Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

18.06.2006 23:09

Tvé odkazy nejsou v přímé souvislostí s tématem
toto je forum příznivců či majitelů palných zbraní.

tématům teorií spiknutí atp. zde zřejmě pšenka nepokvete

P.S. http://strelectvi.cz/forum/viewtopic.php?t=862

zepp.dalibor
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17.06.2006 22:52
Bydliště: Praha

18.06.2006 23:24

Tvé odkazy nejsou v přímé souvislostí s tématem
toto je forum příznivců či majitelů palných zbraní.


Z tvé reakce, tím že odmítáš respektovat můj názor je zřejmé že si uvědomuješ že mám aspoň kousek pravdy, vím je to náročné.
Škoda že nechápeš že jsi? držitelem zbraně jen díky uplatňování Tvých občanských práv a svobod, a pokud ti/nám je někdo začne omezovat, první bude zabavení zbraní.
D.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

19.06.2006 7:25

1) nepřu se s Tebou o Tvých názorech poněvadž je respektuji
2) vložený odkaz na pravidla bylo upozornění, aby jsi psal k tématu
2a) pokud máš něco ke kauze czech tek, sem s tím
2b) pokud máš něco do jiných sekcí piš to tam
2c) pokud máš něco vůči mě tak použij PM (soukr. vzkaz)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.06.2006 8:27

zepp.dalibor píše:Z tvé reakce, tím že odmítáš respektovat můj názor je zřejmé že si uvědomuješ že mám aspoň kousek pravdy, vím je to náročné.
D.

pekna manipulace :)
ale ja ti to vysvetlim jinak: tady jsi na soukromem pozemku a zadna tva prava a obcanske svobody tu neplati, tady bud respektujes pravidla ktera jsou tady stanovena, nebo te vyhodime

je to jasny? a nez odpovis precti si pravidla fora, aby to nebyla tva posledni odpoved

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

19.06.2006 8:43

:evil:

zepp.dalibor
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17.06.2006 22:52
Bydliště: Praha

20.06.2006 23:39

PiDiBi píše:
zepp.dalibor píše:Z tvé reakce, tím že odmítáš respektovat můj názor je zřejmé že si uvědomuješ že mám aspoň kousek pravdy, vím je to náročné.
D.

pekna manipulace :)
ale ja ti to vysvetlim jinak: tady jsi na soukromem pozemku a zadna tva prava a obcanske svobody tu neplati, tady bud respektujes pravidla ktera jsou tady stanovena, nebo te vyhodime

je to jasny? a nez odpovis precti si pravidla fora, aby to nebyla tva posledni odpoved


Díky za varování, klidně si posluž. Pokuď se ti moje názory nelíbí a jsem na soukromém fóru, máš na to plné právo. Trochu jste mi zklamali, ale to neva. Práva nejsou moje nebo tvoje, ale vždy naše. Pokud chcete být apolitičtí, a v klidu si zde povídat, je to taky názor. Svoboda projevu je na tom stejně jako právo na držení zbraně.
Čus Dalibor.


Reklama

Uživatelský avatar
Netopyr
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1917
Registrován: 03.02.2006 19:45
Bydliště: Berounsko

20.06.2006 23:58

PiDiBi píše:
zepp.dalibor píše:Z tvé reakce, tím že odmítáš respektovat můj názor je zřejmé že si uvědomuješ že mám aspoň kousek pravdy, vím je to náročné.
D.

pekna manipulace :)
ale ja ti to vysvetlim jinak: tady jsi na soukromem pozemku a zadna tva prava a obcanske svobody tu neplati, tady bud respektujes pravidla ktera jsou tady stanovena, nebo te vyhodime

je to jasny? a nez odpovis precti si pravidla fora, aby to nebyla tva posledni odpoved

Na můj vkus trochu brutální reakce :(

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

21.06.2006 8:41

Netopyr píše:
PiDiBi píše:
zepp.dalibor píše:Z tvé reakce, tím že odmítáš respektovat můj názor je zřejmé že si uvědomuješ že mám aspoň kousek pravdy, vím je to náročné.
D.

pekna manipulace :)
ale ja ti to vysvetlim jinak: tady jsi na soukromem pozemku a zadna tva prava a obcanske svobody tu neplati, tady bud respektujes pravidla ktera jsou tady stanovena, nebo te vyhodime

je to jasny? a nez odpovis precti si pravidla fora, aby to nebyla tva posledni odpoved

Na můj vkus trochu brutální reakce :(

sestrihal jsi to pekne -taky povedena manipulace ;)
pokud si to projdes znovu tak sem hodil nejaky nesouvisejici linky, moderator mu je odstranil a on zacal prskat cosi o svobode projevu - proto ta rakce je takova jako je

jinak doporucuji precist si pravidla bod cislo 9.:

9. Jste-li napomenuti moderatorem/adminem nereagujte na toto do threadu ale do soukrome posty. Zatimco vase napomenuti je pro ostatni vychovne, reakce na nej zbytecna. U tohoto plati vyjimka a za poruseni budete vylouceni hned.

pravidla plati pro kazdyho

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

22.06.2006 8:38

Předpokládám, že když byl zřízen tento thread a nebyl uzamknut, lze se tady vyjádřit...

Nesouhlasím se zásahem moderatora, jelikož jsem přesvědčen, že linky nebyly odkloněním od tématu, ale sloužily jako vysvětlující a podpůrný argumnet k předcházejícím tvrzením pisatele. Jejich smazání považuji za zbytečný "perfekcionalizmus" a mrzí mne to, protože bych se na ně rád podíval...
A reakce admina tomu všemu nasadila korunu... Ale berme to vklidu, asi taky zrovna neměl dobrý den....

Uživatelský avatar
Andy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 471
Registrován: 13.07.2005 19:43
Bydliště: Praha

22.06.2006 10:19

Ver tomu Hungry, ze delat moderatora/admina cili "policajta" neni zrovna med. Nekdy cloveku dojdou sily...

Nekdy proste clovek na ty "chytraky" nema naladu.

Chapu jak FOXe tak PDB. Mozna je muj pohled ale zkresleny, to nepopiram. :)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

22.06.2006 10:33

Hungry to mas tak, jednou jsem dal par lidem, kterym verim pravomoc to tu moderovat, protoze jim verim tak jim do toho nekecam, je to jejich rozhodnuti, ktere prispevky smazou a ktere ne, ja to pak respektuju a jejich rozhdonuti podporuju vcetene toho ze se o nem verejne nediskutuje

co mi ovsem vadi je prave diskutovani s moderatory - tim se zasiraji diskuze nejvic, pokdu nekomu uprava, smazani vadi, muze moderatora kontaktovat, muze kontaktovat i me

i za diskuze s rozhodcim se davaji ve fotbale zluty karty

a co mi vadi uplne nejvic jsou chytraci ohanejici se svobodou projevu
to jak kdyby ti u dveri zazvonil svedek jehovuv a tvrdil ti, ze ho musis poslouchat protoze mmame svobodu projevu, asi bys ho hnal


pokud mas o ty linky zajem napis primo tomu clovekovi

Andy: nebyl to FOX ale 4MIKE

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

22.06.2006 11:58

PIDIBI: Ok, chápu tvoje vysvětlení i pohnutky...

ANDY: Souhlasím, že dělat policajta je namáhavé... Proto by si to každý měl moc dobře rozmyslet... Tobě by se asi hodně nelíbilo, kdyby ujely nervy policajtovi řešící tvůj dopravní přestupek a on tě z výchovných důvodů např. majzl penderekem po gebuli...
(i když v mnoha případech by to bylo ku prospěchu věci... :lol: )

Uživatelský avatar
Andy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 471
Registrován: 13.07.2005 19:43
Bydliště: Praha

22.06.2006 12:30

2PDB : Aha 4Mike... to mas jedno...

2Hungry: Co by si mel kazdy rozmyslet? Delat toho policajta nebo se radeji prizpusobit pravidlum aby se vyhnul konfliktu?

Policajta nekdo delat musi. Zatim neznam pripad, kde by to bez teto funkce fungovalo samo (leda mozna u chorcheo... pac tam nikdo neprizpiva). Ja kdybych u "nas u sousedu" s podobnymi lidmi uz davno nezatocil... tak je to forum naprosto k h*vnu. To mi ver.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

22.06.2006 12:49

Na MZ to funguje i bez policajta. bohužel je ten server tak pomalej, že tam chodí stále míň lidí :(

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

22.06.2006 12:53

alfonss píše:Na MZ to funguje i bez policajta. bohužel je ten server tak pomalej, že tam chodí stále míň lidí :(

jenze co si pamatuju je MZ strasne neprehledna
kazdej tam psal co chce a kam chce
my se tu snazime aby thready meli obsah odpovidajici nadpisu a i zpetne se to dalo pouzit jako kvalitni informacni zdroj

Uživatelský avatar
Andy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 471
Registrován: 13.07.2005 19:43
Bydliště: Praha

22.06.2006 12:56

Presne tak. MZ je spis CHAT nez forum. A co chces hlidat na CHATu? :P

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

22.06.2006 12:59

Ano , máš pravdu.

Jenže ono je strašně jednoduchý v zápalu diskuze uklouznout od tématu, s někým o něčem diskutuješ a pak ti to moderátor přesune nebo smaže....

ale s tím asi nenadělám :)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

22.06.2006 13:51

alfonss píše:Jenže ono je strašně jednoduchý v zápalu diskuze uklouznout od tématu, s někým o něčem diskutuješ a pak ti to moderátor přesune nebo smaže....


no to bys prave nemel, nez neco napises tak je lepsi se zamyslet
nejhorsi jsou vety typu : "jo to je dobry", "ano souhlasim" nebo jen smajliky - proste reakce bez jakekoliv pridane hodnoty

jinak presouvam a mazu tady uz od zacatku a zatim to nikomu nevadilo :)
po presunuti muzes pokracovat tam kde to je presunuty

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

22.06.2006 13:56

Já neříkám že mě to přesouvání vadí, jen si nemyslím, že se tím stávají diskuze přehlednějšími. Ale to je věc názoru :)

Už mlčím :D

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

22.06.2006 14:19

Alfonns
ber to jako nutný zlo.
zkus se s odstupem měsíce mrknout na starý tready čím začínají a kde budeš hledat informace.
nebo novější temata když začnou Desertem 50AE a končí perkusáky.
Začni hledat navážky pod 40SW a spousta se jich schovává pod 9 Luger+45ACP.
souhlasím že na MZ panuje větší "svoboda projevu" ale nevím jak ostatní, já tam chodil 2x za měsíc a často jsem musel pátrat abych se dostal zpět na původně sledovaný tread (já tomu říkám anarchie) který pokud jsem jej nalezl už byl o něčem úplně jiném.

P.S. další příklad "špeku" je když autor změní z nějakého důvodu název treadu např.
viewtopic.php?t=917&postdays=0&postorder=asc&start=0
já to z5 nepřejmenuji a pokud to smáznu tak jsou v háji příspěvky, který by se jinému mohly hodit
nebo dva tready o tomtéž viz
viewtopic.php?t=1323
viewtopic.php?t=1248
sjednotit to nejde přesunout pod jeden taky ne , jedině jeden zamknout a pokračovat ve druhém ale pak zákonitě při vyhledávání informací nepředpokládáš, že je víc diskuzí na stejné téma.
:(

Další

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník