V jaké ráži máte Kodiak Express?

.50
2
8%
.54
0
Žádná hlasování
.58
4
15%
.72
20
77%
 
Celkem hlasů : 26
Krabat
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10.04.2011 13:24

15.03.2017 12:41

Re: Perkusný dvojak Kodiak

Děkuji za odpovědi i diskusi. V mém případě to chytlo poměrně nečekaný spád. Flintu jsem ukázal kolegovi, který si jí prohlédl a zkoušel hrubost vevnitř s tím že je to jen vidět a není důvod se toho zbavit. Pak jsem ji před odcestováním uložil u otce i s tím příběhem a včera si pro ní byl. Táta mezitím odlil minie a nasadil je na vytahovací šroub a hlavně jimi protáhl. Pak to vzal kartáči a po problému ani stopy. Flintu mi vrátil se slovy o ještě hodně mladejch lidech...

Hezký den všem!

navip
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 961
Registrován: 24.09.2010 14:37
Bydliště: okr.Český Krumlov

15.03.2017 22:23

Re: Perkusný dvojak Kodiak

To je dobře, že to táta zaleštil, taky pokud by jsi měl omlácenou pažbu tak to mohl přebrousit a udělat novou polituru, a odřené černění opravit. To vše by bylo v pořádku pokud by obchodník na takové, nebo i větší chyby dal přiměřenou slevu, když už takovou zbraň dodá zákazníkovi.
Bohužel opak je pravdou, odmítání uznat zjevnou vadu k reklamaci a pokud zákazník trvá na svém, pak zastrašování typu - dobře, přineste zbraň a doklady, ale počítejte s tím, že pokud výrobce vadu neuzná a je to jen na něm, zaplatíte dopravu tam i zpět a to je velmi drahé - má osobní zkušenost. Takhle si výsledek 3/4 roku čekání a zaplacení 30 000,- nepředstavuji.

JK258472
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 201
Registrován: 21.12.2014 11:04

07.05.2017 14:19

Re: Perkusný dvojak Kodiak

Já jen dodám že kodiaka v 72 mám z německa a s kvalitou nemám problém, hezké zboží a dobře zpracované. Pokud mi bude někdo tvrdit že zboží je všude stejné tak si tvrdit může, protože kus co jsem koupil zde v Praze v DAVE je trochu hrůza s špatné zpracování a dně hlavně jemná důlková koroze po nástřelu pravděpodobně nevyčištěno jen zapatláno vazelínou.

Další nákup byl v německu a když jsem na prodejně viděl toho kodiaka v perfektním stavu hned jsem ho bral .

Předchozí

Obsah fóra / Zbraně / Black Powder

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník