Uživatelský avatar
BUL
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 81
Registrován: 20.01.2004 18:42

01.08.2004 0:57

premek píše:
BUL píše:Každý z těch dvou stavů má své pro a proti. Pokud je nebezpečí náboj do komory, ale co když zrovna ten zlomek vteřinky to ovlivní? Myslím, že ne (je to stále diskutabilní), protože pokud mě bude někdo chtít zlikvidovat udělá to tak, že já o něm nebudu ani vědět a pak nestihnu ani vytáhnout nebo se bránit.


Marthy píše:Naprostá pravda. Až se budou uzenáči chystat párat nožem, tak to stihneš v poho natáhnout. Až si někdo připraví tyč a vyjukne na Vás ze 2m tak ani popel.Krom toho se mi zdá že při tom natažení závěru se mi ten kvér líp usadí v ruce a připadné vysypání všech včelek je o dost přesnější.


Argumentace ohledne rychlosti se objevuje spis vzacne ... a spis u odpurcu noseni v komore... Nejde o rychlost, ale o pripravenost - myslite si, ze utociciho psa premluvite, at vam tu ruku na chvili pusti, ze si potrebujete natahnout zaver? Anebo kdyz se vam tu tyc podari odklonit rukou (ktera dost mozna bude po tom uderu zlomena) ze se vam bude zaver natahovat lehce?

RISKMAN: Naboj do komory v pripade nebezpeci je blbost, pokud pak tu zbran das zpet do pouzdra. Musis ji mit porad ve stejnem stavu jako obvykle, aby se projevily nacvicene reakce (coz je rychle) a nemusel ses rozhodovat, v jakem stavu ji mas (to je pomale).

MARTHY: To usazeni je asi silne subjektivni, takovyhle pocit rozhodne nemam ...


jako já Ti nevyvracím argumenty pro a proti, souhlasím, že s nábojem v komoře je připravenější a v té chvíli to není jen kus železa. Náboj do komory to jsem si někde jen přečetl, to jak si to přeberem je věc druhá.

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

02.08.2004 8:22

Marthy píše:Naprostá pravda. Až se budou uzenáči chystat párat nožem, tak to stihneš v poho natáhnout. Až si někdo připraví tyč a vyjukne na Vás ze 2m tak ani popel.Krom toho se mi zdá že při tom natažení závěru se mi ten kvér líp usadí v ruce a připadné vysypání všech včelek je o dost přesnější.


Tak v tom případě bych doporučil zamyslet se nad způsobem, jakým ji taháš z pouzdra, a pořádně nacvičit uchopení a tažení zbraně.

Marthy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 20.01.2004 16:39

02.08.2004 10:35

Tažení trénuju. Ale co mi ještě vadí je, že pokud cocked a locked tak abych odjistil tak při svej dlouhejch hubenejch pařátech tam divně kroutím palec a i když to zkouším sušit tak nabytí závěrem je pořád jistější a spolehlivější. Ale slovo do pranice, na nošení asi pořídím glocka a pak nemusím řešít jestli C And L nebo ne.

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

02.08.2004 11:56

Marthy píše:Tažení trénuju. Ale co mi ještě vadí je, že pokud cocked a locked tak abych odjistil tak při svej dlouhejch hubenejch pařátech tam divně kroutím palec a i když to zkouším sušit tak nabytí závěrem je pořád jistější a spolehlivější. Ale slovo do pranice, na nošení asi pořídím glocka a pak nemusím řešít jestli C And L nebo ne.


Dlouhy hubeny by mely bejt akorat na strileni s palcem polozenym na pojistce ne?

Marthy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 20.01.2004 16:39

02.08.2004 12:01

Jo a uletí mi kus palce protože v tu ránu leží kloub na závěru.

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

02.08.2004 12:41

Marthy píše:Jo a uletí mi kus palce protože v tu ránu leží kloub na závěru.


1) Pojistky jsou zpravidla niz, takze se to nestava, pripadne tam je mozno dodat kryt...

2) I kdyz mas prst polozeny zboku na zaveru tak se nejspis nic nestane (pokud nemas ziletkove zdrsneni, pak te to trosku skrabne). Jedine kdyz hodne tlacis dojde ke zpomaleni zaveru a muze dojit k zavade.


Reklama

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Pistole - ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků