Uživatelský avatar
Kuba
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 413
Registrován: 04.12.2008 18:11
Bydliště: Zasada/Praha

02.04.2009 22:41

v tom pripade mam doma asi spatny kvery :) proste s elektrikou dosahovat nejakejch valnejch streleckejch vykonu - moc penez.

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

02.04.2009 22:48

moje devítiletý dítě elektrikou osazenou kolimátorem zasahuje na cca patnáct metrů cíl o velikosti 4x8 cm tak 8-9x za deseti ran

na hraní na zahradě ideální,teď plánujeme postavit situaci s několika terči a neterči se střelbou za pohybu

zbraň je M4 za asi tři a půl tisíce

Harry
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 101
Registrován: 17.10.2007 16:50

08.04.2009 21:10

Prošel jsem si vlastní vývoj co se týká střelby s dlouhými zbraněmi AS/větrovka/malorážka. Od kažého typu něco mám, takže mohu porovnat.

Na sušení, návyky a vyblbnutí je ideální dobrá airsoftka. Můžu s tím střílet doma na pár metrů poměrně přesně (a sušit polohy, ovládání, rozborku, čištění, spouštění atd... - pokud mám slušnou zbraň). Můžu s ní jít do lesa aniž by mne někdo naháněl jako že tam pytlačím, můžu jít do airsoftové akce a vyblbnout se s ostatníma.
Trefovat něco na 80-100m jsou naprostý bláboly a pohádky, to nikomu necpěte. Na 10m se dá střílet terčově, okolo 50m na A4 a pak už je to loterie a náhoda.

Větrovky a vzduchovky nejsou ani ryba ani rak. Doma s tím střílet je docela kravál a je třeba dostatečně vyřešit terč, střílet s tím na cokoliv živýho je nesmysl a na terčovou střelbu jen na menší vzdálenost...

Malorážka je bezva na střelbu, ale zase je to jen na střelnici...

Takže se mi nakonec osvědčila kombinace AS/malorážka/.308w. Vše nejlépe ve stejné pažbě, stejnou optiku, rozměry, váhu a ovládání...

Záleží prostě na co to chceš a co od toho očekáváš...

Předchozí

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Dlouhé malorážky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků