Uživatelský avatar
Alangorax
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 302
Registrován: 30.04.2013 10:50
Bydliště: Beroun

20.03.2018 10:00

P: Grand Power X-CALIBUR

Ahoj,

prodávám Grand Power X-CALIBUR (9 Luger) na rámu MK12. S pistolí jsem rok trénoval a závodil, tak dostala celkem za uši :) Ležela dva roky v trezoru a rozhodl jsem se, že je čas jí poslat dál. Vzhledem k tomu, že původní hlaveň už měla vůli v zamykacím šneku a tím pádem zhoršený rozptyl, poslal jsem celou pistoli do Grand Power kde provedli kompletní generálku. Pistoli jsem dostal ze servisu minulý týden. V rámu je vyměněno téměř vše, celý kontejner je nový, spoušťový mechanismus je nový, kulisa zamykání .... Ke zbrani je druhá hlaveň, spasovaná, testovaná a nastřelená v Grand Power. Nástřelný list nové hlavně z fabriky je u pistole. Zbraň je tak zase v perfektní kondici. Původní hlaveň je mimo volného šneku OK, čisté hluboké drážky, na trénink úplně v pohodě ... K pistoli je kompletní sada hřbetů, velké pojistky, záslepka pojistek pokud by je tam někdo nechtěl vůbec. Silnější a slabší vratná pružina, 3x zásobník. Kompletní servis stál jak nová K100, ale bylo mi líto jí nechat zlikvidovat. Je potřeba 2x NP, jedno na pistoli a druhé na druhou hlaveň. Výměnu hlavně v dokladu zbraně už dělat nebudu, stálo by to hromadu času.

Fotky jsou zde: https://photos.app.goo.gl/A3ps43cwd5bZn3Yx1

Praha - Beroun

14 500,-

kontakt přes SZ, většinou jsem tu dvakrát denně.

Alan

Uživatelský avatar
Alangorax
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 302
Registrován: 30.04.2013 10:50
Bydliště: Beroun

24.07.2018 8:31

Re: P: Grand Power X-CALIBUR

prodáno

Obsah fóra / Střelectví / Burza - Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků