Fiochi
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08.01.2006 10:52
Bydliště: Chomutovsko, tel. 604684447

08.10.2006 21:27

Hezky napsáno, jenom zatleskat. Ale až se toho chytne nějaký blbec z Paroubkova týmu, tak máme po žížalkách všichni. :D

Uživatelský avatar
Pavel R
 
Příspěvky: 359
Registrován: 29.08.2005 7:30
Bydliště: kousek od Brna

09.10.2006 7:25

Anorektik: Jaké oprávnění by podle tvého návrhu měli mít naši skladníci, je-li v našen skladu uloženo cca 5 tun hlavňoviny bez drážek pro .50 BMG (vysokotlaké procesní potrubí "ráže" 1/2 palce :D )

Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

09.10.2006 7:39

Pavel R: Trubka jako každá jiná. :lol: Pokud by obě komory parlamentu nerozhodly o typicky "české" skupině CH ! Logicky by měl dostačovat NP stejné skupiny jako v železářství.

selag
 
Příspěvky: 556
Registrován: 08.06.2005 13:45
Bydliště: Vysočina

09.10.2006 11:05

Anorektik : Tak on se toho už částěčně někdo chytl. Na psychotesty musí řidiči autobusů, trolejbusů a nákladních vozidel nad 3,5 tuny. Tak že začátek je pěkný. Uvidíme, kam se to až dostane :-(

Uživatelský avatar
Finson
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 23.12.2005 8:53
Bydliště: Praha 2

09.10.2006 12:28

Výborně! Ještě chci dodat, že jako docela nebezpečná zbraň se dá použít i tužka nebo propiska, takže PP ( = psací průkaz) by měli po úspěšném absolvování tvrdých psychotestů držet i prvňáčci ve škole. Kdo neprojde, nebude si moct psát do sešitu a bude se to všechno muset učit nazpaměť hned v hodině.
Bezpečnost především!

Uživatelský avatar
Jimi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1424
Registrován: 28.07.2006 19:09
Bydliště: Hodonín

09.10.2006 12:41

No muzou to klepat do notebooku, ale musi mit ZP na tupy predmet, aby tim nikoho nemajzl po kebuli. A ted vazne. Pokud by bylo povinne absolvovat psychotesty zpetne, tak at mi to zaplati kdo je pozaduje. Ale pokud to bude suma podobna te za lekarskou prohlidku, tak to preziju. Kdyz bude nekdo klidnejsi tak proc ne. Jenze nestrelecka verejnost si uz dnes mysli, ze testy jsou povinne (kazdy s kym jsem na to tema zabrednul) a nervozni jsou stejne.


Reklama

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

09.10.2006 13:42

jasný, dá se bacit i televizorem, či židlí .........
tak a zpět k tématu, děkuji

Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

09.10.2006 15:17

Při školení řidičů v zaměstnání jsme si zkusmo dělali psychotesty. Můj výsledek byl těsně pod ideální hranicí, zatímco výsledek kolegy, který (pokud vím) má naježděno cca 30 let bez nehody byl legendou co k těm psychotestům patří ohodnocen tak, že by měl odevzdat i pentilku a to bez tuh v zásobníku ! Když vzpomenu své myšlenkové pochody, které se mě jímají zatímco mi při cca 50ti Km/h v obci na kouli mého vozu visí cisterna s benzínem, kterážto na mě z nepochopitelných důvodů troubí a bliká až mě nakonec předjede, jímá mě hrůza. Osobně jsem přesvědčen, že řidičské psychotesty udělá levou zadní 10 z 9ti psychopatů, zatímco budou vyřazeni popletové před důchodem. Někdo tady psal, že střelecké psychotesty absolvoval, nemohl by někdo tedy jejich průběh rámcově nastínit, ať víme jaké riziko nás čeká, a jak moc tam člověka trápí ? :roll:

selag
 
Příspěvky: 556
Registrován: 08.06.2005 13:45
Bydliště: Vysočina

10.10.2006 6:40

Ono možná bude trošku problém v tom, že zatím žádné "střelecké" psychotesty nejsou. Co jsem slyšel, tak je na každém psychologovi, jak postupuje. Některému stačí jen pohovor, u jiného je to záležitost písemných testů na 4 - 6 hod. U řidičů je metodika provádění jednotná. Starší ročníky jistě vzpomenou na armádní QL testy řidičů. A tam ta úspěšnost ( nemyslím QL 3, to dostal každý) tak velká zase nebyla.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

10.10.2006 13:21

největší tupci měli UQ :D

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

10.10.2006 13:39

:D :D psychotesty jsem absolvoval někdy v roce 93 když jsem si dělal ZP. Jenže to bylo ještě za "starého" zbrojního zákona a jednalose o kombinaci psychiatrického a psychologického posudku. Stálo to tehdy asi 2800,- Kč , což byly v té době pro mě dost hrozný peníze.
No probíhalo to asi tak, že praktická závodní doktorka když viděla co chci, tak se se mnou přestala bavit a prohlásila, že mě odešle na vyšetření k psychiatrovi - chvíli jsem si myslel, že mě chce nechat zavřít do Bohnic, ale když mi napsala doporučení do nějaké psycho poradny, tak jsem se zklidnil. No tam byly dvě příjemné dámy - jedna psycholog a druhá psychiatr. Nejdřív si mě podala ta doktorka - vyplňoval jsem takový ty testíky kde byly různý obrazce, pak mi ukazovala různý obrázky - a co že mi to připomíná - zásadně na rudý skvrny atp. musíte odpovídat, že je to motýl anebo rozlitý sirup včera u Vás doma :? Potom si povídáte s psychologem a ten se Vás ptá na všechno možný včetně toho jak často souložíte či onanujete. nakonec se ptá proč chcete zbraň atak.
Nedávno - cca před rokem jsem prodělal psychotest úplně jiného charakteru - u zaměstnavatele - a ten mě docela příjemně překvapil. taky se skládal z testu - ale otázky se nečekaně opakovaly a byly zaměřený různými směry - byl to kariérní test, takže tomu to odpovídalo, na můj dotaz mi pak paní z té agentury řekla, že ty testy jsou hodně různé. Každopádně z těch odpovědí pak vyhodnocovatel zmaluje takovej kruhovej graf, kterej kupodivu dost odpovídal mému tehdejšímu kariernímu rozpoložení atp. Takže není test jako test. :D

filmovymaniak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 407
Registrován: 13.02.2005 16:25

10.10.2006 14:34

To já dělal psychotesty u nás , podle mne je škoda, že pro ně neexistuje
nějaký vzor, a i když jsem od psycholožky žádný závěr nedostal,
pořád si mne zvala na jiný termín, ať je udělám ještě jednou, a tak jsem ji řekl , že už nepříjdu.

Takový test s tabulkou čísel od jedné do patnácti a jak rychle zvládnu je všechny postupně najít.

Udělal jsem si zkoužku odborné zp. přišel k praktické lékařce, ona jen řekla že jsem teda na ty psychotesty nešel a vše v pořádku.

Jsem pro aby se zavedly povinně, le např. ve vojenských nemocnicích,
kde jsou na to proškoleni. Psychologové i psychiatři.

ZP mám

Uživatelský avatar
S474N
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 03.08.2004 15:31
Bydliště: www.MujGLOCK.com

10.10.2006 20:29

Leda: jo ten prvni, to je tzv. projektivni test, konkretne rorschachuv test. Je to presne jako rikas - i kdyz vidis prejetou kocku, tak je to proste louka a na ni motyl :lol: . Jinak s tim soulozenim/onanii bych pani "doktorku" poslal pekne do prdele - uplne idealni je se dokola ptat "a procpak to potrebujete vedet?".

Jo a jinak, co jsem byl prodluzovat zbrojak po peti letech, tak kdyz jsem prisel za obvodakem a rekl mu, co chci, tak se mu uplne rozklepali ruce i hlas.

Uživatelský avatar
S474N
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 03.08.2004 15:31
Bydliště: www.MujGLOCK.com

10.10.2006 20:40

Jeste doporucuji alespon k procteni tohle:

:arrow: http://www.rorschach.cz/clanky/rorprek.htm

Obvzlaste to, kde se pise:
5. Interpretační hodnota bodování.
Interpretační hypotézy, tak, jak je navrhl Rorschach, byly empirické, a podle jeho vlastních slov měly dočasný charakter. Sám volal po dalším studování "reciproční hry" faktorů. Interpretační hodnota bodování není ve své podstatě jednoznačná. Vezměte například následující rysy ...


Tohle je idealni predem pani doktorce pripomenout :D

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

11.10.2006 12:37

kdyz se me doktorka ptala na co chci zbran tak jsem ji rekl "abych se mohl kdykoliv legalne zastrelit" zasmala se tomu a potvrzeni jsem dostal bez posilani k psychousovi :)

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

11.10.2006 23:21

třeba je taky cvok ;)

vrb
 
Příspěvky: 381
Registrován: 15.06.2005 21:51

13.10.2006 21:47

to s474n: Já když jsem si byl pro potrvrzení u obvoďáka tak se zeptal jaké tam má napsat skupiny, řekl jsem mu sběratelství, sport a obrana, načež vytáhl svůj ZP a opsal si ty tři písmenka abysme to nepopletli....

Uživatelský avatar
S474N
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 03.08.2004 15:31
Bydliště: www.MujGLOCK.com

14.10.2006 20:14

vrb: to ten muj presnej opak, ptal se, jestli nosim bryle, na coz jsem mu zertem odpovedel, ze na strelnici ano (myslel jsem pochopitelne pouze zlute) a on, jestli je mam sebou. Na to jsem mu rekl, ze nemam a on, ze je potrebuje videt. Pochopil jsem, ze si asi myslel, ze mluvim o dioptrickych, tak jsem mu to vysvetlil, ze se tam nosi bryle pouze z duvodu ochrany zraku. Nasledne me vyzkouset na cteni znaku, coz bylo v pohode. Potom zacal kombinovat s tim papirem a jestli prej vubec mam zbrojak, protoze ten papir je shodny s tim, kdyz si zada clovek o prvni. Tak rikam, ze zbrojak pochopitelne mam, ale ze ho mam u sestricky v kanclu v saku. Chtel ho videt a tak jsem pro nej sel a ukazal mu ho. Vzadu si precetl "Opravnen nosit zbran kategorie B" a zase zacal resit, proc jsem mu nerekl, ze rozsiruju, kdyz mam na zadosti B a E, takze vlastne rozsiruju E. Tak jsem mu vysvetlil, ze si plete skupiny opravneni a zbrani. Nakonec me tu zadost orazil, ale celou dobu se chvel a klepali se mu i ruce.

Uživatelský avatar
Walt
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 20.01.2004 14:30
Bydliště: Králův Dvůr

14.10.2006 20:20

S474N

ja si pred vstupem do ordinace davam pistole do baglu, doktorovi se pak ruce netresou :lol:

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

14.10.2006 21:15

Ale s nima by to třeba šlo rychlejc ;)

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc / Zdravotní aspekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník