Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

14.02.2010 15:16

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Wojtyla píše:........něco podobného se stalo Honzovi Koreckýmu aka CMK...a taky už tu Honza neni, což pro mě osobně je ztráta velká.........

cmk je dávno zpět, a ostatní měli s jeho BANem evidentně větší problém než on :lol:

Souska píše:Já už sem to psal do sekce soudní dvůr - pro mě je roční ban pro admixe výplod někoho, komu se šláplo na jeho těžce nestabilní ego, protože se mu někdo dovolil oponovat. Taková málá nízká pomstička....

podle sebe soudím Tebe ?? :lol:
do budoucna nehodlám reagovat na Tvé zcestné a podpásové výpady, dokud nepřekročí pravidla fora

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

14.02.2010 15:27

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Finson píše:......Banovat uživatele za to, že argumentují s mody, nevidím jako dobrý způsob vedení komunitního serveru. ......... Elitistické tendence, které tady pozoruji, ...........

mohl by jsi to laskavě podložit, nebo jen plácáš do vody a baví Tě, že to stříká okolo?

Finson píše:......... Přispěvatelé zvracící bezvýznamné informace by měli být ostatními vyeliminováni sami jejich prostou ignorací. Čistit fórum za každou cenu od všech "méně hodnotných" členů .........


a ted z jinýho úhlu
NELZE pominout značnou část uživatelů fora, jež sem chodí pro informace a "zvratky" je nezajímají
totéž jako když si zajdeš do knihovny, půjčíš odbornou publikaci a najdeš tam dočmáraný stránky vzkazy pubescentů
čili zvratky se tu čistí a pokud autor nehodlá činnosti nechat, "vyvede se z lokálu"
když Ti bude soustavně někdo v oblíbený hospůdce kecat do maryáše, o kterým nemá páru,
tak jej taky nebudeš donekonečna napomínat, ........... :lol:

krom toho BAN obdržel user, ne IP adresa, čili klidně se může registrovat jako nový user a chovat se jak káží pravidla a dobré mravy, nebude první ani poslední, kdo to tak řešil

Uživatelský avatar
KamikazeCZ
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 108
Registrován: 02.08.2009 19:04
Bydliště: Brno

14.02.2010 15:31

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

4mike píše:krom toho BAN obdržel user, ne IP adresa, čili klidně se může registrovat jako nový user a chovat se jak káží pravidla a dobré mravy, nebude první ani poslední, kdo to tak řešil

Ale no tak. Ty by ses nekam takhle vnucoval, kdyz ti mod dal jasne najevo, ze te tam nechce? BAN na rok nic jineho neznamena..

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

14.02.2010 15:34

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

forum je anonymní, žili nezajímá mne ani nikoho z modů, kdo se za nickem skrývá
podstaný je co z něj padá

Uživatelský avatar
Wojtyla
 
Příspěvky: 514
Registrován: 28.06.2006 13:24
Bydliště: Praha

14.02.2010 15:41

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

4mike píše:krom toho BAN obdržel user, ne IP adresa, čili klidně se může registrovat jako nový user a chovat se jak káží pravidla a dobré mravy, nebude první ani poslední, kdo to tak řešil


Michale tohle nemužeš myslet vážně...

pojdme to uchopit seriozně a celkově, dohadovat se o jednotlivostech je nesmysl a debeta se opět rozplizne doztracena a to bych vážně nerad...

není načase uznat že rok byl prostě omyl dát mu měsíc BANu a dál to nerozmazávat?

Tparanoik
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 107
Registrován: 10.01.2010 15:59

14.02.2010 15:52

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Souhlasím s Wojtylou, kromě jedný věci. Podle mne je pro admixe úměrný max. týden. Svůj názor na moderátorské zásahy 4mike-a jsem už vyjádřil v předchozím příspěvku.


Reklama

tsunami
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 57
Registrován: 11.08.2008 15:08
Bydliště: střední čechy

14.02.2010 15:53

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

4mike: Pokud teda vlastně o nic nejde (když se může registrovat znovu a tobě to evidentně nevadí), tak by asi bylo vhodné uznat, že ban na rok není trest, ale úlet.

Uživatelský avatar
Finson
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 23.12.2005 8:53
Bydliště: Praha 2

14.02.2010 17:19

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

To 4mike: Plácám do vody. Prostě mi vadí slova jako "kecálisti", "chujoviny", "...se přihrnuly mraky lidí, kteří do všeho žvaní, ale k hlavnímu tématu - zbraním - toho nemají moc co říct" a další, co se objevily v Soudním dvoře. Jestli to tady má být encyklopedie, tak ji z toho udělejte a nebudete se muset crcat s moderováním.

Navštěvuji poměrně často jistý US server věnovaný chladným zbraním, lidí je tam víc, keců je tam spousta, přesto nikdo nemá problém najít, případně probrat v odborných treadech, co potřebuje, v OT sekci jsou volná pravidla, kde se každý může vykecat a všichni jsou spokojení.
Jasně že se tam musí dodržovat pravidla, ale ani za komentáře typu "Ty vole!", "Hezky Joe, you rock!" nebo "To je pičovina." ani za rýpnutí do admina v odborné sekci se tam nedávají pohlavky, natož bany.

Administrace je tam vícestupňová a admini mezi sebe mají rozdělené jednotlivé sekce, jak tady psal Wojtyla.
Rozdíl, který vidím, je v tom, že ten server je komunitní, nejde o suchou encyklopedii. Potom je potřeba zvážit, jestli chci server více odborný nebo více navštěvovaný.

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

14.02.2010 20:50

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Souhlasím s tím, že roční ban je děsnej a nemyslím, že je zanedbatelný člen. Oba máme HK USP a přes SZ jsem od něj získal pár dobrejch informací, nechtěl jsem být neodborný v tematu. Nevím, kdo může rozhodnout, kdo je zanedbatelný a kdo ne, snad to nebude Netopyr. OT sekce a odborné se totiž nevylučují a je tu dost těch, co přispívaj do obojího. Co bych viděl jako férový, aby se aspoň třeba dočasně mohl vrátit a své místo a BAN si hájit sám, je lehký zmáčknout myší kick, když nemá šanci sám říct jak to vidí.
Naposledy upravil mandys dne 14.02.2010 20:57, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
g-relax
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 29.01.2009 19:34
Bydliště: Brno _______________________ $ LEX www.gunlex.cz $ LEX

14.02.2010 20:56

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

1. také nesouhlasím s ročním zákazem na fóru pro admixe
2. navrhl jsem změnu pravidla - viz navrh-na-upresneni-pravidla-pro-udeleni-banu-t12633.html

Uživatelský avatar
Netopyr
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1917
Registrován: 03.02.2006 19:45
Bydliště: Berounsko

14.02.2010 22:35

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Nevím, kdo může rozhodnout, kdo je zanedbatelný a kdo ne, snad to nebude Netopyr.

Já jsem snad o něčem podobném chtěl rozhodovat ???
Neber jméno Netpýří nadarmo :wink:

oupi
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 481
Registrován: 14.09.2006 14:21

14.02.2010 22:38

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

4mike píše:krom toho BAN obdržel user, ne IP adresa, čili klidně se může registrovat jako nový user a chovat se jak káží pravidla a dobré mravy, nebude první ani poslední, kdo to tak řešil


Tohle nemůžeš myslet vážně... Jestli jo, tak nechápu, proč jsi mu ten BAN dával. Já BAN chpu jako trest za něco. A ten trest by v tomhle případě byl o ničem, resp. by nepřišel. Nebylo by rozumnější dát mu BAN na měsíc? Kolikrát se tu psalo, že lidi se chovají jako čuňata a očůrávají zákony. Ty ale říkáš, že by Ti nevadilo, kdyby se přesně tohle stalo. Buď mu dej BAN na měsíc, nebo mu blokni IP natrvalo. Jinak je to o ničem. Nevím co se mezi Vámi stalo a může mi to být fuk, ale nesnaž se prosím podporovat lidi v ochcávání pravidel.

Uživatelský avatar
Joezbrna
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 833
Registrován: 20.11.2008 11:20

14.02.2010 22:56

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Banovat admixovi IP adresu je asi jako dát Kajínkovi na otevřené okno šedesátku špagát, sedák a osmu :mrgreen:

PS: vše už tu bylo probráno. Taky si myslím, že rok si admix nezaslouží.

oupi
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 481
Registrován: 14.09.2006 14:21

14.02.2010 23:02

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Proč? Když mu zablokujou IP z práce a z domova, odkud většina z nás píše?

Uživatelský avatar
Souska
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 16.07.2008 8:31
Bydliště: Praha

14.02.2010 23:11

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Admix neni žadný IT mimčo. Blokovat mu IP je boj s větrnejma mlýnama. Dřív nebo pozdějc jenom jeho IPnama zaplněj banlist :lol:

Uživatelský avatar
Souska
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 16.07.2008 8:31
Bydliště: Praha

14.02.2010 23:29

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Dovolim si eště malinkou ukázku :lol:

z přrdchozího topicu o admixovi, kde 4mike napsal -

" ... jinak koukám, že pravidla coby toaleťák používáš i nadále, bez ohledu na dřívější BAN či napomínání
post222866.html#p222866
post222319.html#p222319 ..."

Záhadně zmizel ten příspěvek, kde admix odpovídá, na dotaz co s číslem zbraně. Že by jsme tu měli kapánek náznak alibismu ? :mrgreen:

Já to beru i z jinýho pohledu - timhle co začne a co dál ? Budou se tu banovat všichni za nějakej jinej názor ? To zachvíli asi majitelé fora nebudou mít radost, až se jim na tý reklamě za 100 litrů vo půlků sníží návštěvnost a ten kdo jí má zaplacenou začne řvát ...

Uživatelský avatar
wolf
 
Příspěvky: 698
Registrován: 16.04.2008 0:06
Bydliště: Frydek-Mistek

15.02.2010 2:31

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Vzhledem k tomu ze jsem mel jiz co do cineni na vlastni kuzi s 4mike + ban od nej a vim ze 4mike je rozdava bez vetsiho duvodu, staci mu jen jeho nalada, pripojuji svuj podpis pro odbanovani admixe.

Uživatelský avatar
gabo
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 22.06.2007 15:16
Bydliště: okr.Karviná

15.02.2010 8:36

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

.....i ja nesouhlasim s BANem pro Admixe, posledni dobou mam strach cokoli napsat,abych Tim nekoho nenasral ....... potom to forum ztraci smysl......

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

15.02.2010 9:18

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Navrh: co tak dat do pravidel neco v nasledujicim duchu:

Pokud nejaky uzivatel dostane BAN (rekneme na dele nez 1 mesic) a na serveru se najde par lidi kterym bude chybet, tito mohou zalozit anketu s nazvem napr. "Admix dostal BAN - chcete ho zpet mezi sebe?".

No a pak rekneme po mesici od zapoceti hlasovani secist podtrhnout a je to...

Jinak jsem hodne zvedav na reakce ostatnich MODu na Admixovo vylouceni (protoze BAN na rok nic jineho neni), resp. zda ho take shledaji nutnym za to co udelal...

Uživatelský avatar
Finson
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 23.12.2005 8:53
Bydliště: Praha 2

15.02.2010 10:16

Re: Nesouhlas s ročním zákazem na fóru pro admixe

Ještě jednou a jasněji:

4mike píše:mohl by jsi to laskavě podložit, nebo jen plácáš do vody a baví Tě, že to stříká okolo?


Nemohl zcela, protože jistý klíčový příspěvek "někdo" smazal. Jinak viz můj předchozí příspěvek.

4mike píše:krom toho BAN obdržel user, ne IP adresa, čili klidně se může registrovat jako nový user a chovat se jak káží pravidla a dobré mravy, nebude první ani poslední, kdo to tak řešil


Chápu dobře Tvoji myšlenku, že zabanováním jednoho účtu chceš přinutit stejného člověka, aby si založil jiný účet a choval se "lépe"? Říkáš tím tedy, že netrestáš člověka, ale jeho virtuálního avatara?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Roční ban za to, co udělal Admix, je podle mě těžce přestřelený. Filtroval jsem toho dost, ale nenašel nic, za co by zasloužil takový distanc. Admix píše jak OT, tak k tématu, jako plno jiných. Chápu Tvoje argumenty ohledně přirovnání k odborným knížkám z knihovny a mariáši v hospodě, ale to ukazuje na to, co už jsem psal: Pokud tady nemají být kecy, nemělo by to tady mít podobu diskusního serveru.

Dokud to tady jako diskusák funguje, přijde mi OK, že je tady sekce OT a že se občas OT zahláškuje i v odborných vláknech. A co mi nepřijde OK, je roční ban pro člověka, který se o střílení opravdu zajímá a něco o něm i ví. Sice toho alespoň po technické stránce neví tolik jako Ty, ale filtrovat podle tohoto kritéria, asi by tady s Tebou moc lidí nezůstalo :wink:

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků