SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

18.11.2008 1:17

Ano a proto navrhuji aby zbraň byla stará minimálně rok a vystřeleno minimálně 1000 nábojů.....to už by mělo první okouzlení pominout....však známe ty nakupovače, co už se konečně strefili do správné zbraně a už jim to bude střílet samo.... :lol:

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

18.11.2008 1:25

Nojo, to je prirozene - nova zbran je jako nova milenka! :-)

cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

18.11.2008 2:48

Po pravde panove - zadara se rad podelim ve foru o cokoli.
Pokud ale budu prispivat nekam, kde z toho nekomu potecou penizky, budu chtit i neco do vlastni kapsy.
Ne, ze bych novemu majiteli nepral uspech v bussinesu - naopak, "strelectvi.cz" to muze posunout mnohem dal, ale charita ma svoje hranice - jsou vymyslena nejaka pravidla pro odmenovani clanku?

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

18.11.2008 5:53

Pochopitelně že o tom budu jednat taky.I když abych tě uklidnil,zatím sám ani zatím nevím za kolik tu budu "dřít" já.Už to někdo zmiňoval hned na začátku.Když to má vydělávat,tak tu nikdo jen z entuziasmu dělat nebude,i kdyby to mělo být jen na benzín za cestu na střelnici...

Uživatelský avatar
fandajedoma
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 17
Registrován: 08.09.2008 22:07
Bydliště: Kladno

18.11.2008 15:10

Sebeobrana střelnou zbraní!Co má táboření společného se střílením?Pod "ostatní" se skrývá co?Historie je fajn.Chápu tvoje nadšení,ale vzpomeň si jak pejsek a kočička vařili dort.Nic ve zlém a přeji hodně zdaru.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

18.11.2008 15:32

naprikald nekteri jedinci jezdi strilet do prirody, lovci, kanada, afrika atd, nebud prizemni ;)


Reklama

Uživatelský avatar
Jimi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1424
Registrován: 28.07.2006 19:09
Bydliště: Hodonín

18.11.2008 20:30

2 SINCITY, blahopřeji a rád Ti pomůžu, ale pokud budeš potřebovat něco konkrétního. Mám toho nějak mnógo, takže nějakou dobu vlastní iniciativu asi nevypotím :wink:

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.11.2008 19:45

Takže přátelé,právě jsem se vrátil nikoliv z hradu,ale ze střelnice,kde jsme s Nogardem pořešili moji účast jako redaktora.Pokud vše dopadne tak jak má a jak mi bylo slíbeno,nemusíme se cizích zásahů co se odbornosti týče bát.Koneckonců, ke každému článku bude diskuze, takže pokud tam někdo něco vychválí, nebude problém poukázat i na zápory, které autora nepotkaly, nebo je opomenul.Ve zkušební verzi pojede doufám magazín od prosince.Určitě se bude dolaďovat a měnit jeho úprava, členění rubrik a podobně.Kromě zbraní střelných tam bych chtěl mít i nože a historii. Doufám že se podaří, aby většina článků nebyla akademicky zkompilovaná z toho co už někdo napsal, ale byla prožitá na střelnicích se zbraněmi a podobně.Dohodli jsme se na tom že částečně se tu objeví ve vhodné formě i ono "politikum" kterým zbraně také jsou.Doufám že se podaří aby se Nogard + ještě někdo z pohlavárů,objevil na Jolce v GC,nebudete tam přece nadávat jenom mě.Jako první dva články bych chtěl udělat recenzi na USPávadlo v 45 a článek o broušení nožů pomocí udělátek od Spyderca a Lanskyho.USP mám osm let,brousky Lansky deset,tak to snad nebude USPěcháno....Tím se dostáváme k další věci a tou jsou honoráře za vaše případné články.Je pravda,že zadarmo ani kuře nehrabe,z druhé strany je tento projekt pro investora spíše něčím pokusným, zajímavým a navíc, dokud se neprokáže jeho životaschopnost, ani na něj moc financí nebude.A dát někomu za článek k jehož vzniku bylo potřeba nasbírat zkušenosti a informace za tisíce, asi tolik kolik člověk projede ve čtyřech autem cestou na závod, popřípadě nějaké nepeněžní ocenění,například můj úsměv.Pravděpodobně se to i časem změní.Tím se dostáváme k nepoložené otázce:"A kolik máš slíbeno ty, že tu tak nyješ?"Známým kteří se mne na to přímo zeptají,dám na přímou otázku přímou odpověď,těm s nimiž se osobně neznám napovím že méně, než když se o víkendu, kdy se z hlediska údržbáře nic neděje přijdu prospat do práce,určitě méně než utratím na Jolce a vzhledem k počtu hodin co mi to sežere a dioptriím co mi to časem přidá je to výtěžností pod úrovní s "honoráře" když člověk pomáhá na LOSu jako pořadatel....to by mělo modrým i červeným stačit, aby už věděli. :) Osobně doufám že mi to dá volnost k tomu abych to ukočíroval a neposlal fórum do kopru skrzevá komerci :o .Asi by nevěřili kdybych mluvil o odbornosti a zájmu o věc a pak se vytasil s požadavkem podle tabulek syndikátu novinářů.Zajímavým nápadem bude doufám článek,nebo články pro totální zelenáče kteří ještě zbroják nemají a nemají ani nějakého známého,či kamaráda,jež by je vedl v jejich prvních střeleckých krůčcích.Ano,i takoví ubožáci jsou.Na fórech která nejsou tak odborná a vyhraněná jako ta na něž chodíme my,ostřílení a všemi mastmi mazaní pistolníci najdeme otázky typu:"Chci si jít zastřílet,ale nevím jak,pustí mne tam vůbec?"Sám jsem takové dva nebožáky zaznamenal za posledních čtvrt roku.Proto by tu asi mohlo být něco ve stylu jak začít a jak se na střelnici chovat.Možná stylem FAQ.Snažil jsem se být co nejvíce přímý a otevřený a nezatajoval ani obavy některých z vás.Pokud bude naše dohoda schválena šéfy,dovoluji si opatrně tvrdit že by to nemuselo být zlé....
Naposledy upravil SINCITYMAN dne 19.11.2008 21:03, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

19.11.2008 20:17

Mě by třeba zajímalo, jak moc investor očekává, že se mu jeho účast v projektu vrátí. Začnou na nás vyskakovat reklamy ze všech stran, objevovat se PR články, ..?

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.11.2008 20:22

Ne tady na foru,pokud jsem dobře pochopil forum se nezmění,registrace bude stejná a pravomoci moderů nad různými exoty taky....forum je právě základem kvality z něhož bude magazín po odborné stránce žít.

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

19.11.2008 20:26

Mě zajímal spíš základ peněz, z něhož bude server po finanční stránce žít :lol:

Uživatelský avatar
nounejm
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 158
Registrován: 31.08.2006 21:45

19.11.2008 20:28

Bude nekdo zodpovedny za korekturu pravopisu a za "grafickou upravu"? At z toho cteni tolik netrpi cestinarova duse a at nejsou jednotlive odstavce slepeny v jeden velky chuchvalec textu... ?

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.11.2008 20:41

Jistěže ano, protože se nejedná o odpověď usmolenou tady na fóru během pití hrnku kafe a prohlížení mailů,jako teď, půjde o standardně vyhlížející články.V praxi to bude tak,že to pošlu Nogardovi, který zhodnotí jak se povedl z hlediska pochopitelnosti a češtiny, ne vždy totiž autor vyjádří co chce říci tak, aby to pochopilo okolí,tento ping-pong článek absolvuje tolikrát, kolikrát bude potřeba a pak se jednoho rána objeví na magazínu....

Uživatelský avatar
Bobr
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2276
Registrován: 08.01.2006 13:09

19.11.2008 20:49

chápu to správně, že magazín bude fungovat jakoby "paralelní" forum k tomuto fóru ?

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.11.2008 21:01

Pokud jsem pochopil ano,jasně že se bude moci dostat z jednoho na druhé a z článku půjde odkaz na odpovídající diskusi zde.Ale tohle fórum doufám zapleveleno reklamou podstatněji než teď nebude...

Uživatelský avatar
nounejm
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 158
Registrován: 31.08.2006 21:45

19.11.2008 21:06

Sincity - ja to nemyslel spatne nebo konkretne na tebe :o) Jen jsem kdysi podobnou funkci delal a vim, ze lidi jsou obcas schopni dodat po obsahove strance sice zajimavy, ale bez poradnych oprav/uprav temer nepouzitelny matros... :o))

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.11.2008 21:10

Nicméně na mne to sedí taky....ale máš pravdu,.Debatovali jsme od půl jedné do půl páté a do toho hodinku stříleli.... až si udělá zbroják a zapojí do našeho střeleckého života,bude to ještě pochopitelnější a bezprostřednější a k dobru věci.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.11.2008 23:17

SINCITY: doufam, ze clanky budou srozumitelnejsi nez tvuj report :)

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

19.11.2008 23:28

Pidibi:

SINCITYMAN píše:Jistěže ano, protože se nejedná o odpověď usmolenou tady na fóru během pití hrnku kafe a prohlížení mailů,jako teď, půjde o standardně vyhlížející články.V praxi to bude tak,že to pošlu Nogardovi, který zhodnotí jak se povedl z hlediska pochopitelnosti a češtiny, ne vždy totiž autor vyjádří co chce říci tak, aby to pochopilo okolí,tento ping-pong článek absolvuje tolikrát, kolikrát bude potřeba a pak se jednoho rána objeví na magazínu....


:)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.11.2008 23:36

sem se v tom ztratil :)
jinak vim, jak funguje redakcni prace :) psal jsem do nekolika ezinu
sincityman - napisu ti kratky test kotnikovyho pouzdra
http://www.copsplus.com/prodnum2861.php
mam novy :)

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků