Uživatelský avatar
Walt
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 20.01.2004 14:30
Bydliště: Králův Dvůr

07.01.2012 12:32

Re: HK P30, V3

MKabar: koupil jsem dvojite s novym uchytem a spokojenost
plastovy zasobnik do G drzi o neco lip, nez ocelovy do CZ
meli i pouzdro s delkove nastavitelnou kryci chlopni na druk, ale jen jako vzorek, v nabidce neni

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

08.01.2012 3:01

Re: HK P30, V3

Dvojite budu objednavat co nevidet. Meli by vyrobit i nejake pouzdro na cely gver.
Mozna by to bylo lepsi a levnejsi nez spousta ostatnich pouzder na trhu.
Mimochodem chystam se napsat do Blackhawku, kdy uz safra bude Serpa Level 3 na P30L/LS.
V breznu v Norimberku na IWA mi typek tvrdil ze very soon a zachvilu to bude rok a kde nic tu nic.
Do verze pro P30 to sice pasne, ale konec pak vycniva dole a muska je nechranena :-(.
Chcu konecne poradne pouzdro, vcera jsem to zas spekuloval az do rana pomalu a vysledek je ten, ze se opet potvrdila moje stara dobra teorie, ze veci vyrobene v CR stoji za ...... Aneb predposledni cesky vyrobek vyskrtnut nadobro ze seznamu, uz zbyva jeden jediny (S&B munice).

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

10.01.2012 19:52

Re: HK P30, V3

Tak jsem vcera zamejloval do Blackhawku a dneska odepsali, ze litujou, ale
Serpa Level 3 pro P30L/LS ani neplanujou momentalne :-( :-(. Mno a ted nevim, ktere pouzdro si poridit.

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

26.01.2012 13:49

Re: HK P30, V3

Je nějaký posun ohledně toho individuálního dovozu zásobníků do P30? Pokud by se realizoval, vzal bych si taky 2 kousky. A podrobnější fotky těch dvojitých pouzder M-14?

HKcamouflage
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21.08.2011 13:11
Bydliště: Havířov, Praha

28.01.2012 20:23

Re: HK P30, V3

Jo je nás už asi dost co na to čekáme. Mkabare rozjeď to už konečně.... :lol:

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

29.01.2012 23:50

Re: HK P30, V3

OK OK, mejl uz odeslan, bo uz je s krizkem davno po funuse :-(. Pardon.
Na prvni kolo vemu jenom zasobniky na HKacka, nic jineho a jak to secko klapne, tak potom i jine soucastky. Co se P30 tyce, tak jsem je uz nasel aji levneji jeste, nez na hkparts.net.

Jakmile budu mit potvrzene ze St. Louis, ze mi to koupi, tak to napisu do Bazaru s infem.
Snad to tam nebude vadit.


Reklama

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

30.01.2012 21:08

Re: HK P30, V3

Koukal jsem na hkparts.net na díly do zásobníků, ale ten, který budu zřejmě časem potřebovat, v nabídce nebyl. Má nalítáno něco přes první tisícovku a na tom měkkém plastu je to už znát. Zkusím přiložit fotky.
Přílohy
IMG_0003.JPG
IMG_0002.JPG
IMG_0001.JPG

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

30.01.2012 21:40

Re: HK P30, V3

Hmm, moje dva zasobniky maji kazdy po cca 2250 ran (jelikoz mam najeto 4500 celkem) a takhle okousane teda nejsou. Jenom jeden ma maly vroubek vzadu, jak jsem se expert horlive jeste v obchode snazil rozebrat fungl novy gver a nevytahnul jsem zasobnik osel...

Tak chlapi, mejloval jsem, volal jsem - nakoupit zasobniky ci jine veci na hkparts.net by nebyl problem, problem bude (a poradnej) to dostat do CR :-(.
Sice to neni hlavni soucast zbrane, ale je to zasobnik...ouvej ouvej, znate amiky...
Jadernou hlavici by jste provezli, stacilo by rict, ze je to kavovar :-D, ale kousek plastu ci plechu alias zasobnik a sup, je z Vas terorista.

14. dubna dorazi do CR na vizitu znami ze St. Louis vcetne rodileho americana strelce (ma solidni arzenal), tak se ho poptam, co a jak. On se vyzna v tech jejich predpisech a zakonech a blbostech.

Do letadla s kufrem se 40 zasobnikama pro kamarady z CR ho asi nepusti, to by letel rovnou na Guantanamo :-D :-D. Mno a posilat to balikem bude kamen urazu prave :-(. Ach jo.

Budu si stezovat u stanku HK 10. 3. na IWA, ze v USA stoji zasobniky trikrat min...at s tim neco delaj safra. Marne jsem hledal eshop, kde by posilali do CR. Bezne je maj v USA od 32 dolaru kus na P30.

Jestli nesplasim zasobnicky za 7-8 kil kus, tak me to fakt nastve :-(.

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

30.01.2012 22:21

Re: HK P30, V3

7 - 8 KIL to byl jistě překlep o desetinnou čárku, ale jinak je ta zpráva celkově k uzoufání. Zdá se to jenom mně nebo je na USP k mání o dost víc věcí a na ty naše nejnovější hračky je to stále bída a trápení. :cry:
Naposledy upravil Kalič dne 01.02.2012 12:08, celkově upraveno 2

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

30.01.2012 22:44

Re: HK P30, V3

Jak preklep? 32-39 dolacu je bezna cena zasobniku na P30 v USA.
To je 700-800 Kc zhruba ne? U nas stoji jeden 1800 Kc.
Jo to je pravda, ze na USP je toho mnohem vic, ale USP je tez o cca deset let starsi generace.
No v breznu vyrazim za panem Zendlem, na to poladeni spouste a zkraceni resetu, ci se mu to povede.

Mam doma nove to nerezove USP co bylo nedavno v bazaru a tam je reset podstatne kratsi.
Odpor zhruba stejny.

HK podpora civilu byla a je mizerna, to je bez debat.
Ale radeji HK s bidnym prislusenstvim, nez bidny krap s bohatym prislusenstvim... :-).

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

30.01.2012 22:52

Re: HK P30, V3

Jo a u Blackhawku jim to dam na IWA tez sezrat...
Ja jim dam nemame v planu Serpa Level 3 na P30L...cifix.
Btw na HK 45 je origo pouzdro na eshopu HK teprve par mesicu a je to uz nejaky ten rok, co je HK 45 na trhu. Tak jeste tak dva roky a uraci se nabidnout i pro P30L MOZNA.
Samozrejme to pro ne dela Blackhawk...
Tak Blackhawk ma smulu, Huck Finn bude mit kseft no :-). Uz ho mam v merku par tydnu.

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

01.02.2012 12:27

Re: HK P30, V3

Ano, pravda, kilo = 100,-Kč. Moje chyba, už jsem trochu zblbnul z těch uváděných cen 15k, 20k....(rozuměj 15 000, 20 000....). Tam je kilo jako předpona 1000. Ještě jednou se omlouvám.

Kde se vlastně ty zásobníky skutečně vyrábí? V Německu nebo v nějaké fabrice ve státech (jako třeba Walther)? Pokud se povezou z Evropy přas Atlantik a pak zase zpátky, když to máme do Reichu přes pár kopců, a přesto vyjdou laciněji, tak je to buď o nenažranosti zastoupení pro ČR nebo Kocourkov.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

02.02.2012 1:33

Re: HK P30, V3

S tou cenou v pohode, me se uz parkrat stalo ze jsem chtel rict 4 kila a napsal jsem 400 kil :-).
Tovarna je v Nemecku, tam se delaj zasobniky pro nas a v USA (jestli jsem to spravne pochopil) je druha tovarna H&K USA. U nas pod 1800 nehrozi. V USA na eshopech bezne 32-39 USD.
Jenze tady jeste zbyva podotknout - kterykoliv prodejce zbrani v CR (vcetne meho) bere HK od vyhradniho dovozce HK do CR - Walther Trading. Cili jestli si oni prihazujou petikilo na zasobniku, tak se potom neni cemu divit ze...no nic, pisnu do HK do Nemecka, za mejla nic nedam, ze kolik stoji zasobnicek a ci by nahodou nejake neprodali na stanku HK na IWA 2012. Chystam se poridit P2000SK - tak to uz mi chybi devet zasobniku :-( (tri do P30LS, tri do USP a tri do SK az bude).

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

02.02.2012 14:01

Re: HK P30, V3

Bohužel i v Německu (a spol.) je běžná cena kolem 60€.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

02.02.2012 16:23

Re: HK P30, V3

Asi je v tom zahrnuty poplatek na recyklaci plastu nebo co safra.
Ach jo. V USA to jde za 32 USD, v Evrope to pod 60 E nejde :-(.

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

02.02.2012 18:38

Re: HK P30, V3

Because you suck and we hate you :P

Ale na IWA je poprudit můžem!

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

16.03.2012 13:33

Re: HK P30, V3

Tak HK na IWA temer nebylo. Skoda. Ze pry pristi rok. Dostal jsem tri odznacky a vyfotil jsem se s
Marcem Kleserem a pozval me na zavody v srpnu nekde v CR at se prijdu podivat (o tom ze mi slibil donest nejake zasobnicky radeji pomlcim O:-) :-P).

No ale ted nejake nove objevy:
Tak prece jenom na tom LEM systemu neco je a proto s nim strilej i zavodni strelci.
Ten LEM je opravdu finta fň na solidne kratky reset na P30.
Je to "DAO" s lehkou spousti, jelikoz pruzina kohoutu se zaverem natahne. Neboli, pokud vemete pistoli do ruky prvne, tak spoust jde dlouze a tezko - klasicky Double Action.
Pokud ale zaver natahnete, tak se stlaci bici pruzina i kdyz kohout se vrati zpatky (nema ani palecnik).
No a pak jde spoust sice dlouze ale lehce pri prvnim vystrelu, "natahne" kohout dolu a vypusti - po vyhozeni nabojnice zaver natahne bici pruzinu a kohout zustava vzadu pokud drzite uplne zmacknutou spoust a ted to prijde - staci ju pustit jenom kousek dopredu aby to slo znovu domacknout a znovu vystrelilo.
Nejake ultrakratke to zase neni, ale neni to spatne. No a vymenou dvou pruzinek se da menit odpor spouste velice snadno, jsou minimalne 4 varianty odporu spouste u LEMu. Podrobne popsane na hkpro.
Kouknete zde (od druhe minuty to je hlavni):
http://www.youtube.com/watch?v=kXnNas1vJ78
A nebo zde:
http://www.youtube.com/watch?v=cVMJ1IhiEWY
LEM system samozrejme nema vypousteci packu kohoutu, ale pojistka muze byt zachovana pokud nekdo chce.
Konverzni kit pro P30 snad pujde objednat v nemecku, na hkparts.net maji jenom pro HK45 a USP:
http://www.hkparts.net/shop/pc/HK-LEM-K ... s-p316.htm
V3 SA/DA se zkonvertovat da na LEM, misto vypousteci packy prijde zaslepka, pojistka muze zustat u S ci LS varianty. Opacne z LEMu na V3 SA/DA to nejde - chybi dira v ramu pro vypousteci packu.

No jinac mam nerezove USP od ledna a to ma sice kratsi reset, ale tvrdsi spoust, bo ma najete do tisicovky max, moje P30LS ma 5000 ran a je krasne hladka ta spoust, strili se mi s ni mnohem lepe nez s USP zatim, ale i to je fajna masinka. Jsem zvedavy na noveho Experta s Match spousti, testnu to dneska vecer nebo zitra poprve.

Na P30 uz jsem zvykly, nebudu do toho dlubat (do spouste), je to uz zbytecne, strili se z ni fajne a navic uz mam Match spoust na novem Expertovi, takze spokojenost :-). Ale az poridim HK 45, tak sice taky V3 SA/DA v zakladu, ale rozhodl jsem se prikoupit ten LEM kit, at to dukladne otestuju. Je treba to zkusit.

Ale chystam mensi tuning na P30, montaz na kolimator mam v merku a nastavec na zasobnik :-).
Pokud ma nekdo zajem, nahazu odkazy. Montaz na kolimator neni problem koupit v CR za lepsi cenu nez na eBay, nastavec na zasobnik se zatim snazim splasit.

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

16.03.2012 13:49

Re: HK P30, V3

MKabar píše:Tak v sobotu v 12:00 sraz na HK stanku v Norimberku!

To jsem si bohužel přečetl až teď.

Taky jsem se jich tam ptal, proč jsou zásobníky tady tak drahé, zatímco v USA tak levné a oni mi na to odpověděli, že si naopak Američané stěžují, že to mají o tolik dražší než v Evropě. :roll: Proti tomu se dá asi argumentovat jen googlem... :|

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

16.03.2012 14:40

Re: HK P30, V3

Ja to stejne nestih najit (stejne jako loni jsem mel problem najit HK) do 12:00.
Postezoval jsem si Kleserovi ze v USA 35 dolacu do P30 a u nas 65 Euro a do Experta cert vi kolik.
Tak rekl, at prijedu v srpnu na ty zavody, ze mi neco donese a dal mi mejla, tak snad to klapne :-).

Tuz dnesni vzorec:
volno + pekne pocasi + tisic kousku munice od vcera doma = cas vyrazit na nejakou venkovni strelnicu testnout Expertika :-).

zasobickasmall2.jpg
Hracky :-).

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

16.03.2012 15:08

Re: HK P30, V3

Pěkné, moc pěkné, hezký arzenálek. Na té fotce jsou přebíjené Limity? Já když jsem P30 LS zkoušel, tak jsem měl s sebou několik typů střeliva od různých výrobců, protože jsem chtěl zjistit její "mlsnost", ale od té doby ji krmím výhradně Nontoxama. Taky je fakt, že nedám žádných X 1000 ročně.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků