Uživatelský avatar
rostar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 26.04.2005 15:43

04.11.2005 19:01

Llama

Pánové potřebuju poradit. Mám možnost dobře koupit pistoli LLAMA MAX 9mm Luger, r.v.1996.(klon 1911). Na fotce vypadá skvěle, je prý v dobrém stavu a má údajně kolem 2tis ran. Nemám s Llamou žádné zkušenosti, ale kolega tvdí, že na ně nejde nic sehnat. Když se něco posere, je prý to problém. Jestli máte někdo s touto zbrojovkou zkušenosti, prosím poraďte. Děkuji. R

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

04.11.2005 21:01

Re: Dotaz - LLAMA

rostar píše:Pánové potřebuju poradit. Mám možnost dobře koupit pistoli LLAMA MAX 9mm Luger, r.v.1996.(klon 1911). Na fotce vypadá skvěle, je prý v dobrém stavu a má údajně kolem 2tis ran. Nemám s Llamou žádné zkušenosti, ale kolega tvdí, že na ně nejde nic sehnat. Když se něco posere, je prý to problém. Jestli máte někdo s touto zbrojovkou zkušenosti, prosím poraďte. Děkuji. R

jestli se tu objevi KRAMPUS tak ten je machr na LLAMy, mas jich nekolik, ale tusim je ted zase ve fisnku, dlouho jsem ho tu nevidel
v kazdem pripade ty jeho jsme mel v ruce, remeslne slusne zpracovane a co vim tak za levny penize

XXII
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: 23.01.2004 14:14

05.11.2005 14:15

Re: Dotaz - LLAMA

PiDiBi píše:
rostar píše:Pánové potřebuju poradit. Mám možnost dobře koupit pistoli LLAMA MAX 9mm Luger, r.v.1996.(klon 1911). Na fotce vypadá skvěle, je prý v dobrém stavu a má údajně kolem 2tis ran. Nemám s Llamou žádné zkušenosti, ale kolega tvdí, že na ně nejde nic sehnat. Když se něco posere, je prý to problém. Jestli máte někdo s touto zbrojovkou zkušenosti, prosím poraďte. Děkuji. R

jestli se tu objevi KRAMPUS tak ten je machr na LLAMy, mas jich nekolik, ale tusim je ted zase ve fisnku, dlouho jsem ho tu nevidel
v kazdem pripade ty jeho jsme mel v ruce, remeslne slusne zpracovane a co vim tak za levny penize

Krampus se odstehoval za praci na Moravu, momentalne je bez pripojeni k netu. :-(

Uživatelský avatar
rostar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 26.04.2005 15:43

05.11.2005 17:30

Tak jestli někdo máte na něj telefon, hoďte ho sem. Nebo mu prosím dejte můj. Rosťa (602444417)

Uživatelský avatar
rostar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 26.04.2005 15:43

14.11.2005 20:04

LLAMA je doma. Je dost dobrá asi si koupim ještě jednu. 8) R

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

14.11.2005 21:55

Kde jakou za kolik :?: :D


Reklama

Uživatelský avatar
rostar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 26.04.2005 15:43

14.11.2005 23:11

Prodáváš? Napiš jaký typ, ráže a něco o stavu zbraně. Domluvíme se. :wink: R

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

14.11.2005 23:20

Kdepak, to byl dotaz na tvoji novou hracku hracku :wink:

Uživatelský avatar
rostar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 26.04.2005 15:43

14.11.2005 23:35

Jo tak. Takže jsem koupil bouchačku LLAMA MAX 1 ráže 9mm Luger. Je to 1911ka v kompaktní velikosti s jednořadým zásobníkem na 9 ran, vyrobena v roce 1996. Nejlepší na tom je, že je jako nová, vystřeleno cca 800 ran. A to vše i s přepisem za tři litry. No nekup to :D R[/list]

Ondra
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 64
Registrován: 04.02.2006 16:50
Bydliště: Brno-Venkov

04.02.2006 20:55

Panove prosimvas co je to za znacku Llama?maji Inet adresu?V jake jsou cenove relaci?Zajimam se o nejakou klasickou 1911 v 45.acp a premyslim mezi Norincem,Tanfogliem(se kterym mam na rozdil od jinych dobre zkusenosti az se trochu stydim ze jsem tu jediny zastance :lol: ))a o llame se tu pise aniz bych kdy o te znacce slysel nekde jinde???

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

04.02.2006 22:02

Já jsem vlastníkem LLAMy MINI MAX II, což je kopakt v dvouřadém provedení na 10ks .45ACP. Koupil jsem ji z třetí ruky, nosím a střílím s ní IDPA a jsem spokojen. Sice trošku zlobil vytahovač, ale s kamošem jsme si je prohodili a oběma nám to střílí bez závad...

Výrobce sídlil ve Španělsku, ale pokud vím, tak měl nějaké problémy a v současnosti asi tuto značku nikdo do ČR nevozí... :-(

Co se týče kvality, tak není nic moc extra, ale není to až takový šunt...

Olda
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 51
Registrován: 01.01.2006 17:30

05.02.2006 4:06

Kdysi jsme mel MAX1, proti Norincu byla lip zpracovana. Na 1911 foru (forum.m1911.org) nekdo napsal "Since Llama is out of business"....

...jo a je tam neco co se muze hodit majitelum:

Llama & Firestorm 1911 Parts Interchange
The question comes up often, what standard 1911 parts can be used in a Llama or Firestorm pistol. The following is taken directly from the Bersa-Llama (Import Sports) web site. I do not vouch for the accuracy of the information provided.

------------------------------------------------------

COLT 1911 Parts Compatibility List

The following after-market 1911 parts will work on the Llama Max I 45 L/F and C/F, Llama Max II IX-C and IX-D, MiniMax, MiniMax II and MiniMax Sub-Compact; FireStorm 45 Government, Compact and Mini Compact Models (older style Llama IX-A,B):

Barrel Bushing
Guide Rod Assembly
Springs (Recoil, Hammer and Sear)
Trigger
Hammer
Main Spring Housing
Barrel Link and Pin
Bushing Type Compensators
Hammer Strut
Sear and Sear Disconnect
Rear Sight (may require the removal of the firing pin safety - depends on the sight)
Red Dot Sight and Mount (may require ejector and ejector port modifications)
Beavertail Grip Safety (not quite interchangeable, but the standard one can be reshaped to allow for a higher grip)
Magazine (7 and 8 shot Max I C/F,L/F and IX-A,B and FireStorm Gov't/Compact only)

All the above parts require gunsmithing fit and assembly along with the proper double checks for function and safety.

· Pachmayer makes a Signature grip for all Llama Max I C/F,L/F and Llama IX-A,B; FireStorm Gov't,Compact models.
· Chip McCormick extra round magazines can be used in Large, Compact and Officers Frame single stack models

steyr
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27.12.2005 17:15

18.03.2006 21:15

LLAMA MAX II 40 SaW

Zakoupil jsem LLAMU 40 SaW a jsem nějakej rozčarovanej. 20 minut roboty než jsem dostal náboj ze zásobníku do komory. Má malej náběh do komory. Má někdo zkušenosti s laděním 1911. Jaká vůle na objímce a na řetízku.

Ing. Václav MARTÍNEK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 292
Registrován: 20.01.2004 15:27

21.03.2006 17:00

Steyr: Navazuju na tu soukromou poštu co jsem nepochopil a teď v llama vidim tohle, tak reaguju:
Ta skluzavka se dá udělat, stačí to sem dodat. Nesmí se to přehnat, bacha na to, jinak se budou nafukovat nábojnice.

steyr
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27.12.2005 17:15

16.04.2006 12:02

llama

Neví někdo z jaké zbraně by šly doplňky na mou LLAMA MAX II 40 SaW, dvořadá. Střenky tvarované pro prsty, spoušť, vodící tyčka pružiny.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

05.07.2006 14:24

Re: llama

steyr píše:Neví někdo z jaké zbraně by šly doplňky na mou LLAMA MAX II 40 SaW, dvořadá. Střenky tvarované pro prsty, spoušť, vodící tyčka pružiny.


Toz - strenky - monogripy od Hogue na Paru. Mam MAX II v .45ACP(takze P14-45), akorat musis nechat udelat nove diry se zavitem a trosku si pohrat s pilnikem a nozem(uprava strenek na ram). Spoust - nevim, mozna taky od Pary, ale chtelo by to zkusit zamenu. Vodici tycka - '' hod '' tam co chces, melo by to sedet. Mam ED Browna - 2dilne + buffer a chrochtam si... :lol:

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

05.07.2006 14:32

nahradni dily

Ted jsem resil ORIGO nahradni dily na LLAMU MAX II L/F v .45ACP -> nikdo to sem nevozi(nebo aspon nemam info a kontakt). Spanelsko je uz take pase, presunulo se to do USA '' http://www.yourgunparts.com/ ''. Problem je v tom, ze nemaji licenci na vyvoz(nebo tak nejak). Tzn. ze pres caru nic neposlou(chtel jsem neregistrovane dily). Clovek musi mit spojku v USA.

Vlastni zkusenost s jednanim v pohode, spojka v US je poslala do ******:!:, protoze nejakej trotl nebyl schopen vzit nahradni dil podle cisla z katalogu a vyexpedovat to(3x:!: poslali neco jinyho nez udernik ) :evil:

:!: Ne vsechno je na webu spravne, lepsi jim napsat a zeptat se :!:

Uživatelský avatar
rostar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 372
Registrován: 26.04.2005 15:43

10.11.2006 4:18

Takže abych na radu 4Mike trochen oprášil diskuzi o Llamách. Za celou dobu co tlamu vlastním jsem neměl nejmenší problém a mimo zásobníku jsem nic nesháněl. Ale probíral jsem to asi půl roku zpátky se známým zbrojířem a ten mně celkem uklidnil. Tvrdí, že co se týká drobných součástek,hejblátek,pružinek atp. se za A) dá vždy ,,něco"připasovat a poupravit ze součástek jiných klonů 1911. Za B) kdyby bylo nejhůř je schopen jakoukoli součástku vyjma rámu,závěru,hlavně,zásobníku vyrobit v nejméně stejné kvalitě jako je originál. Nemám důvod mu nevěřit páč jsem viděl jeho vlastnoručně vyrobené kopie různých historických zbraní a sedl jsem na zadek. Možná bych si sedl znovu kdyby mi řekl cenu za výrobu součástek, ale hřeje mně pocit, že když se něco posere, vím kam se můžu obrátit. Dále existují lidi jako pan Šebesta, ing Martínek a v né poslední řadě mistr Krampus kteří by taky mohli najít řešení. Nicméně zatím do tlamy kupuji jen střelivo. Vážím si u ní spolehlivosti a velice kultivovaného chování při střelbě. Zasloužila by si lepší povrchovku, ale to neřeším. Na závěr bych jen podotkl, že není dobře uvádět veřejně za kolik jsem bouchačku pořídil. Já jsem to tady nezištně uvedl a když jsem chtěl pak prodávat několik lidí mně to omlátilo o hlavu. To je špatně. Nejsem z těch co na zbraních vydělávají. A už vůbec nemám ve zvyku s někým vyjebávat, ale taky nechápu proč by se mněl někdo svézt když mně se podaří dobrý kauf. Člověk by měl brát v potaz jakou má zbraň hodnotu a né za kolik jí koupil předešlý majitel. Prošla mi rukama spousta zbraní a vždy jsem takové štěstí neměl. Tak jsem si pobrečel a zpět k tlamě. Už jsem byl několikrát přesvědčen, že ji dám pryč. Ale to bych nesměl předtím jít si z ní ,,naposled" střelit. :wink: R

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

10.11.2006 9:37

dily Llama

Tak tohle je z webu bersa/llama - dokud tam jeste byly llamy:

Llama & Firestorm 1911 Parts Interchange
The question comes up often, what standard 1911 parts can be used in a Llama or Firestorm pistol. The following is taken directly from the Bersa-Llama (Import Sports) web site. I do not vouch for the accuracy of the information provided.

------------------------------------------------------

COLT 1911 Parts Compatibility List

The following after-market 1911 parts will work on the Llama Max I 45 L/F and C/F, Llama Max II IX-C and IX-D, MiniMax, MiniMax II and MiniMax Sub-Compact; FireStorm 45 Government, Compact and Mini Compact Models (older style Llama IX-A,B):

Barrel Bushing
Guide Rod Assembly
Springs (Recoil, Hammer and Sear)
Trigger
Hammer
Main Spring Housing
Barrel Link and Pin
Bushing Type Compensators
Hammer Strut
Sear and Sear Disconnect
Rear Sight (may require the removal of the firing pin safety - depends on the sight)
Red Dot Sight and Mount (may require ejector and ejector port modifications)
Beavertail Grip Safety (not quite interchangeable, but the standard one can be reshaped to allow for a higher grip)
Magazine (7 and 8 shot Max I C/F,L/F and IX-A,B and FireStorm Gov't/Compact only)

All the above parts require gunsmithing fit and assembly along with the proper double checks for function and safety.

· Pachmayer makes a Signature grip for all Llama Max I C/F,L/F and Llama IX-A,B; FireStorm Gov't,Compact models.
· Chip McCormick extra round magazines can be used in Large, Compact and Officers Frame single stack models

Uživatelský avatar
Rater
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 29
Registrován: 15.07.2005 16:41
Bydliště: Džabbal-ab-Tarik

10.11.2006 13:31

Koupil jsem 2 llamy ve vybornem stavu (neochozeny material) za ceny, za ktere je to hrich nekoupit (devitku vymenil manik prede mnou za CZ 27 a na mne nechtel vydelat, spis mu lezela doma bez uzitku). V razi .45 ji mam se Zendly, takze ji mam na mirenku a trochu na IPSC. Muj rekord zatim strelenej ruzek na 15 m 1. ranou. Z poslednich tri pokusu 8 a 11 ranou padl. Nachozeno 2 k ran, zadne opotrebene casti nejsou.
9mm gun ma nachozeno pres 1000, naprosta spokojenost. mam ji na kropeni (obcas se clovek musi rozohnit) a na noseni.

Obe zbrane maji ladenou spoust, cca (neco malo pres kilo) ale bodovou, vyhlazeny nabeh do komory (upravovano Krampusem) a monogripy z Pary (upravovano u Ufa).

Jedina nevyhoda je ocel, ze obcas ro rezne, kdyz to clovek nosi pod trikem. Ale pouze povrch a ten nema na strelbu vliv.

Pokud nekde uvidite llamu v komisi, tak otazka, kolik ma najeto je podle mne zbytecna, proste ji kupte.

Další

Obsah fóra / Krátké zbraně / 1911 a klony

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků