Uživatelský avatar
Nogard
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 05.11.2008 15:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

28.01.2009 12:08

Podle mne to jsou zajímavé informace z oblasti, které by se měl magazín na Střelectví věnovat. Jakékoli věcné argumenty (třeba i ze subjektivního pohledu, ale podložené) proč ne mi klidně pošli.

Jinak se nejedná o "obšlehávání" ale o běžné využití agenturních a tiskových zpráv, takže invektivy si prosím nech od cesty, díky.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

28.01.2009 13:02

Pokud se tě to dotklo tak se omlouvám, nemyslel jsem to jako narážku.

Měl jsem pocit (z toho jak to bylo prezentováno), že magazín bude spíše "netradiční" pohled do světa zbraní očima opravdových uživatelů. Ale tohle "běžné využívání agenturních a tiskových zpráv" (když už je zakázáno použít slovo "obšlehnout") alespoň v mých očích, tento magazín degraduje na úroveň plátků typu SR a ZN....

Jedná se o čistě můj subjektivní názor....

Uživatelský avatar
Nogard
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 05.11.2008 15:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

28.01.2009 15:15

Podle mne je tam prostě prostor pro obojí. Jak pro články pro pravidelné a dlouholeté diskutující a profíky na Střelectví, tak pro lidi, kteří se o zbraně teprve zajímat začínají.

Odhlédněme od obšlehávání-přebírání - opravdu je podle tebe tak nezajímavé, že češka získala takovoutu cenu nebo že ministr považuje větrovky za tolik zajímavé, že jimi bude obdarovávat zahraniční návštěvy. OK - chápu, že to druhé může být pro někoho už na hranici určitého bulváru, ale u Emmons to prostě nechápu, takže by mi fakt pomohl, kdybys mi řekl v čem je tam podle tebe to "degradování". Přece sám fakt, že se o tom píše jinde nedělá ze zajímavé věci nezajímavou, ne?

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

28.01.2009 18:23

Kačenu pochopím (i když už o tom bylo napsáno snad všude), ale Ivánek a politika :shock: Podle mě to není moc vhodný, když si člověk chce se zájmem přečíst o něčem, co jej zajímá, odpočinout si od zpráv a podobných nesmyslů co na nás denně chrlí média ze všech stran a v magazínu pak najde článek o "Íčku"...

Ale je to Tvůj server, bude takovej jakej si ho uděláš.

Uživatelský avatar
PN
 
Příspěvky: 216
Registrován: 21.12.2006 16:20
Bydliště: Praha

28.01.2009 21:17

Za sebe říkám, že s Alfem souhlasím. Sice mi to původně nepřišlo až tak důležitý, abych to nahlas komentoval ... ale pokud se za to Alf bere, tak ať cítí podporu.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

29.01.2009 13:05

alf proste komentuje vsechno :) ale diky za nazor, ja se klonim k nogardovi ;) ten magazin ma strelectvi priblizovat ostatnim


Reklama

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

29.01.2009 13:30

Všechno ne, jen to, co mi moc nevoní, resp. to, co trošku zavání bulvárem kterej je všude okolo. A když se jemu chcete přiblížit....prosím.

Uživatelský avatar
Nogard
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 05.11.2008 15:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

29.01.2009 15:17

No můj server to úplně není, jen se o to snažím starat :-)

Chápu připomínky a díky za ně, rozhodně větší váha bude na články typu "pohled do světa zbraní očima opravdových uživatelů", nicméně budou tam určitě sem tam i nějaké události, aktuality a podobné záležitosti okolo. Ony tyhle světy se prolínají a magazín má za úkol přitáhnout i ty, pro které je střílení zatím jen okrajovou záležitostí, o které slyšeli od kamaráda, a právě přes ten "bulvár" se dostanou k něčemu rozumnějšímu.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků