DUF
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27.05.2007 19:43
Bydliště: Brno-venkov

10.04.2008 22:47

Co se děje pánové?Žádné další hodnocení na ALFU a TT :(

DUF
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27.05.2007 19:43
Bydliště: Brno-venkov

15.04.2008 22:15

Našel by se někdo na okr.Brno-venkov kdo by mi nechal ošaht,případně vystřelit z K100,ALFA,TT9?Vím že bych něco našel někde k zapůjčení na střelnici,jsem ale úplnej začátečník a jen si vystřelit by asi nebylo úplně to pravé!Když mi ke konkrétní zbrani ještě majitel řekne své zkušenosti,tak je to hodnotnější než si jen prásknout.

production
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 497
Registrován: 03.01.2007 9:04
Bydliště: Vysočina

23.04.2008 19:05

ERFAS: tak se nám pochlub se zkušenostma :)

Uživatelský avatar
Radek07
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 321
Registrován: 13.11.2006 19:28
Bydliště: Brno-venkov

23.04.2008 22:00

asi před měsícem jsem byl na střelnici a vedle mě testoval nějakej střelec svou novou Alfu defender.

Ca. po každým dvacátým výstřelu se závěr nevracel až úplně dopředu, ale zůstával "viset" asi 5 mm vzadu, takže ten závěr musel dorážet rukou.

Střelivem to určitě nebylo, měl origo SB.

Nějak jsme se dali do řeči a musím říct, že z toho výsledku testování nové zbraně byl ten borec pěkně rozčarovanej. Zkoušel to i důkladně promazat a potom to bylo o něco lepší.

Neříkám, že je Alfa úplnej shit, za ty love hodně muziky, ale spolehnout bych se na ni nechtěl.

Uživatelský avatar
erfas
 
Příspěvky: 268
Registrován: 21.01.2007 18:23
Bydliště: Havlíčkův Brod

24.04.2008 20:47

Tak napíšu nějaké poznatky ze zkoušení Alfy Police. Co se týká střeliva vůbec není vybíravá, zatím jsem to vystřelil vše, co jsem do toho nacpal. jak tovární, tak i přebíjené. jediná uprava,co jsem musel udělat tak uprava hledí, které bylo trochu hnuté.takže ho vrátit nazpět. jinak chování při střelbě, jak mířené a tak trochu akční mě mile překvapilo, i přesto,že jsem čekal větší tančení v ruce, když je to kus plastu. Velmi ke zklidnění zbraně přispěla ta těžká hlaven. Zatím bude testovat dál a napíšu další zkušenosti :wink:

MCM
 
Příspěvky: 137
Registrován: 24.05.2007 12:50

27.04.2008 8:26

Ohledne nedovirani zaveru Alfy Defender, uz jsem to tu psal do jineho vlakna, vse je zpusobeno kratkou komorou, sekaji se vzdy z krabicky stejne naboje, ty ktere jsou v horni toleranci delky. Po prodlouzeni komory jiz pistole neselhala ani jednou. Jak tak koukam, tak je to bezna zavada, ktera pekne kazi povest techto pistoli. Mimochodem vystruzeni komory, je jedina vec, ktera se na te pistoli dela v Brne, pistole prijde uz hotova z Tanfoglia, vcetne kufriku s napisem Alfa Defender.


Reklama

production
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 497
Registrován: 03.01.2007 9:04
Bydliště: Vysočina

04.07.2008 7:57

Tak kolik mají Vaše alfy nalítáno a furt v pohodě?

franco
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 45
Registrován: 21.05.2008 16:22
Bydliště: sever jihu Čech

04.07.2008 9:08

Do dnešního dne cca 2.500 a v pohodě, bez jediného problému. ...ťuk, ťuk...

production
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 497
Registrován: 03.01.2007 9:04
Bydliště: Vysočina

04.07.2008 11:49

0 závad? Jaké používáš střelivo?

franco
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 45
Registrován: 21.05.2008 16:22
Bydliště: sever jihu Čech

04.07.2008 12:00

Ano, 0 závad, nepočítám-li uvolněné hledí, které se mi posouvalo až vypadlo :? , ale to neberu jako závadu. Jinak při střelbě bez vady, žádné kouslé nábojnice, nedovřený závěr či jiné nepříjemnosti. Ale radši to zaťukám. Mám ji v 9mm, střílím z 80% SaB FMJ - klasiku. Nejradši mám od SaB nontox (TFMJ), nešpiní tolik. Občas střílím Magtech a minimálně SaB training.

production
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 497
Registrován: 03.01.2007 9:04
Bydliště: Vysočina

04.07.2008 23:30

Tak to gratuluji, zkuš ještě Limity, docela by mě zajímalo jak bude fakčit s nima, ale svůj prvotní účel zplnila. Můžu koupit TT (bez lišty) za slušné love a nebo bych vzal Alfu Defendera s lištou nebo bez tak vyzvídám.

bagy
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03.08.2008 23:36

11.05.2009 21:25

Re:

DUF píše:Co se děje pánové?Žádné další hodnocení na ALFU a TT :(



Ahoj DUFE :D -Já dávám hlas TT!!! Mam ho v 45ce a 100% spokojenost!!! Přesná, spolehlivá a v 45ce účiná obraná zbraň.

Uživatelský avatar
Muaddib
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 17
Registrován: 23.11.2009 17:58
Bydliště: Tábor

01.08.2011 17:40

Re: Nove pistole ze Strakonicke CZ + Alfa Proj

Nějkaou domu mám TT9 (ta verze s lištou) a teď už běhá OK.

Reklamoval jsem zásobník (ale ani teda ty dva nový nefungujou, co se týče záchytu úplně spolehlivě).

Ogivály to konzumuje s přehledem, komolé kužely (olovo) mají tendenci se zasekávat o spodní hranu skluzavky... přičítám to zásobníkům, protože, pokud je šuple naládované, tak náboje "vepředu" nic nepodpírá a rovnají se jenom tlakem náboje níže na okraj (takže závěr, když jede dopředu, náboj "sklopí" střelou více dolů a tam, kde si ogivál najede, tam se kkužel zastaví) při ne-plném zásobníku (cca 10 ks) funguje OK...

střílí pěkně (v mém případě rozhodně zbraň limituje střelec), ten chybějící kus závěru za muškou mi vůbec nevadí.

ve zkratce bych řekl, že je to dobrej kvér ale furt mě trápí ty zásobníky... :/

(na druhou stanu mám prd nastříleno, takže kdoví... zatím cca 500ks)

Uživatelský avatar
SEXYaSMYSLNY
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 435
Registrován: 20.09.2010 3:01
Bydliště: Slovácko

01.10.2014 11:50

ČZ TT

http://www.zbranenaobjednavku.cz/catego ... ategory=95

Co si myslíte o tomto? V akci mají kvéry v .40 a .45 za 8700 Kč. Ne že bych to potřeboval, ale zajímalo by mě více uživatelských vlastností, hlavně teda životnost? jako nějaká houm defens šuplíkovka by to nemuselo být špatné...

Doufám, že tu není příslušné vlákno, nic jsem nenašel.

Jkirr
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 159
Registrován: 13.02.2014 21:04
Bydliště: Chomutovsko

02.10.2014 20:44

Re: Nove pistole ze Strakonicke CZ + Alfa Proj

taky by mě to zajímalo, střílel jsem z devítky rychle se mi to začalo sekat ale kamarád jak jsem zjistil to asi rok nemazal :-), vzhledem k přílivu cik... do okolí bydliště a z toho důvodu se blížící nutnosti změnit bydliště na novou pěknou zbraň asi peníze nevyjdou tak tahle akce je zajímavá, škoda že to není v devítce to bych asi hodně váhal zda do toho nejít

AK74man
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 101
Registrován: 03.11.2013 10:35
Bydliště: Severni Morava

30.12.2014 20:22

Re: Nove pistole ze Strakonicke CZ + Alfa Proj

Kolega hodně uvažuje o koupi TT9/45 ale rád by si ji osahal nenašel by se někdo z okolí Opavy nebo okolí a byl by ochoten nechat kolegu si zbran osahat v popřípadě nechat vystřelit :) dík

Uživatelský avatar
kubi
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 44
Registrován: 18.10.2013 11:29
Bydliště: Opava/Troppau

05.01.2015 0:50

Re: Nove pistole ze Strakonicke CZ + Alfa Proj

AK74man: V Ostravě naproti Karolině ve zbraneostrava.cz je mají vystavené. Taky jsem o nich uvažoval, tak jsem si je tam byl omacat... sice je lepší si vystřelit ale na druhou stranu já už tam zjistil, že mi nesedí úplně 100% v ruce a koupil jsem jinak :)

snad jsem pomohl... 8)

sojcik
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 212
Registrován: 05.08.2009 22:58

10.02.2015 23:26

Re: Nove pistole ze Strakonicke CZ + Alfa Proj

Hodím do placu nějaké své první dojmy z TT45, snad někomu pomohou. Při návštěvě nejmenovaného puškaře z Prahy 7 mne TT 45 zaujala ve vitríně, cena 8700,-Kč vypadala lákavě a jelikož jsem o ní četl v nedávném čísle ZN, tak jsem si ji nechal během vypisování opravného listu ukázat. Na první pohled je mnohem hezčí než na obrázku a působí kvalitně udělaná. Ačkoli nemá výměnné hřbety, velice dobře mi seděla v ruce. Ptal jsem se puškaře, zda na ní má nějaké reference. Osobní zkušenost s ní nemá, ale prý je to nyní, po té slevové akci nejprodávanější nová zbraň. Reklamaci na ní neměli ještě nikdy žádnou a ani jí nikdo nepřinesl k opravě jakožto koupenou jinde. Vyběhal jsem tedy nákupko a pistoli si pořídil. Prodává se v červeném plastovém kufru bez loga, bez příslušenství, pouze s jedním zásobníkem. Dalších zásobníků ale na krámě mají plný sáček a cena 600,-Kč je za nový zásobník celkem rozumná. Po rozborce překvapí stopy po obrábění jednak na vnitřní straně závěru, jednak jsou stopy po broušení na tyčce vratné pružiny (přímo na ní i na tom kolečku, co se opírá o hlaveň). Chod spoušťe je u nataženého kohoutu vcelku dobrá, ale při promáčknutí to je hrůza, dráha dlouhá, ne zrovna hladká a velmi tuhá, připomání spíše mého druhoválečného Naganta. Ale zbraň je nová, spoušť se snad časem vychodí. Rám, hlaveň i vnitřní součátky bezproblémové, zbrań je až moc důkladně promazaná.
Celkově shrnuto: Za bezkonkurenční cenu 8700,-Kč získáte novou, moderní, plastovou pětačtyřicítku, z vnějšku hezky vypadající, dle puškaře bezproblémovou, s dvouletou zárukou a nejspíš bezproblémovým servisem. Za moderní konkurencí zaostává absencí výměnných hřbetů (ale drží se velmi dobře i bez nich), railu pod hlavní (na Glocku ho mám a stejně nepoužívám) a jen jedním zásobníkem. Zpracování, chod závěru a spoušť nenadchne ani neurazí. Za původní cenu 17.400,-Kč je ale ve srovnání s konkurencí prakticky neprodejná, o čemž vypovídá u tormentačního lvíčka číslo 04, t.j. prodaná až téměř 15 let po výrobě (zkušebně) díky akci s poloviční cenou. Kdo chce moderní plastovou pětačtyřicítku a nechce kupovat v komisi ani dávat 17 tis. +, tak by o ní měl uvažovat.

Uživatelský avatar
RedCrown
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 201
Registrován: 24.09.2011 14:43
Bydliště: Liberecko ____________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

02.01.2016 22:56

Re: Nove pistole ze Strakonicke CZ + Alfa Proj

neměl by někdo rozkres TT 45? Děkuji za jakékoli podklady.

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / CZUB+CZ Strakonice+ZVI+Alfaproj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník