Uživatelský avatar
andreapipo
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12.01.2009 9:04

12.02.2011 23:27

Re: Pistole na revolverové náboje

Zdravím pánové, nechci zakládat extra vlákno a tohle se hodí. Znáte někdo pistoli finské firmy SAKO TRIACE SPORT. Jde o pistoli se třemi hlavněmi, .22LR, .22Short a na revolverové náboje ráže .32SWL. Má tady s ní někdo nějaké zkušenosti. Viděl jsem jí na německé burze za 282 Euro, ale do konce zbývaly ještě dva dny, takže nevím na kolik se v závěru vyšplhala. Tady v Čechách marně pátrám, na nic takového jsem nenarazil. Podle fotek by se mi to moc líbilo, ale praktické zkušenosti by se také hodily. Ty německé stránky jsem bohužel ztratil a zapomněl kde to bylo. Děkuji za názory.

Uživatelský avatar
Oldřich jandera
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 123
Registrován: 14.05.2006 13:41
Bydliště: Čechy

08.03.2011 23:56

Re: Pistole na revolverové náboje

SAKO TriAce mám, dalo to dost práce ho sehnat. V ČR je asi jen 6 kusů pistolí SAKO, ale polovina je starší model 22/32. Je fo skvělá pistole, kvalitně provedená, z kvalitní oceli.
Ve své době se jednalo o jednu z nedražších sportovních zbraní, navíc se až na vyjímky prodávala jen v soupravě tří ráží.
Je pověstná přesností a životností, má jedinečnou spoušť s velikým rozsahem nastavení. Snad jediným nedostatkem je poměrně značná hmotnost, pro kterou se nehodí pro mládež a ženy.
Cena TriAce v dobrém stavu se pohybuje mezi 450,- - 600 Euro za dvě ráže, kompletní sestava tří ráží i více.
22-32.jpg


a takhle střílí:
http://hem.bredband.net/nfdt/32SWL/index.html
http://hem.bredband.net/nfdt/32SWL/index.html

Uživatelský avatar
andreapipo
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12.01.2009 9:04

09.03.2011 6:42

Re: Pistole na revolverové náboje

Děkuji za odpověď. Podle toho testu ale vychází podle mně nejlépe ten Manurhin, ale hlavně ne s náboji SB. To je smutný příběh, tedy ty náboje. No, teď jsem si udělal radost s Baikalem IŽ 35M, takže o .32 SWL zatím neuvažuji, ale do budoucna asi skončím u Alfy .32 SWL. Přeci jen je nejvíce dostupná, :) a taky univerzálnější svým použitím - VP, VStP, VPs.

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Pistole - ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků