Uživatelský avatar
wolf
 
Příspěvky: 698
Registrován: 16.04.2008 0:06
Bydliště: Frydek-Mistek

15.02.2010 10:44

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Presne tak jsme dopadnul ja, 4mike mi dal ban v podstate za nic, jen proto ze jsme mel "blbou pripominku" k jedne jeho vete. Kdyz jsem to probiral tehdy s pidibi, tak mi rovnou rekl, ze 4mike je divny, ale ze oni mu ten ban co dal nezrusi, protoze by tim snizili jeho prestiz, navic by se jim na to mohl vykaslat a dela tady hodne. Doporucil mi at si udelam novou prezdivku, zdarma mi ji aktivoval a ja jel dalsi pulrok na nove prezdivce s dalsi radou od pidibi abych u 4mike po 3-6mesicich zkusil stesti a napsal mu zda by mi ban uz treba nezrusil, ze uz budu slusny, hodny, mily a nebudu si dovolovat polemizovat a nedej boze odmlouvat ...
Uz tehdy jsem si dovolil polemizovat s timto systemem, ale holt diktatura je diktatura a tady na foru v uzavrene komunite je videt vice nez kde jinde co si kdo jak hoji.
Jsem zvedav kolik z nas co tady do toho topicu prispivame dostaneme taky ban ci varovani ze jsme si dovolili se ozvat a uz vubec si dovolili projevit nazor a pripadne rici pravdu...

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

15.02.2010 11:06

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Souska píše:.....
Záhadně zmizel ten příspěvek, kde admix odpovídá, na dotaz co s číslem zbraně. Že by jsme tu měli kapánek náznak alibismu ? :mrgreen: ...

možná stejní mimozemštani, jež mažou i ostaní OT zvratky :lol:

Uživatelský avatar
Souska
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 16.07.2008 8:31
Bydliště: Praha

15.02.2010 11:12

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

To bylo OT jak noha :lol: Normální rada. Vysvětli mě, v čem to bylo OT. Jako promiň, ale argumentuješ jako idiot.

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

15.02.2010 11:26

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Předně. Toto vlákno se mi jeví jako vcelku zbytečné. Nicméně, není důvod jej zamykat, zkušenost napovídá, že vyšumí samo do ztracena. Pokaždé totiž, když dostane BAN rádoby zasloužilý, dlouhodobý, k věci mající co říci uživatel s příspěvky v řádu tisíců, zvedne se vlna odporu, zakládají se protestní vlákna, spekuluje o osobních sporech a fundovanosti modů, objeví se návrhy na změnu pravidel, diskuse o směřování fora, upadající/vzkvétající odbornosti, zbytečnosti OT sekce ..atd., atd.
Svým způsobem je to úsměvné, ale pochopitelné.
Na druhou stranu je dobré si uvědomit, že je tady spousta uživatelů, kterým prostě vadí zbytečné OT "kecy", zaplevelování vláken, výkřiky do tmy, porušování pravidel...atd., atd.

Možná jsme si mohli zvyknout, že reakce ostatních modů na takovou událost většinou není, protože prostě není důvod na ni reagovat, nebo protože je už dávno prodiskutována v moderátorském vlákně, PM nebo "osobně". A v některých případech se k ní vyjadřuje i majitel fora.

NIKDY to není jen čirá libovůle samotného moderátora.
Pufiku a G-relaxi, pokud máte představu, že zde bude zasedat "Velký uživatelský chural" tak...prostě nebude. :)

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

15.02.2010 11:47

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Petzold: NIKDY to není jen čirá libovůle samotného moderátora.

Tak to stacilo napsat hned ze jste se o tom poradi a ze to nebyl jen 4Mike-ho ulet, pak je tedy vse "v poradku"...

Uživatelský avatar
Souska
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 16.07.2008 8:31
Bydliště: Praha

15.02.2010 11:48

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Takže jste se všichni shodli na tom, že admix dostane roční ban, některé vybrané příspěvky (čirou nahodou ty, který zrovna moc lidem nešli pod nos) budou smazány a nechali jste to na 4mike, teda pardon na mimozemstanech ?


Reklama

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

15.02.2010 12:12

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

někdo musí dělat špinavou práci a nechat si za to sr..t na palici

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

15.02.2010 12:17

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

wolf píše:Presne tak jsme dopadnul ja, 4mike mi dal ban v podstate za nic,..........


absolom píše:Ja dostal taky na prezdivku "Wolf" ban a to jen za to ze jsem si dovolil napsat vetu "Aspon budes mit co cist" kdyz moderator napsal, at uz nechame tech kecu o nicem (jo byla to drobna provokace, ale zase tak strasne to snad nebylo aby rovnou ban). Bez predeslych varovani, bez predeslych upozorneni, ci napomenuti a rovnou ban. Od te doby nejsem schopen se s nikym domluvit, ani to ze jsem byval sponzorem fora a tudiz urcite nemam chut zde nikomu nic zneprijemnovat nepomohlo, moderator co zazadal o ban pro mne se mnou nekomunikuje ani zde na PM ani na ICQ (4mike), PiDiBi mi rekl ze s tim nic neudela dokud mu tento moderator nerekne a jedine co mi bylo receno je, ze si mam udelat novou prezdivku a pod tou pokracovat, cimz mi ponekud unika smysl banu na danou prezdivku, spise mi to pripada jako nasledne mateni ostatnich uzivatelu, kdyz nekdo prispival pod jednim a nasledne pod druhym uctem a to jen proto, ze se mu moderator neni ochoten ozvat ani na opakovane prosby :( Zda se mi, ze se nejak celkove horsi zdejsi nalada :( a pristup k uzivatelum.



jj tehdy jsem si dovolil OT plkající jedince napomenout ve vláknu aby se věnovali tematu, že mne to nebaví furt mazat
načež jsi mi odvětil ve stylu "aspoň máš co číst"
co je to jiné než pruzení ? (řečnická otázka, nečekám odpověď)

dále již nehodlám reagovat na výpady vůči provozu fora, kolegům či mé osobě

připadá mi to totiž jako houf ......(doplň si minoritu) pokřikující o diskriminaci a rasismu, když jednoho z nich načapá s prackou v cizí kapse policajt :lol:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

15.02.2010 12:43

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

wolf píše:Uz tehdy jsem si dovolil polemizovat s timto systemem, ale holt diktatura je diktatura a tady na foru v uzavrene komunite je videt vice nez kde jinde co si kdo jak hoji.
Jsem zvedav kolik z nas co tady do toho topicu prispivame dostaneme taky ban ci varovani ze jsme si dovolili se ozvat a uz vubec si dovolili projevit nazor a pripadne rici pravdu...


Snad už jen tolik: v opravdu "tuhé" diktatuře by tohle vlákno dlouho nevydrželo. :) Nicméně na tomto foru nikdy žádná "pravdolásková" demokracie nebyla, není a pevně věřím že ani nebude.

Jen bych měl jednu radu.

Jezdíte na silnici vpravo ? Stojíte na křižovatce na červenou ? Potom dodržujete pravidla.
Nevidím tedy důvod, proč nedodržovat i pravidla místní. Jsou jasná a stručná. Stačí si je přečíst.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

15.02.2010 12:49

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Petzold píše:........ Stačí si je přečíst.

dovolím si oponovat, nestačí
stačí je respektovat
cituji z registračních podmínek:

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to jen možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Proto musíte vzít na vědomí, že všechny příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvků od těchto lidí), a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Registrací souhlasíte s těmito pravidly: Závazná pravidla. IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána a v případě žádosti bude předána orgámům činným v trestním řízení. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení, nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována..................

Uživatelský avatar
Loki_cz
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 285
Registrován: 02.09.2008 23:46
Bydliště: Kladno

15.02.2010 14:28

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

On Admix publikoval nejaky nezadouci material?
Mno v puvodnim oduvodneni k banu (ktere jsi pak zeditoval a přepsal) jsi uvedl odkaz na příspěvek (který jsi pak i smazal) kde Admix poradil osobě která se zeptala kterak retusovat cislo zbrane.
Takze byt to bylo OT tak to bylo OT s urcitou informacni hodnotou ktera se vztahovala k danemu tematu.

Takze mozna je admix trouba ze pise OT ale nejak se mi nechce verit ze napsal neco tak strasneho, aby si zaslouzil rocni ban.

Takze vzhledem k reeditacim vlastnich prispevku a mazanim "dukaz" spolu s zvlastni delkou trestu to opravdu vypadá že tentokrát se projevilo neci uražené ego.

A argumentovat to tim vzdyt si muze udelat novy acc.. to si snad delate srandu ne?

Uživatelský avatar
GMatysek
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 213
Registrován: 08.09.2008 13:54
Bydliště: Praha

15.02.2010 17:05

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Petzold :-> U každého z místních adminů už jsem narazil na "zákrok" u kterýho jsem si řek, že byl podle mě zbytečný nebo jiný, než bych volil já. A věřím, že se to stalo nejen Tobě, ale i všem ostatním modům. Kdyby to bylo jinak, tak by to bylo i divný :o)
Ale jen u 4MIKE mi občas zásahy přišly jako ty někým už zmiňovaný "malý pomstičky" za pošlápnutý ego.

Petzold píše:Předně. Toto vlákno se mi jeví jako vcelku zbytečné. Nicméně, není důvod jej zamykat, zkušenost napovídá, že vyšumí samo do ztracena.


Ano, máš pravdu. Opravdu "to vyšumí samo", protože to nikdo řešit, dokonce ani posuzovat, nehodláte. Heslo všichni za jednoho je určitě prima a vypadá vcelku hezky, že držíte pěkně pohromadě. To heslo má ale i druhou polovinu. I jeden dělá obrázek všech adminů ...

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

15.02.2010 17:16

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Taky jsem nepochopil, že rada jak zamáznout výrobní čísloje přestupek, zvlášť, když to vlákno sám nevytvořil a jen odpovídal. Spáchal snad trestní čin? Nebo je tu jen strach aby něco...někdo mi tu pak připadá jak hostinský Palivec, kterej byl tak opatrnej a stejně dostal 20 let v lochu...Proto se ptám, co porušil v tomto případě :?: :!:

LosYelenos
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 261
Registrován: 02.04.2009 15:54
Bydliště: Jeseník

15.02.2010 18:08

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

rok je fakt blbost! kdyby dostal tyden nebo 2, tak ho to bude srat, ale priste by si asi daval pozor....
:arrow: prikladam podpis ke vsem co nesouhlasi
bohuzel je spousta lidi co nesouhlasi ale nejak se stejne nic nedeje a admix je zabanovanej :evil:

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

15.02.2010 18:15

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

dříve se tu BANovalo napořád. Žádný týdenní či měsíční BANy.

Admix byl několikrát napomenut za nemístné kecy, jednou už dostal krátký BAN a změnilo to něco? Nevšiml jsem si.

Osobně je mi úplně jedno, jak dlouho bude mít BAN (pokud zde chce být, nechť si založí novej účet), jen se mi nelíbí to neustálé navážení do 4Mika. Nešlo zde o to, že by si na admixovi vybíjel zlost, ale spíš o to, že mu již došla trpělivost. Popravdě se divím, že byl trpělivý tak dlouho...

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

15.02.2010 23:28

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

jj majk je divnej brouk, ja taky, ostatni tolik neznam
neni to easy to tu odrzovat, pravidla jsou od zacatku stejna a zpusob vynuceni jejich dodrzovani taky
kde tu nechce byt nemusi
pokud se rozhodne majitel fora toto zmenit muze vcetene vsechn z toho plynoucich nasledku
vzdycky jsem stal za rozhodnutim moderatoru at bylo jakykoliv a pokud jde o tento pripad, ano konzultovali jsme to v moderatorskym vlakne, dokonce i s majitelem fora a tolik pozornosti si snad zabanovanej ani nezslouzi

jinak se divim, ze maji modi chut vam cokoliv porad dokola vysvetlovat, kdyz tu nechete byt jdete na mujglock, streleckeinfo nebo co ja vim klidne na xchat ci facebook, nebo si jako chorche zalozte svoje forum, nebo do prd.le. ABSOLUTNE nikdo vas nenuti tu byt a dodrzovat stanovena pravidla, je to vase volba, pokud tu chcete byt tak se chovejte jak chceme, taky vam nelezeme do bytu v botech a nesuk.me manzelku

Uživatelský avatar
Loki_cz
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 285
Registrován: 02.09.2008 23:46
Bydliště: Kladno

16.02.2010 0:11

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

PiDiBi: K tve posledni humorne vete bych snad jen dodal.. "Nikdy nerikej nikdy.."

K tomu ostatnimu.. mno pozornost to asi vzbudilo diky tomu ze Admix neni zadnej dementni sulin ale jeho prispevky ac nekdy OT nejsou nejak desive.. To tu mame jine pripady mnohdy horsi..

K te delce trestu.. no tak se nepoucil poprve, tak podruhe mu dejte 14 dni, pak 3 tydny atd.. vsak ono by mi to doslo.. Proste reseni tipu my ti dame rocni ban ale muzes si zalozit novej ACC mi prijde jako malicko a ted se neuraz "demence".

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

16.02.2010 0:13

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

posledni veta nebyla humorna ale naprosto vazne myslena

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

16.02.2010 0:13

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Pidibidi, ano, po tvém příspěvku se ani jinak chovat nelze, připomínáš mi Cimrmana, jak si založil hospodu a štvalo ho, že tam choděj lidi, na takový návaly tu nejsme zařízený. Myslím, že v tom, jestli někdo stojí nebo nestojí za něco je na každým. Jinak bych něco napsal, ale za 1. by mě to mrzelo, za 2. nechci padat na stejnou úroveň, myslím, že další diskuze na dané tema je zbytečné, děkujem :cry:
Jinak pro Pidibidi z pravidel:
2. Zakázány jsou vulgarity a urážky. Při porušení tohoto pravidla a provokatéři ("Chci SW500 na nošení") budete vyloučeni bez upozornění.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

16.02.2010 0:26

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

udeluju si napomenuti, pro dalsim poruseni se naveky vyloucim, citlivym povaham se omlouvam,a le opravdu me toci, ze vzdycky nejvic poucujou a do prace ostatnim kecaj nymandi, kteri nic nedokazali

kde berete tu drzost hodnotit cizi praci?

jinak byt to mu jserver tak zvednu zapisny, abych snizil navaly, a zvysil kvalitu pri stejnym zisku

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků