pistolnik9mm
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 74
Registrován: 11.05.2008 8:02
Bydliště: Mam

21.01.2010 10:10

Re: CZ-SP-01-SHADOW nebo K 100 TARGET ?

Sledujem tuto debatu dlho,pridam aj ja niečo.Na nasich Slovenskych forach je toho popisane vela,budem sa opakovat ale na vasom fore prvy krat.Zbrani som mal nieco okolo 20ks,strielam sutazne IPSC.Na tieto ucely som skoro zodral klasicku 75,mala niečo cez 25tis ran.Stale bola presna a spolahliva,menil som len vytahovač nabojnic.Dalej glock ale ten nejdem rozoberat.Ked som videl prve K-100 na Slovensku hned sa mi pacili len mal som dost nedoveru,nakolko ju mali clenovia naseho klubu.Jeden znamy chodil snou ku puskarom na rozne upravy,ale nevyuzil servis JK :!: chyba,bola to jedna s najpresnejsich pistoli s akej som strielal,ked uz ju mal kolega ako tak vytunovanu a vychytane musky ju predal.Dalsiu kupil kamarat,ta mu zacala duplovat strielala davkou,nerobil snou absolutne nic.Riesil to cez GP kde mu dali inu mechaniku,zavada duplovania odstranena.Po nejakej dobe mu padalo kladivo nam ozub neviem vcom to bolo.Dalsi kolega tomu vypadavali zasobniky,dalsiemu zas sekala.Ako zbran ma dost sklamala,napriek tomu som si povedal predam glocka skusim K-100.Kupil som silver verziu,mal som svetlovodnu musku,rozsirene vypustanie zasobnika,ladenu spust.Zbran strielala presne,super sa prebijala oproti glocku,mala neskutocny reset spuste co nema momentalne ziadna seriovka bezna v predaji.Po vystrielani cca 200nabojov sa tazsie zamykala co mal na svedomi nickel.Poriesene miernim dolestenim.Zo zbranou som sa umiestnil na viacerych sutaziach.Mala cca 5000ran za sebou za pol roka ked som si skusil shadowa.Ten sa mi zacal chovat lepsie pri strelbe,zda sa mi stabilnejsi,skor sa vracia do zamernej a odpusta mi chyby co K-100nie.Zial ked rozoberem shadowa je to ako keby ho pilnikoval ucen :roll: k-100je kvalitne urobena,material hlavne zaveru len tak zvoni oproti shadowu.Ako boli pisane k-100 je sluzobna zbran alebo podla mna univerzalna,shadow je cisto sportove nacinie.K-100 nieje az taka draha aby ste ju skusili a urobili si svoj nazor,nakolko som bol snou spokojny mienim ked budu volne zdroje sa ku nej vratit.Prepacte mi za moj dlhy prispevok.

Marek Z
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: 03.11.2008 10:47

21.01.2010 10:20

Re: CZ-SP-01-SHADOW nebo K 100 TARGET ?

ty si hlavne s K100 strielal ako keby si mal full auto :D

pistolnik9mm
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 74
Registrován: 11.05.2008 8:02
Bydliště: Mam

21.01.2010 10:47

Re: CZ-SP-01-SHADOW nebo K 100 TARGET ?

Ano s K-100 splity pod 0.13normal :lol: neboj bude to aj shadowom,si ma odhalil :P

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / CZUB+CZ Strakonice+ZVI+Alfaproj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků