Uživatelský avatar
Artifex
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 601
Registrován: 18.01.2009 17:51
Bydliště: Brno

05.06.2010 11:53

Re: Nošení v kotníkovém pouzdře

Nic proti gustu, mně se bez úchytu při běhu pouzdro kroutí kolem nohy, každý má kotník jiný. Jinak se mi tam do vnitřní kapsičky bez problémů vejdou 2 bonusové zásobníky bez nějakého extrémního nárůstu šířky
Untitled-1.jpg


Přidávám ještě foto nasazené pro porovnání tloušťky se zásobníky a bez:
1.jpg

2.jpg

Uživatelský avatar
Artifex
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 601
Registrován: 18.01.2009 17:51
Bydliště: Brno

06.06.2010 16:31

Re: Nošení v kotníkovém pouzdře

Ještě bych dodal že klasické Dastapouzdro (220-1) nemá dobře řešené zapínání zbraně v pouzdře. Má tam suchý zip který se dá přilepit kamkoli po pouzdře a je relativně dlouhý takže v praktickém použití by bylo potřeba buď tasit dvěma kroky nebo pro rozlepení použít druhou ruku. Toto se dá eliminovat vyztužením vnitřku toho suchého zipu (5 stehů rozříznout a pak 5 stehů zašít, nic co by nebylo zvládnutelné) a mezi ten suchý zip a popruh dát nějaký neohebný materiál, třeba kus tvrdšího plechu nebo já jsem tam dal 2 ocelové tyčky (procpal jsem to mezi oky stehů takže nebylo potřeba párat) a hned pouzdro získá o 100% větší užitnou hodnotu než při koupi.

pelanj
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 06.02.2014 18:53
Bydliště: Okres Beroun

08.08.2016 13:47

Re: Nošení v kotníkovém pouzdře

Objevil jsem kouzlo kotníkového pouzdra, nosím v něm Taurus 85. Jedině kotníkové pouzdro mi nepřekáží v autě. No a ani v práci to není nikomu podezřelé, což je pro mě důležité. Kalhoty nosím celoročně "kapsáče", takže s místem problém není. Teď uvažuji právě o G26, abych zvýšil kapacitu. Místo pro náhradní zásobník v kalhotách/na pásku ještě najdu. A do batohu můžu dát třicetiranný:)

Předchozí

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník