27
Bydliště: KV kraj

05.07.2010 16:34

Re: Reklamní lišta navrchu

jo co je moc to je moc, kdyby se to spustilo pro nacteni hlavni stranky tak prosim, to se da prekousnout. ale aby se to spustilo pri kazde otevrene strane je nesnesitelne a otravne.

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

05.07.2010 16:34

Re: Reklamní lišta navrchu

Urquell- přesně tak. Vlezné reklamy na netu likviduji příslušným softwarem a když sleduji kabelovku (za kterou platím dost peněz), tak na ty dvě-tři minuty přepnu na jiný program nebo si odskočím. Pitomá reklama v maďarštině na vodafone na NG nebo tady ten opruz na žaboauto mě akorát sere. Kolik dostane provozovatel média od zadavatele reklamy mě absolutně nezajímá.

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

05.07.2010 16:51

Re: Reklamní lišta navrchu

majsner píše:.... Blokování reklamy je prostě krádež, ať si to ospravedlňuješ jak chceš. Třeba že ti zlí bohatí kapitalisté odírají chudáky "obyčejné lidi".

Podle této tvojí logiky jsem zloděj, protože si odskočím na záchod, když uprostřed filmu pustí reklamy v televizi, místo abych na ně celou dobu čuměl? Protože mám povinnost je konzumovat, aby komerční televize zaplatila za ten film? Ale no tak....

Uživatelský avatar
g-relax
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 29.01.2009 19:34
Bydliště: Brno _______________________ $ LEX www.gunlex.cz $ LEX

05.07.2010 16:54

Re: Reklamní lišta navrchu

majsner: To myslíš vážně, že blokování reklam je prostě krádež? Urquell Ti odpověděl moc pěkně. Pro snadnější pochopení Ti nabízím analogii. Když naběhne televizní reklama, všichni kromě hltačů reklam či zcela unavených osob přinejmenším zeslabí zvuk, který je u reklam výrazně hlasitější než u pořadu, do kterého jsou vloženy. Dělají to ručně, protože nemají na to program (funkci - tlačítko na dálkovém ovladači). Pokud takové diváky považuješ za zloděje, co si myslíš o těch, kteří si v reklamní pauze dovolí přepnout televizní program či dokonce se vzdálit od televizoru. A TV Nova a ani Prima dosud nezkrachovaly. Přenech marxismus filozofům a raději se věnuj střelectví, ve kterém jsi rozhodně lepší.
DOPLNĚNÍ: Vidím, že Sean a Dagobert byli rychlejší a že mají na to stejný názor.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků