Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

28.03.2017 20:29

Re: HK P30, V3

Tak jsem protahnul hlavni 120 naboju a musim rict, ze spokojenost. Ze zacatku se mi teda zdalo, ze zbran je trosku divocejsi, ale kdyz jsem ji trosku vic chytnul, tak to bylo vse v pohode. Presnost velice dobra, normalne na 25m trefuju gongy o prumeru 20cm, urcite by to zvladnlo i lepe, ale me to zatim staci. Ke konci strelby jsem uz zvladal i dvoustrely drzet pekne u sebe na kratsi vzdalenost, ten reset je kapanek delsi, ale neni to zase nic tak tragickeho. Miridla jsou v zakladu dobre citelna a uchop je suprovy.
Chce to potrenovat a chytnout ji poradne do ruky. Hadam tak po 500 ranach uz to bude v pohode :P

Co me mile prekvapilo bylo to, ze zbran nebyla skoro vubec spinava.

Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

28.05.2017 18:42

Re: HK P30, V3

Koukam ze je to tady nejake spici tema, tak to trosku ozivim. Nalitano zatim neco pres 500 ran a uz si zacinam zvykat :lol: Akorat jsem sehnal kozene pouzdra od K.M.Saddlery a hned se zbran nosi lepe, a hlavne mam rad kuzi a luxusne to vypada.

Pouzdra jsou puvodne urcene pro Sig P226, ale po nakremovani a navlhceni si to sedlo uplne suprove, jako by to bylo na to delane, takze :mrgreen:
Přílohy
Cobra.jpg
Pony.jpg
Duo.jpg

Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

29.05.2017 1:24

Re: HK P30, V3

V cem nosite HK vy ostatni, jen pro predstavu ?

Jinak jsem si vsimnul, ze mam spatne oznaceni pouzdra. To samosvorne neni Pony, ale Mustang :wink: Takze Cobra a Mustang. Momentalne nosim v Cobre prevazne a velka spokojenost. Cobru jsem mel uz pred lety, takze doporucuju.
Toho Mustanga musim poradne otestovat dalsi tyden.

Jsem zvedav, jak bude odolavat povrchovka zbrane, preci jen ty kozene pouzdra maji snahu lestit. Ale to me nastesti nevadi. Aspon bude videt, ze se to pouziva :twisted:

Swifty
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 18.08.2008 12:58

29.05.2017 6:57

Re: HK P30, V3

Ve vnitřní látkové Dastě a povrchovka z toho moc nadšená není. Po dvou letech má SKčko pěkně ošoupaný rohy u mušky.

Triarius
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 84
Registrován: 22.05.2013 16:47

29.05.2017 9:31

Re: HK P30, V3

kedysi som nosil v kozenom puzdre od Falca, ale teraz uz nosim len v Serpe CQC od Blackhawku

Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

06.08.2017 15:55

Re: HK P30, V3

Ej, koukam ze to tady usnulo. Tak momentalne jsem nosil na stridacku obe pouzdra, a pouzdro Mustang, me vyhovuje kapanek vic, takze se posunulo na 1. misto. Asi je to tim, ze nema pojistku a mam o starost mene :wink:

Jinak na zbrani se uz opravdu projevuje jakasi patina, ale v porovnani treba s Waltrem P99, GP K100 je povrchovka mnohonasobne odolnejsi. Tam slo cerneni dolu rychleji, obzvlaste na K100. A to s HK mam nasuseno taseni urcite vice jak 1000x v obou pouzdrech.

Co se tyka zbrane, tak si nemuzu stezovat vubec na nic, coz je u me podivuhodne :mrgreen:
Na delsi reset jsem si zvyknul po par stovkach. A ted mam nalitane neco pres tisicovku, a uz to mam v ruce. Zpracovani luxusni, drzeni taky a presnost nad moje ruce.

A jak tak cumim, tak jsem tady na foru dneska presne 11 roku :mrgreen: :P :mrgreen: :twisted:


Reklama

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník