Uživatelský avatar
hetzer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 657
Registrován: 19.12.2006 15:37
Bydliště: Prostějov

17.02.2010 12:46

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

BARRY: ja myslim naopak ze je to tak lepsi, lidi se tam vykecaji a nejsou OT v odbornych tematech. na http://www.subarufanclub.cz to mame zrovna tak.
myslim ze zasadni rozpor je mezi puvodni predstavou zakladatele a tim co z toho vyvojem skutecne vzniklo. tedy rozpor mezi pranim a realitou

Uživatelský avatar
Jimi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1424
Registrován: 28.07.2006 19:09
Bydliště: Hodonín

17.02.2010 14:56

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Nabídky na moderování směřujte k Mitonu. Moderátoři zrovna nedávno navrhovali rozšířit řady, ale bez výsledku...

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

17.02.2010 19:49

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Nojo, ale to je tezke.

Na normalnich forech si moderatory organizuje admin, ci jinak pojmenovany "vrchni moderator". Vlastnik fora, pokud je odlisny od hlavniho admina, zasahuje jen v krajnim pripade.

Ja se nabidnul PiDiBimu, teda adminovi. Ne proto, ze bych mermomoci touzil po moci, ale proto, abych jemu (a ostatnim moderatorum) pomohl s dobrovolnou praci ve prospech nas vsech. Nabizet se komercnimu majiteli, ze pro nej budu makat zadarmo, se mi moc nechce. Ja vim, ze fakticky vysledek by byl stejny, ale psychologicky mi to nesedi.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8117
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

17.02.2010 20:53

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Tak by mě zajímalo jak to bude s Admixem ticho po pěšině.

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

17.02.2010 20:59

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

To mě taky, jenže bohužel s přístupem ala Pidibidi není šance na nějakou milost...Nikdo ani neodpověděl, co konkrétně porušil v posledním jeho prohřešku. Holt jak zaznělo v geniálních Černých baronech: Bez starosti, lidí je na světě beztak jako sraček :!:

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8117
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

17.02.2010 21:03

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

To je hnus velebnosti. :(


Reklama

glock69
 
Příspěvky: 530
Registrován: 27.12.2005 22:36
Bydliště: UH

17.02.2010 21:31

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Tak trochu mi to připomíná základní vojenskou službu. Platily jen dvě poučky:
Bod 1. Velitel má vždycky pravdu.
Bod 2. Nemá-li náhodou velitel pravdu, platí bod 1.

PatrikV
 
Příspěvky: 846
Registrován: 03.05.2008 13:07
Bydliště: Novojičínsko

17.02.2010 22:30

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Nemyslím, že to Admix nějak řeší, ostatně potkat jej lze na "spoustě" jiných fórech, až jsem se divil jak to všechno stíha.

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

17.02.2010 23:40

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Moderátoři si stěžují, že jich je málo, ale jak tak čtu, tak degradovali SW_FOXe. Tomu teda říkám logika. Dál to raději komentovat nebudu, taky bych mohl dostat roční BAN jako chudák Admix :evil:

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

18.02.2010 12:42

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Jojo, tak jak tak Pidibi s 4mikem vedou je to bída, admix ban, nejpracovitěší moderátor Bobr se na to už chtěl vykašlat sám a já prý nejsem objektivní :-) kdyby tady nebylo takové množství dalších rozumných lidí, tak bych sem už nechodil.

Uživatelský avatar
Loki_cz
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 285
Registrován: 02.09.2008 23:46
Bydliště: Kladno

18.02.2010 12:54

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Foxi: Jeste jsi zapomel na to ze jsi i Demagog :-) (doufam ze 4Mike vi co to slovo znamena a ze ja si timhle OT rejpnutim nevyslouzim ban).

Koukam ze u banu pro ADMIXe zadna velka zmena.. no ani se to nedalo cekat podle toho co zde ctu je jak Mike tak Pidibi za to ze je to opravdu opovrzenihodny jedinec.. holt se nevyplaci delat z adminu blbce.. na forech je to jako kdyz vas zastavi policajt.. kdyz se chce nejaky duvod se najde..

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

18.02.2010 13:00

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

glock1719 píše:Tak by mě zajímalo jak to bude s Admixem ticho po pěšině.

Zajímavý je že se Admixův ban neobjevil ani v příslušným vlákně, kdyby Tsunami nedal vědět tak to proběhlo potichoučku, že by si jeden ani nevšimnul :?

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

18.02.2010 16:25

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

sided: Myslim, ze admixova odmlceni se bychom si velmi brzo vsimli. :lol:
Nastesti je i na konkurencnim foru, takze nic se nedeje. :wink:

Tu nabidku na moderovani stahuji. Je zajimave, ze si PiDiBi stezuje, ze moderatori jsou prepracovani, ale zaroven se jednoho moderatora bezduvodne zbavi. Takze, pokud je opravdu potreba vice moderatoru, at si je Mitoni zaplati. Lezt zadarmo do tohodle vosiho hnizda se mi nechce.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

19.02.2010 9:43

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

jomekabi: ...na tvou nabidku nikdo nereagoval, jsem presvedcen ze na jeji stazeni reakce bude.

Uživatelský avatar
wolf
 
Příspěvky: 698
Registrován: 16.04.2008 0:06
Bydliště: Frydek-Mistek

19.02.2010 10:45

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

PiDiBi a 4mike jsou dobri pratele tak ze se navzajem vzdy podrzi, tohlemi rekl PiDiBi uz kdyz jsem mel svuj ban a byl to nejsilnejsi argument proc mi ho nezrusit i kdyz priznal ze jsem ho dostal v podstate za nic a ze 4mike mel asi zrovna spatny den protoze by normalne moji narazku jen ignoroval...
4mike mi vykladal jak tady naustale prudim a narusuji cinnost fora a degraduji praci moderatoru svojimi OT poznamkami, muj argument, ze jsem forum i sponzoroval, tak neni v mem zajmu tady delat bordel presel s odpovedi, te tohle ho nezajima a ze se proste neumim chovat.
Tak ze necekejte nejakou zmenu v tom ze by se 4mike chytil za nos a ban zrusil (on je prece neomylny a zelezny vladce banovou holi) a PiDiBi prece nepujde proti znamemu (mozna by dostal ban v realu od 4mike na styk a nebo jsou ze stejneho testa, nevim, na mini sraz co PiDiBi organizoval kdysi v GC sam ani nedorazil, tak ze jsme nemel sanci poznat co je zac)
Je skoda ze nekdo kdo je samoliby a presvedcen o sve vlastni neomylnosti muze byt moderatorem, ale bohuzel, svet neni idelani a spravedlnost neexistuje ani u soudu v realu, natoz tak na nejakem foru.

Mimochodem, uz kdysi jsem PiDiBi navrhoval ze se budu starat o jistou cast zdejsiho fora jako moderator (prideleni bylo na nem), protoze stejne po nocich tady visim skoro kazdy den, odpoved byla prvni ignorace a nasledne po nekolikerem upominani odmitnuti.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

19.02.2010 12:36

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Me pripadne ze od te doby co to prodal Mitonum tu atmosfera pomalinku ale jiste houstne a houstne... a jsem uz BOHUZEL presvedcen ze toto forum casem zajde na ubyte podobne jako driv onen server o kterem se nemluvi (i kdyz tam byly jine duvody)...

Tezko pestovat komunitu kdyz jeji bezni clenove kteri ji tvori nemaji pravo se vyjadrit k tomu koho mezi sebou chteji a koho ne, resp. vyjadrit se mohou ale je na ne zvysoka sr*no...

Neco jineho je nahodili prudic co je tu 14 dni i s cestou a neco jineho Admix ktery uz byl jak se rika soucasti inventare, pripadne mi to stejne jako by jste vyhodili treba Nekra, Alfa, Glocka, Foxe (kdyz uz neni MOD :roll: ) a asi 20 dalsich u kterych jsem presvedcen ze by se zvedla podobna vlna odporu...

Klicove slovo: sebereflexe...

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

19.02.2010 13:02

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Nemyslím si, že délka setrvání na tomto serveru, či počet příspěvků, je nějaké kritérium pro to, aby dotyčný nemohl být za recidivu vyhozen.

Až budu vyhozen já, tak doufám, že se nezvedne podobná vlna odporu, protože když tu nebudu, tak se to tady beze mě taky nepo....

Nikdo není nepostradatelný, či nenahraditelný...

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

19.02.2010 13:13

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Ale no tak.... :-) máme tě tu rádi a někdo tu "prudit jak Eminem" musí :-) hlavně seš člověk co něco dokázal, něco umí a něčemu rozumí, takže se ostatní mají od tebe co přiučit, a o výměně zkušeností, informací a tak to tu má být. Proti offtopicu a podobným blbostem jsem tu byl vždycky (snad s výjimkou vtipů a auditka ženský a zbraně :lol: )

Uživatelský avatar
Souska
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 16.07.2008 8:31
Bydliště: Praha

19.02.2010 13:25

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Já si rozhodně nemyslim, že to, že se někdo modovi postaví, stojí si za svym nazorem a neposadí se z něj na prde* je recidiva.

Ale chápu, že lidi co sem chodí, jsou prostě jenom klikači na reklamu :)

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

19.02.2010 13:41

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Alf: ja te do toho vyctu zaradil schvalne - ja vedel ze se ozves :)

Ba ne jiste ze nejde o delku registrace ci o pocet prispevku, to v zadnem pripade, jde o to ze Admix dostal BAN za minimalne podivnych okolnosti a spousta lidi podporila jeho navrat a o to me prave jde, vetsina je proti jeho v podstate trvalemu vylouceni a myslim ze vsichni se shodli ze ban na mesic by byl daleko vychovnejsi...

PiDiBi vzdycky pise neco v duchu ze demokracie tu nikdy nebyla a nebude, OK v tom problem nevidim, demokracii stejne nepovazuji za buhvi jak skvele zrizeni, diktatura bude vzdy ucinnejsim zrizenim jenze to jak se v ni zije je pak silne zavisle na kvalitach onoho diktatora, takova zeme pak muze o to rychleji vzkvetat nebo naopak upadat. Coz se odviji od spravnych kroku ci preslapu onoho diktatora... To co bylo fungujici a uspesne na zacatku nemusi nutne fungovat po zdarnem rozjezdu, kazdy system se v case vyviji...

Uvidime, cas ukaze, treba za rok sam uznam ze jsem se zmylil...

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků