podvlada
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: 12.01.2016 17:46
Bydliště: Plzeň

04.01.2020 19:57

P: Schmidt Rubin K31 s puškohledem a přebíjením

Prodám nevyužitou pušku Schmidt Rubin K31, včetně puškohledu a veškerého přebíjecího příslušenství.

Přivezena ze Švýcarska firmou Panzer.cz, kde ji měl podle papírku pod botkou nějaký záložák, pak u mě. Mám ji asi rok a půl a vystřelil jsem z ní celkem tak 150 nábojů. Nemám na to prostě čas.


Puška Schmidt Rubin K31:
Ráže 7,5 x 55 Swiss, velmi pěkný vývrt, bezvadná spoušť, trochu otlučené dřevo. Komplet sčíslovaná.
K pušce mám řemen, krytku ústí, původní mířidla místo kterých je montáž puškohledu. Lze jednoduše vrátit do původního stavu.
Jediná vada na kráse je chybějící šroub na jednom kroužku kolem pažbení, na tom, co je dál od ústí. Zkoušel jsem, jestli má pažba vliv na přesnost a bohužel upadl na střelnici na zem a již nebyl k nalezení...
K pušce ještě 40 S&B, 37 Prvi Partizan a 10 originálních GP11 nábojů, asi 60 nábojnic s boxer zápalkou a i nějaké s berdanovou (originální GP11).
Můžu nechat i "sandbagy". Levná čína, ale fungují dobře. Plněné praným pískem do bazénové filtrace - těžké, ale nepráší.
Zbraň kategorie C, ZP nutný, ale bez nákupního povolení.


Puškohled Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout:
Pěkný čistý obraz, tenký nitkový kříž. Klikací komínky. Verze Scout = prodloužený oční reliéf, je tedy možné do něj koukat cca ze 30cm vzdálenosti. Pušku nejde nabíjet pomocí rámečků, ale vyhazování nábojnic to nevadí.


Přebíjení:
Jednooperační lis Lee Breechlock Challenger na rychloupínací výměnné kroužky na matrice
Matrice Redding Full-length dies s lepšími aretačními kroužky Hornady
Lee matrice univerzální odzápalkovací, náhradní jehla
Jednoduché zkracování nábojnic Lee Precision Case Conditioning Kit
Delaborační kladívko
Mechanická váha Lee Safety Powder Scale
Mazání nábojnic Dillon a univerzální držák nábojnic Frankford Arsenal
Asi 40 S&B celoplášťových střel a asi 70 poplastovaných olověných Ares střel.
Střelný prach Lovex D073.5 (klasický puškový) a D036 (pistolový - zkoušel jsem "slabou" navážku zde z fóra, funguje to, ale nebyl jsem spokojen s přesností) - oba sotva použité
Asi 400 zápalek
Další drobnosti

V podstatě kompletní příslušenství na přebíjení ráže 7,5 x 55 Swiss bez potřeby cokoliv dokupovat. Vše vysvětlím a ukážu.


Za komplet vše dohromady bych rád rovných 20000,- Kč.
Předání Plzeň nebo okolí dle domluvy.

Více foto do soukromé zprávy nebo mailem.

PS: Inzerát je založen znovu, protože mi byl automaticky přesunut do archivu, aniž by k prodeji došlo - viz pravidlo č. 3 burzy.

podvlada
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: 12.01.2016 17:46
Bydliště: Plzeň

23.06.2020 9:01

Re: P: Schmidt Rubin K31 s puškohledem a přebíjením

Prosím o přesun do archivu.
Prodáno sice není, ale přes půl roku ji nikdo nechtěl, a je zbytečný ji chtít prodat za každou cenu, když to chleba nežere :-)

Obsah fóra / Střelectví / Burza - Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků