Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

05.01.2006 1:00

Re: lex

Leda píše:Co se týká střelby v letadle - vy věříte tomu, že ministr obrany má důvod chodit ozbrojen a v letadle , kde je obklopený ochrankou ?? Nikdo uz nás u toho nebyl, po zkušenostech s prezentací podobných věcí v médiíéch na to mám svůj názor - ono je jistě zajímavější když si vystřelí ministr než nějakej vohnout ...)))


Jestli si to dobře pamatuju, úplně první verze byla, že to letadlo sestřelil člen ochranky. Pak se došlo k verzi, že si p. Baudyš půjčil zbraň (má k nim kladný vztah :)) od člena ochranky a s tou "manipuloval" ... Nikdy se netvrdilo, že ho sestřelil svou vlastní zbraní

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

05.01.2006 9:47

Já už si ani nepamatuju co byla první a poslední verze, každopádně je to vše v pozici "jeden novinář povídal - napsal" :)
Vypovídací hodnota = nula. Nemá cenu to řešit. Nic to nemění na mém názoru - viz výše, tj. lepší je něco dělat než blafat na netu.

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

05.01.2006 10:22

Re: lex

PiDiBi píše:po precteni teto diskuze
http://www.gunlex.cz/diskuse.php?cat=68&cl=403&all=1
si o "kreditu" Lexu myslim svoje
podle me LEX strelcum spis skodi nez prospiva


No, nevím. Já jsem to tedy jen tak zběžně proletěl, ale nic diskreditujícího LEX jsem tam nenašel... Jsou to názory jednotlivců... :-/

Je na nás, abychom se zapojili a zkvalitnili to, co se nám nelíbí...

Uživatelský avatar
Pavel R
 
Příspěvky: 359
Registrován: 29.08.2005 7:30
Bydliště: kousek od Brna

05.01.2006 10:29

LEDA:
Promiň, ale když vidím Baudyše je tohle první na co si vzpomenu. Pro zastupování střelců na veřejnosti to asi nebude ta nejlepší možná osoba.
V poslední době se mi v médiích líbil pořad - teď lovím z paměti, možná nebudu přesný - "S pistolí v kapse" cca před 1/2 rokem to šlo na Čt. Působil na mne celkem seriozním dojmem (No Name s její příruční houfnicí). Takových víc a možná by debata o zbraních probíhala klidněji.

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

05.01.2006 11:59

LEX

No vidíš, zrovna No name je jedna ze světlých bodů v prezentaci LEXu. navíc Baudyš je v podstatě "jen prezidentem" faktickou tvář LEXU vytváří především vedení - Standa Gibson a ostatní. Jsem řadovej člen, nemá cenu se tu přít - pokud chce někdo něco udělat a vylepšit kredit téhle organizace, nikdo mu v tom bránit nebude. :)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

05.01.2006 12:21

Re: LEX

Leda píše:No vidíš, zrovna No name je jedna ze světlých bodů v prezentaci LEXu. navíc Baudyš je v podstatě "jen prezidentem" faktickou tvář LEXU vytváří především vedení - Standa Gibson a ostatní. Jsem řadovej člen, nemá cenu se tu přít - pokud chce někdo něco udělat a vylepšit kredit téhle organizace, nikdo mu v tom bránit nebude. :)

nu coz stat se clenem a poslat prispevek je to nejmensi
ale co mi postrada na jejich strankach (nebo jsme to nenasel) je jak jim pomoct, jak je propagovat, moznost objednat nejaky propagacni materialy treba atd ...
popsany kam jdou prispevky, to ze za ne dostanu prukazku je fajn, ale na co mi ta prukazka je?


Reklama

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

05.01.2006 12:27

LEDA: ale ams pravdu lepsi nejaka snaha nez zadna, tak jsme jim dal odkaz nahoru mezi odkazy :)

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

05.01.2006 19:33

PAVEL R: Pořad s "pistolí v kapse" byl vcelku dobrej, až na vyjádření té psycholožky, ta slepice očividně nevěděla o čem kvoká.....

Uživatelský avatar
Pavel R
 
Příspěvky: 359
Registrován: 29.08.2005 7:30
Bydliště: kousek od Brna

27.06.2006 8:28

Pouze připomínám, že máme nové poslance jejichž legislativní nápady budou zajisté nové a neotřelé.
Tak bacha na ně :twisted:

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / OFF TOPIC - MIMO TÉMA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků