Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

09.10.2017 22:11

:P Grand Power K100 (Historicky kousek, sberatelska) 1.Model

Nabizim pistoli GP K100. Jedna se o uplne prvni model tehle zbrane. Rok vyroby je 2003.
Serie "A". Vyrobni cislo je pouze 3 mistne, zacinajici trojkou. Dle informaci, serie A nebylo vyrobeno moc kusu, takze je to spise sbirkova zbran, pro nadsence.
Zbran je komplet scislovana, vypada velice zachovale. Je extremne dopasovana, minimalni vule. U tehle prvnich modelu byla pouzita opravu vysoce kvalitni ocel ! Ma velice tesnou komoru, takze basti jen origo strelivo a nebo velice kvalitni prebijenky, ktere jsou kalibrovane a zehlene.
Ja zbran poridil ciste nahodou, otestoval jsem ji cca 155 nabojema, a funguje spolehlive s velikou presnosti :-) Puvodni zamer byl takovy, ze si ji necham na mirenku, ale pred 14 dny jsem poridil jinou zbran, ktera se na mirenku hodi jeste lepe :mrgreen:

Co se tyka zbrane, jsem 3. majitel, ale netusim kolik ma nastrilene, ale odhaduju ze to bude jen par tisic, neni totiz vnitrek zaveru moc osoupany atp...Ke zbrani mam 2 zasobniky.

Jestli se nepletu, tak vyrobce Grand Power pri prodeji tehle prvnich modelu, garantoval celozivotni zaruku :wink: Coz je urcite velike plus. Nic mene, tahle zbran je opravdu spise urcena ke sberatelskym ucelum, protoze jich neni mnoho dochovanych :wink:
Coze se odrazi i v jeji cene do budoucna :mrgreen:

Cena je dohodou, ale ma orientacni predstava je kolem 13tis. Protoze je to opravdu rarita.

Lokalita: Zlinsky kraj

Kontakt a vice info: Jaromir8(zavinac)seznam.cz

Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

15.10.2017 11:38

Re: :P Grand Power K100 (Historicky kousek, sberatelska) 1.Model

Ocividne sberatelu tu moc neni :D Snizuju cenu, co treba +- 11500,-Kc :P

Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

18.10.2017 16:55

Re: :P Grand Power K100 (Historicky kousek, sberatelska) 1.Model

Zamknout :P Dekuji za prostor

Obsah fóra / Střelectví / Burza - Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků