MartinRst.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 06.03.2012 19:14

25.08.2014 22:05

Re: pistole APS STEČKIN 9mm Makarov

Všechny nabídky na APSky, které jsem kdy viděl, zatím vždy obsahovali i pouzdro-pažbu, naopak kolikrát přidají dodavatelé i nějakou tu pažbu na víc. Němci je k pistolím výslovně do dodávky nechtějí a samotná pažba je tam každému na nic. U zásobníků a závěsného řemenu je situace malinko odlišná.

Uživatelský avatar
ls007
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 305
Registrován: 10.06.2014 13:46
Bydliště: Praha

25.08.2014 23:39

Re: pistole APS STEČKIN 9mm Makarov

Výborně, máme tu nejpovolanějšího. :)
Zeptám se tedy přímo: co bude k těm Stečkinům za příslušenství? A taky: kdy budou? Alespoň rámcově - za měsíc, na vánoce, příští rok?
Díky.

MartinRst.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 06.03.2012 19:14

26.08.2014 19:49

Re: pistole APS STEČKIN 9mm Makarov

Na rovinu:
K příslušenství APS semi- nebudeme tu přeci provozovat komerci, k tomu jsou určeny stránky výrobců, prodejců atd.
K termínu uvedení na trh : poslední dobou začíná ze Zkušebny ,,vát podivný západní vítr". Snad až ze Západního vojenské okruhu. Ten kdo si tam s nikým netyká nebo není ochoten přistoupit na nesprávní poplatky případně dárky, což je případ asi všech férových obchodníků, obdrží často na své žádosti překvapivá úřední rozhodnutí. Jejich řešení právní cestou trvá bohužel měsíce i roky. Jsou tu dokonce signály z Vnitra, že se Zkušebna snaží prosadit zákaz veškerých tzv. ,,předělávek" automatů na samonabíjecí. Takové téma je však snad už na samostatnou diskusi.

Uživatelský avatar
ls007
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 305
Registrován: 10.06.2014 13:46
Bydliště: Praha

26.08.2014 22:47

Re: pistole APS STEČKIN 9mm Makarov

Moc jste mě teda nepotěšil. No nic, za ušetřené penízky koupím náboje a čas na střelnici, a budu trpělivě čekat.
Pokud nechcete to příslušensví vypisovat "na sklo", můžete mi poslat PM? Čestně slibuji, že to sem bez vašeho souhlasu nebudu kopírovat. :)

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Pistole - ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník