jantar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 211
Registrován: 27.04.2009 19:28

20.06.2015 14:21

Re: CZ P-07 + CZ P-09 ex. DUTY

To buhdeste:
Tu rozšiřující se spáru směrem kupředu jsem již viděl na P 09 ve více případech.Dnes je na Huntingu k prodeji Sig P 250 a na prostředním snímku je zcela evidentně vidět ten samý problém,směrem dopředu rozšiřující se spáru mezi závěrem a tělem,myslím si,že to ničemu nevadí,pouze to není estetické,a chce to střílet,až bude některá pistole/P 09/mít tak 15 k ran,tak se teprve podělit o případné problémy.Na tu bídu je poměrně velmi dobře zpracována a poměrně se s ní dobře střílí.Kdyby P 09 měla takové problémy jako slovenská K 100 to by zde teprve byl pěkný mazec.Takže střílejme a ono se uvidí.

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

21.06.2015 15:25

Re: CZ P-07 + CZ P-09 ex. DUTY

Spíš kdyby P-09 byla aspoň tak dobrá (včetně servisu), jako Kačena, tak to by byl mazec :D

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

01.08.2015 22:18

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Tak vzhledem k tomu, že Springfield XDS u nás asi nebude nikdy, zřejmě budu muset šáhnout po SW MP9 Shield. Pověděl by mi někdo zkušený jak dlouho se tento model dělá, jestli to není již nějaký starý model a nebude v nejbližší době nový. Nikdy jsem SW neměl, ale čím dal tím více se mi začíná líbit..A taky nemůžu nikde najít nějaké dopňky jako dobré pouzdro atd..Díky

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

03.08.2015 18:17

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Tak dnes jsem si jel pro SW MP9 Shield, bohužel prodán a čekání do 14 dnů.

Tak teď nevím, počkat ?

Ještě mi nabízeli
GLOCK 42 - 9mm browning
GLOCK 43 - 9
WALTHER PPS - 9

Nejsem žádný střelec který by chodil často na střelnici, jestli se tam dostanu jednou za 1-2 měsíce budu rád. Jde mi jen o to mít něco na obranu, skryté nošení. Většina má Glocky a tak bych rád měl a zkusil něco jiného a do SW jsem se nějak zakoukal..Bohužel jsem ji zatím neměl v ruce. Druhá varianta PPS. Je tu někdo s MP9 SHIELD ?

mihlit
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 326
Registrován: 21.01.2015 19:38
Bydliště: Brno / HK

03.08.2015 19:47

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Ty jsi chtěl shielda s pojistkou nebo bez? Já si vybral klasickou verzi s pojistkou a ta nikde není. Ani importér banzai mi neodepsal, kdy se čeká další zásilka. Jestli tobě řekli, že za dva týdny bude, byla by to dobrá zpráva.

Jinak střílel jsem i z g43 i z pps. Obě zbraně hodnotím velmi dobře a kdybych nechtěl pojistku, vyhovovaly by mi obě.

Z pps se mi střílelo lépe i příjemněji jak z glocka, ale tři rány z padesáti se mi kously ve výhozním okénku. Kupodivu to byl vždy první nebo druhý náboj a při mířené střelbě obouruč. Rychlá střelba i střelba jednoruč slabší levačkou kupodivu bez problémů.

Z g43 mi střelba přišla tvrdší, méně se mi líbila spoušť, ale bylo to bez jediného zaváhání obouruč i jednoruč.

Z pps jsem střílel z opůjčované zbraně střelnice, glock byl skoro nejetý.

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

03.08.2015 22:01

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

tady u nás na Leiku měli s pojistkou, alespoň dle foto. Jinak jsem nikdy nenosil zbraň s nábojem v komoře, tak pro mě není důležitá. Když to tak ale pročítám, nic na to nelze sehnat jako pouzdro apod. Nakonec snad skončím u G43.


Reklama

filmovymaniak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 407
Registrován: 13.02.2005 16:25

04.08.2015 16:10

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

ahoj, když už vybíráte vhodnou zbraň berte v úvahu délku záruky a cenu a taky dostupnost náhradních dílů.
Jak je na tom se zárukou Walther a S&W oproti glocku, který má záruku 5 let?

Uživatelský avatar
M M
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 295
Registrován: 07.05.2015 17:07
Bydliště: Wienerschnitzel mit Budweiser Bier

04.08.2015 17:04

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Ono samozrejme aj taketo prakticke otazky su dolezite, ale tazko ist do Glocka ak ti jednoducho nesedi :roll:. Ale u zbrane na nosenie by som zase necakal az take extremne pouzivanie (ten SW MP Shield by to inak mal v pohode ustat) aj ked zoberiem pravidelny trening. Moja skusenost je ze puzdro si vyberies +- na podobnu zbran podla velkosti - pokial to bude koza alebo latka tak ti bude sediet bez problemov. Mieridla sa pripadne daju objednat od germanov.

Samozrejme si mozes pruziny a iny potencialne spotrebny material objednat dopredu, pochybujem ze by s nejakou hlavnejsou castou by bol tak skoro problem. Inak ti fakt zostane len Glock a pripadne GPcko (mimochodom tiez 5 rokov zaruka :D).

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

04.08.2015 17:31

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Díky za odpověď. Na tu záruku jsem vůbec nepomyslel a to je taky důležitý, i když to co já nastřílim za rok je nic..Jenže nikde se ta záruka neuvádí tak netušim kolik má Shield a Glock. Jestli platí jen ta 2 letá.

Pravda je, že když nad tím přemýšlim co se týče servisu, doplňků a dílů, tak tam je jasně pro Glocka. Na Shielda nic a dovoz taky vázne a z banzai nikdo nereaguje. Nedovedu si představit reklamovat Shielda. Já chtěl jen zkrátka něco jinýho než všichni Glocka a i když nemám velký ruce bude se určitě Shield držet líp.

Zatím jsem domluven, že jsi v sobotu zkusím Shielda, G43 a PPS a rozhodnu se tam..

Uživatelský avatar
M M
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 295
Registrován: 07.05.2015 17:07
Bydliště: Wienerschnitzel mit Budweiser Bier

04.08.2015 17:52

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Zaruka je 2 roky pokial viem aj na Walther, aj na SW. Bohuzial ta dozivotna co davaju v USA u nas neplati :D. Walther na tom bude s dostupnostou nahradnych dielov urcite lepsie nez SW. Inak presne ten isty problem s vyberom som riesil ... tiez som nechcel obligatny Glock / CZ ... a skoncil u SW.

Grand Power ti inak nesedi ? Na jesen je slubena Q100ka - a kedze budu vsetky varianty ako pri K100, bude aj mala na nosenie. Zaruka 5 rokov, co viem tak pristup k reklamaciam nadstandardny.

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

04.08.2015 18:31

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Grand Power je super a ta záruka taky, ale nemaj nic malýho, lehkýho na skrytý nošení, takže jsem dál nekoukal. Pak ještě Taurus Model PT-132 Millennium PRO, ale ten vůbec neznám. Teď jsem koukal na srovnání Shield a G43 na youtube a Shield byl teda lepší..

ondrush
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 60
Registrován: 20.09.2013 13:29
Bydliště: Brno

04.08.2015 19:16

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

"malýho, lehkýho na skrytý nošení" si pre seba definujes ciste ako single stack prcka, ze? tam toho fakt potom moc nie je a tiez som na zaciatku bol vyberovo zhruba tam kde ty. Vtedy u mna prevazoval PPS, nakoniec aj tak vyhral (polo)subkompakt s dvojradym zasobnikom.

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

04.08.2015 19:17

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Vono bude výrazně lepší se vykašlat na YT a vodzkoušet si to sám :wink:

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

04.08.2015 22:00

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

To já jenom tak koukám na různá hodnocení a videa na YO, samozřejmě v sobotu si vyzkoušim všechny 3 na místě a rozhodnu se. Jinak jsem našel, že SW má taky 2 roky záruku, jen si nedovedu představit jej případně reklamovat, pač dovozce zřejmě nefunguje jako MPI s Glockem. Bohužel k tomu budu muset přihlížet..

Ještě se zeptám co to vyhazování u PPS, dá se na to zvyknout ?

hajnrich
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 609
Registrován: 06.11.2007 19:20
Bydliště: Ústecký kraj

05.08.2015 6:38

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Prošel jsem si stejným výběrem a nakonec to u mne vyhrál PPS díky své "placatosti", kvalitou zpracování, přesností a možnosti volit zásobníky s kapacitou 6 až 8 nábojů. Na to vyhazování zásobníků jsem si zvykl rychle, mačkám páčku ukazovákem střílející ruky.

filmovymaniak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 407
Registrován: 13.02.2005 16:25

05.08.2015 11:01

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Mně se na Kahru těsně po záruce rozpadla "soustava vratných pružin" . Prostě pokud je ta tyčinka plastová tak po nějakém čase praskne, protože je pod tlakem. U některých glocků se používá taky soustava dvou pružin, takže to se může stát i u nich.

Chci se zeptat na vratnou pružinu u G43 je ta vodící tyč ocelová nebo z plastu?
Obrázek

Rendo
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 158
Registrován: 11.05.2010 12:02
Bydliště: Svitavy

05.08.2015 13:36

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Je z plastu.

Po prázdninách by snad už měly být v prodeji stojiny spouště od Ghostu a o něco dříve originál od Glocka. G43 má příšerný chod spouště, jeden z nejhorších s kterým jsem se setkal.

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

05.08.2015 15:05

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Plastová tyčka, plechovej návlek. Jinak k tý spoušti, nepřijde mi extra horší oproti běžnýmu GLOCKu, nicméně to není omluva :D No, jakmile budu mít čas tak, vzhledem ke svý zhejčkanosti, do G43 nasypu dvoukilovou stojinu...už jsou.

Uživatelský avatar
Chamakh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01.10.2012 23:33
Bydliště: Fr.Lázně

05.08.2015 22:22

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Tak jsem dnes byl na střelnici a vyzkoušel si PPS které jsem chtěl původně, MP9 a G43. Musím říct, že MP9 se mi držel nejlépe a taky se mi z něj střílelo nejlíp a pokud by měl dobrou podporu, šel bych do něj. Když to ale zvážim, zřejmě půjdu do G43 hlavně kvůli servisu, dostupnosti dílů a doplňků, nedovedu si představit shánět věci na MP9 případně ty problémy s reklamací..

cipis
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 528
Registrován: 02.06.2012 19:14
Bydliště: blízko Brna

05.08.2015 23:36

Re: pomoc s výběrem vhodného recyklátu

Ty to plánuješ mít furt rozbité? A při reklamaci platí jiné než zákonné podmínky?
A jaké doplňky jsou k tomu potřeba? Pouzdro je stejně nejlepší zakázkové.
Nevím, ale za podstatné považuji to, jak se mi to drží a jak se mi z toho střílí ... Předpokládám to máš na každodenní nošení, takže stejně budeš/máš další pistoli, třeba fullsize, na střelnici ...

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků