Qicala
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20.05.2013 16:39

22.05.2013 14:40

Nakup loveckych zbrani na skupinu B ?

Zdravim, resim tu jeden logisticky problem a potreboval bych poradit, protoze uz z toho zacinam byt volajako zmeteny :-)

1) Takze v soucastnosti jsem drzitel ZP skupina A, B, E. (vlastnim uz asi 20 zbrani - vcetne 3 kulovnic (repliky pusek ala WildWest )).

2) Nedavno jsem uspesne absolvoval Myslivecke zkousky a hodlam ZP rozsirit o skupinu C. Coz ovsem, jak jsem zjistil, vyzaduje nove zkousky a tudiz to zabere nejaky cas

3) Chci si pote pochopitelne koupit zbrane urcene pro lovu - opakovaci kulovnice i brokovnice(kozlice).
Normalne bych s nakupem pockal, az budu mit novy ZP i se skupinou C. Neni problem ...

4) Jenze - prave ted se vyskytla moznost koupit kulovnici (a pravdepodobne i brokovnici) - za docela vyhodnych podminek.

Moje otazka zni : je nejaky problem tyto zbrane nakoupit nyni (bez C) a prihlasit je jako zbrane pro sportovni ucel (skup. B)??? Pochopitelne je nebudu prozatim pouzivat na lov - jen na strelnici - do doby nez ziskam ZP rozsireny o skupinu

za info predem velmi diky H.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4036
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

22.05.2013 15:09

Re: Nakup loveckych zbrani na skupinu B ?

Neni lovecka zbran...
Je zbran volne prodejna od 18ti, na ohlaseni, na povoleni, na vyjimku...
Takze si to klidne muzes koupit ted... ;)

Qicala
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20.05.2013 16:39

22.05.2013 15:21

Re: Nakup loveckych zbrani na skupinu B ?

ufo - diky za rychlou odpoved. No super ! Ja se omlouvam, ze se ptam jak dement .. ale ja uz se v tom bor(d)elu kolem proste prestavam orientovat :-) Sice mi selsky rozum rikal, ze by to tak mohlo byt, ale spolehat v nasich koncinach na selsky rozum, nebyva dobre ...

Takze , kdyz to jeste jednou zjednodusene shrnu ..

1) zbran bez problemu koupim a prihlasim na svuj ZP, skup B
2) jen s ni nesmim lovit - tedy tahat po lese atd .. protoze nemam C
3) muzu s ni ale strilet na strelnici a trenovat - skup B
4) jakmile budu mit C, muzu s ni do lesa ...

OK ? Jinak panove, opravdu diky ....

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4036
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

22.05.2013 15:25

Re: Nakup loveckych zbrani na skupinu B ?

Jop...

Qicala
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20.05.2013 16:39

22.05.2013 15:29

Re: Nakup loveckych zbrani na skupinu B ?

to snad ani neni mozny, ze to tak, tady, u nas, muze bejt .. :-) vzdyt to neni skoro zadna buzerace a je to az moc jednoduchy ... neverim :-)

Ne vazne .. diky moc

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc / Registrace, převody, kategorizace CUZZS, ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník