Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

20.01.2005 10:02

martinekv.cz

zdar, tak jsem se koukal jaky nizky ceny ma treba kimberu ale i tikky a posal mu email na adresu co jsem nasel tady

http://martinekv.cz/kontakt.php

akorat mi jeste neodpovedel (2 dny snad na odpoved staci ne? - chtel sjem tikku co nema v ceniku)

takze fakt nevim jestli ty ceny necuca z prstu a je opravdu schopnej to za ne dovezt

Uživatelský avatar
viktorcistic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 21.01.2004 11:30
Bydliště: Praha

20.01.2005 10:53

Re: martinekv.cz

Asi lítá po všech čertech.....


PiDiBi píše:zdar, tak jsem se koukal jaky nizky ceny ma treba kimberu ale i tikky a posal mu email na adresu co jsem nasel tady

http://martinekv.cz/kontakt.php

akorat mi jeste neodpovedel (2 dny snad na odpoved staci ne? - chtel sjem tikku co nema v ceniku)

takze fakt nevim jestli ty ceny necuca z prstu a je opravdu schopnej to za ne dovezt

Marthy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 20.01.2004 16:39

20.01.2005 11:06

Já jsem volal do prodejny a vzal to on, zkus zavolat. Volal jsem mu v úterý.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

20.01.2005 11:17

Marthy píše:Já jsem volal do prodejny a vzal to on, zkus zavolat. Volal jsem mu v úterý.

volat? jak volat? jako telefonem? :shock: :D
nechapu k cemu ma pak stranky a na nich email

Uživatelský avatar
Ptak
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 160
Registrován: 20.01.2004 20:24
Bydliště: Praha

20.01.2005 19:18

PiDiBi píše:
Marthy píše:Já jsem volal do prodejny a vzal to on, zkus zavolat. Volal jsem mu v úterý.

volat? jak volat? jako telefonem? :shock: :D
nechapu k cemu ma pak stranky a na nich email


Buď trpělivý. Pokud nejsi, tak snad ani nezkoušej. Václav je dobrý člověk, ale nečekej rychlost. Něco jsem už od něj koupil a spokojenost, ale některé objednávky jsem i zrušil kvůli dlouhé lhůtě dodání atd atd.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

20.01.2005 22:24

Ptak píše:Buď trpělivý. Pokud nejsi, tak snad ani nezkoušej. Václav je dobrý člověk, ale nečekej rychlost. Něco jsem už od něj koupil a spokojenost, ale některé objednávky jsem i zrušil kvůli dlouhé lhůtě dodání atd atd.


hmm mohl mit kseft, takto se domluvim s nekym jinym, asi s FOXem :)


Reklama

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

21.01.2005 9:42

Ptak píše:
PiDiBi píše:
Marthy píše:Já jsem volal do prodejny a vzal to on, zkus zavolat. Volal jsem mu v úterý.

volat? jak volat? jako telefonem? :shock: :D
nechapu k cemu ma pak stranky a na nich email


Buď trpělivý. Pokud nejsi, tak snad ani nezkoušej. Václav je dobrý člověk, ale nečekej rychlost. Něco jsem už od něj koupil a spokojenost, ale některé objednávky jsem i zrušil kvůli dlouhé lhůtě dodání atd atd.


Nejsi prvni ... a rekl bych ani posledni

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

22.01.2005 19:01

PiDiBi píše:
Marthy píše:Já jsem volal do prodejny a vzal to on, zkus zavolat. Volal jsem mu v úterý.

volat? jak volat? jako telefonem? :shock: :D
nechapu k cemu ma pak stranky a na nich email


Kdyz takovych chytraku pise denne kolem 100vky a vetsina se jen na neco pta, neni to sranda zvladat ... Navic je tady jeste to, ze ne vsechno je zavisle jen na nem, kdyz cekas na odpoved od vyrobce/exportera, taky se to muze protahnout, jejich odpovedi jsou nekdy strasne pomale a zmatene.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

22.01.2005 20:01

premek píše:
PiDiBi píše:
Marthy píše:Já jsem volal do prodejny a vzal to on, zkus zavolat. Volal jsem mu v úterý.

volat? jak volat? jako telefonem? :shock: :D
nechapu k cemu ma pak stranky a na nich email


Kdyz takovych chytraku pise denne kolem 100vky a vetsina se jen na neco pta, neni to sranda zvladat ... Navic je tady jeste to, ze ne vsechno je zavisle jen na nem, kdyz cekas na odpoved od vyrobce/exportera, taky se to muze protahnout, jejich odpovedi jsou nekdy strasne pomale a zmatene.

bud chce kseft a nebo at to nedela a nekazi ceny
muze me naspat, ze cenu zjisti at pockam
nebo si zjsitit jak vaznej zajem mam
ja napriklad tu tikku budu kupovat na 100%, bud u nej nebo jinde

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

22.01.2005 21:56

PiDiBi píše:bud chce kseft a nebo at to nedela a nekazi ceny
muze me naspat, ze cenu zjisti at pockam
nebo si zjsitit jak vaznej zajem mam
ja napriklad tu tikku budu kupovat na 100%, bud u nej nebo jinde


Nekazi ceny? Nevim kdo kazi ceny, kdyz se podivas kolik stoji jinde, jestli ten kdo tezi z monopolu a prepali ceny bez odpovidajiciho servisu, nebo ten kdo dokaze sehnat co potrebujes a navic ti na tom dokaze udelat jakoukoliv upravu a servis :) Zkusils nekdy napsat treba Banzaium, Ondrovi, do Kentauru, Brymove, do CZUB a tak bych mohl pokracovat jeste chvili ...

Mail ma vyhodu, ze nevyzaduje okamzitou odpoved. zaroven to je jeho nevyhoda a jen tak nenahradi telefon ...

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

22.01.2005 23:04

premek píše:Nekazi ceny? Nevim kdo kazi ceny, kdyz se podivas kolik stoji jinde, jestli ten kdo tezi z monopolu a prepali ceny bez odpovidajiciho servisu, nebo ten kdo dokaze sehnat co potrebujes a navic ti na tom dokaze udelat jakoukoliv upravu a servis :) Zkusils nekdy napsat treba Banzaium, Ondrovi, do Kentauru, Brymove, do CZUB a tak bych mohl pokracovat jeste chvili ...

Mail ma vyhodu, ze nevyzaduje okamzitou odpoved. zaroven to je jeho nevyhoda a jen tak nenahradi telefon ...

pokud tam ma ceny podezrele levnejsi nez jinde a neni schopnej to dovezt tak ceny kazi

jak nevyzaduje okamzitou odpoved? ve slusne spolecnosti se na emaily odpovida do 24hodin, pokud si nekdo email nevybira, nema ho mit takovy clovek uveden jako kontakt

kdyby tam byl jen telefon, tak se nebudu obtezovat a rovnou se domluvim s nekym jinym

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

22.01.2005 23:35

PiDiBi píše:pokud tam ma ceny podezrele levnejsi nez jinde a neni schopnej to dovezt tak ceny kazi

jak nevyzaduje okamzitou odpoved? ve slusne spolecnosti se na emaily odpovida do 24hodin, pokud si nekdo email nevybira, nema ho mit takovy clovek uveden jako kontakt

kdyby tam byl jen telefon, tak se nebudu obtezovat a rovnou se domluvim s nekym jinym


Ovsem to, ze to neni schopnej dovezt sis ty ted vycucal z prstu, stejne jako to, ze si nevybira mail (schvalne jestli na ten rozdil prijdes) ... U Kimbera tam bylo driv omezeni na min. 5000 USD (i napsany) a to uz ted neplati a sehnat ho neni problem.

Uz jsem ti napsal ... nekdy je potreba zjistit, jestli ta konkretni zbran jde dovezt (hlavne pokud neni v ceniku - potom nechapu, proc se rozcilujes u jinych, ktere v ceniku ma), protoze o tom nekdy rozhoduje i to, jestli ji vyrobce nazve takticka nebo policejni ... a samozrejme taky dodaci cenu a kolik bude stat.

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

23.01.2005 12:23

Přemek: Myslím, že tady jsi celkem zbytečně v opozici. I já mám docela špatnou zkušenost s komunikací s p. Mrtínkem. Dokonce jsme si o tom vyměnili i několik mailů, kde jsem mu navrhoval jistá zlepšení. Bohužel, řekl bych, že se v některých věcech zbytečně plácá sám, pak nestíhá a že by na to měl mít člověka. Druhá otázka je, zda ho uživí... Já bych třeba odpověd na mail do 24hod nestavěl za normu, jako třeba PiDiBi (zajímalo by mne, kde k tomu přišel?), ale týden bych viděl jako max. aby komunikace měla smysl.

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

23.01.2005 13:06

Hungry píše:Přemek: Myslím, že tady jsi celkem zbytečně v opozici. I já mám docela špatnou zkušenost s komunikací s p. Mrtínkem. Dokonce jsme si o tom vyměnili i několik mailů, kde jsem mu navrhoval jistá zlepšení. Bohužel, řekl bych, že se v některých věcech zbytečně plácá sám, pak nestíhá a že by na to měl mít člověka. Druhá otázka je, zda ho uživí... Já bych třeba odpověd na mail do 24hod nestavěl za normu, jako třeba PiDiBi (zajímalo by mne, kde k tomu přišel?), ale týden bych viděl jako max. aby komunikace měla smysl.


Já bohužel moc nevím o čem mluvíte, protože odpoveď (od něj) mám vždy do 24hodin, bohužel to není případ všech dodavatelů z USA (a to jak zbraně tak ostatní produkty). Například STI reaguje (v rámci jejich pracovní doby) během pár hodin, Alumagrips většinou kolem 20ti minut, výrobci nylonových doplňků mi ještě neodpověděli za týden a blackhawk mi neodpověděl za 6 měsíců na 4 maily vůbec ... Představa jednoho člověka, který by odpovídal na maily a možná občas stihnul nějaké papírování je určitě lákavá, ale bohužel, jak jsem už napsal, většina těch mailů jsou jen dotazy a velmi malá část jich jsou objednávky, takže ten obrat myslím není až takový.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

23.01.2005 14:33

premek píše:Ovsem to, ze to neni schopnej dovezt sis ty ted vycucal z prstu, stejne jako to, ze si nevybira mail (schvalne jestli na ten rozdil prijdes) ... U Kimbera tam bylo driv omezeni na min. 5000 USD (i napsany) a to uz ted neplati a sehnat ho neni problem.

pokud mi neni schopny odpovedet na email tak si muzu domyslet, ze ty ceny ma jen na nalakani kupcu a kdyz mu to nahodou nevyjde tak se radeji neobtezuje ani odpovedet
premek píše:Uz jsem ti napsal ... nekdy je potreba zjistit, jestli ta konkretni zbran jde dovezt (hlavne pokud neni v ceniku - potom nechapu, proc se rozcilujes u jinych, ktere v ceniku ma), protoze o tom nekdy rozhoduje i to, jestli ji vyrobce nazve takticka nebo policejni ... a samozrejme taky dodaci cenu a kolik bude stat.

Pokud potrebuje zjistit konkretni zbran, muze mi napsat, ze mi cenu zjisti. Pokud mi neodpovi na slusny dotaz, ani "pockejte prosim, zjsitim aktualni cenu" ani "polib si prdel", tak uz si opet muzu domyslet u jinych zbrani co v ceniku ma, co chci. Treba ze je ma vycucane z prstu. Treba ze to vubec neni zadny prodojce zbrani, ale jen nekdo koho bavi snizovat ceny u ostatnich proto aby sam mohl u nich levne nakoupit. Z nedostatku informaci odjakziva vznikaly famy.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

23.01.2005 14:39

premek píše:
Hungry píše:Přemek: Myslím, že tady jsi celkem zbytečně v opozici. I já mám docela špatnou zkušenost s komunikací s p. Mrtínkem. Dokonce jsme si o tom vyměnili i několik mailů, kde jsem mu navrhoval jistá zlepšení. Bohužel, řekl bych, že se v některých věcech zbytečně plácá sám, pak nestíhá a že by na to měl mít člověka. Druhá otázka je, zda ho uživí... Já bych třeba odpověd na mail do 24hod nestavěl za normu, jako třeba PiDiBi (zajímalo by mne, kde k tomu přišel?), ale týden bych viděl jako max. aby komunikace měla smysl.


Já bohužel moc nevím o čem mluvíte, protože odpoveď (od něj) mám vždy do 24hodin, bohužel to není případ všech dodavatelů z USA (a to jak zbraně tak ostatní produkty). ... Představa jednoho člověka, který by odpovídal na maily a možná občas stihnul nějaké papírování je určitě lákavá, ale bohužel, jak jsem už napsal, většina těch mailů jsou jen dotazy a velmi malá část jich jsou objednávky, takže ten obrat myslím není až takový.

norma to neni je to slusnost, pokud nekdo ma jako obchodni kontakt email a neodpovida na nej, to je jako by nebral telefony
bohuzel mi neodpovedel ani po tydnu

z dodavateli z usa jsem zatim krome Alumagrips nekomunikoval nemel jsem potrebu, kdyz mi nebudouodpovidat budu se devit stejne jako ted u VM
z dotazu muze mit obchod, staci si jednou denne na pul hodky sednout k emailu a tuhle marketingovou cinnost vyresit,. nebo si smazat email z webovy stranek a nejlip je smazat cele a dal se placat na kseftech pro zname

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

23.01.2005 15:22

PiDiBi píše:Treba ze je ma vycucane z prstu. Treba ze to vubec neni zadny prodojce zbrani, ale jen nekdo koho bavi snizovat ceny u ostatnich proto aby sam mohl u nich levne nakoupit. Z nedostatku informaci odjakziva vznikaly famy.



No, myslet si muzes samozrejme co chces, ale to se casto diametralne lisi od pravdy :)

Myslet si jen z toho, ze ti nekdo dva dny neodpovi na mail to, ze lze, je docela drsne pritazeny za vlasy ...

Tvoji posledni myslenku snad ani nemusim rozvadet, ta je naprosto mimo :)

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

23.01.2005 15:25

PiDiBi píše:z dotazu muze mit obchod, staci si jednou denne na pul hodky sednout k emailu a tuhle marketingovou cinnost vyresit,. nebo si smazat email z webovy stranek a nejlip je smazat cele a dal se placat na kseftech pro zname


Jemny dotaz ... dokazes KVALIFIKOVANE odpovedet na dotazy ze 150 mailu, kdyz musis dohledavat starsi dotazy na ktere ti prisly vysledky dalsich dotazu az ted, na neco musis vyhledat dalsi info, na neco se zeptat strojaru atd... a to vsechno za pul hodiny denne?

Ono totiz nejsou vsechny dotazy ve stylu "mate skladem 10 kilo hrebiku?"

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

23.01.2005 15:58

premek píše:
Jemny dotaz ... dokazes KVALIFIKOVANE odpovedet na dotazy ze 150 mailu, kdyz musis dohledavat starsi dotazy na ktere ti prisly vysledky dalsich dotazu az ted, na neco musis vyhledat dalsi info, na neco se zeptat strojaru atd... a to vsechno za pul hodiny denne?

ale ja preci nechci Premku, aby mi odpovedel hned na muj dotaz. Ja chci jen aby mi napsal, ze se mym dotazem bude zabyvat.

Klidne mu navrhnu par bodu jak to delat.
1. stahnu postu
2. odpovim na dotazy, na ktere muzu odpovedet, protoze to vim z hlavy
3. na dotazy na ktere nevim opdoved odpovim, "Dekuji za dotaz, zjistim informace a ozvu se vam." Takoveto dotazy si oznacim kdalsimu zpracovani (treba jako neprectene, nebo vlajeckou nebo jinak, podle toho co umoznuje mail program)
4. K odpovedim od dodavatelu co dojdou dohledam emaily oznacene k zpracovani a odpovim s omluvou za zdrzeni.
5. jednou za cas projdu emaily ke zpracovani a dohledam mrtvolky, u nichz se mi nepodarilo zjistit info, dohledat potrebne, nebo dodavatel neodpovedel. U techto se zeptam jestli maji porad zajem a jestli maji at pockaji.

Pri 150ti emailech denne, prace maximalne na hodinu. Lepsi, nez si kdekoliv platit reklamu.

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

23.01.2005 16:26

PiDiBi píše:Pri 150ti emailech denne, prace maximalne na hodinu. Lepsi, nez si kdekoliv platit reklamu.


Hodinu na takovychto 150 mailu. to znamena v prumeru 24 vterin na jeden mail? Sice je to lepsi nez tvoje predchozi pulhodina, ale stejne bych to jeste vyrazne posunul. A to nemluvim o prekladech, dohledavani, doplnovani ceniku, dotazy na spolupracovniky, hledani volna v kalendari a dalsich doprovodnych cinnostech.

Další

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků