Niripe
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 288
Registrován: 02.08.2006 13:19
Bydliště: Zlín

04.09.2019 14:29

P: Glock 19 gen 3 + příslušenství

Prodám můj Glock 19 gen 3, ráže 9 mm Luger.

Užívání:
Zbraň jsem měl 13 let, vystříleno odhaduji tak cca 6-7 tisíc ran. Evidenci nemám, jsem rekreační střelec. Bylo používáno jak přebíjené střelivo, tak tovární. Toho ovšem méně. Přebíjenky u dolní hranice navážek. Olověné střely v hlavni nebyli nikdy. Hlaveň jak zrcadlo, žádný vypadaný vývrt. Střílí přesně.

Nošení:
Zbraň denně nošena nebyla, známky nošení na povrchové úpravě nejsou.

Úpravy:
Z úprav pouze přeleštěna spoušť hned jak jsem jej koupil. Spoušt má hladký plynylý chod, snadno rozpoznatelný reset. Možná jsem měnil stojinu spouště (taky za originál Glock) za tu lehčí, ale nejsem si jistý, jestli jsem tam nevrátil tu původní. Jinak nic.

Poruchy:
Během let jsme měl jedinou poruchu a to prasknutou pružinku, co drží takové ty hmatníky pro rozebrání zbraně. Ta je tam cca rok nová. Jinak vše původní.

Zásobníky:
Známky používání nesou jen trochu zásobníky. A to nijak zvlášť. Ty byly uchovávány v trezoru bez nábojů. Pružiny jsou stále tak silné, že i teď je problém tam dát 15-tý náboj.

Důvod prodeje:
měl jsem silně pohmožděný palec silné ruky a zůstal mi na něm trvalý "otok", do kterého mi zařezává závěr při střelbě. Jinak bych zbraň neprodával. Byl jsem velmi spokojený. G19 mi velikostně sedí velmi dobře. Takže ač nerad, budu muset měnit za většího Glocka.

Ke zbrani:
- 2x zásobník na 15 ran
- orginální plastový kufr s molitanovým polstrováním
- originální plnička zásobníků Glock
- originální plastový vytěráček (nikdy nepoužitý)
- Originální návod EN/DE/ES/IT
- český návod, záruční list s razítkem původního prodejce

ZP a NP samozřejmostí.

Cena: 11.000,- Kč

Lokalita Zlín

Kontakt: niripe@seznam.cz nebo SZ

Niripe
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 288
Registrován: 02.08.2006 13:19
Bydliště: Zlín

12.09.2019 9:49

Re: P: Glock 19 gen 3 + příslušenství

Prodáno

Obsah fóra / Střelectví / Burza - Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků